X

اجاره و فروش بالابر بیمار در کرج و تهران

09129611307 کارشناس امور پزشکی
بالابر بیمار

بالابر بیمار یکی وسایل و تجهیزات پزشکی می باشد که این دستگاه به مراقبین یا اطرافیانشان اجازه می دهد تا با استفاده از وسایل مکانیکی یا الکتریکی، فرد معلول و یا سالمند را در شرایط بهینه آسایش و ایمنی برای فرد تحت مراقبت، بلند، انتقال و جابجا کنند.

مهرگان نو
مهرگان نو

لیفت بیمار یا بالابر بیمار

لیفت بیمار یا بالابر بیمار یک وسیله ی الکترونیکی است که از آن برای جابه جایی بیماران معلول و ناتوان در بیمارستان و درمانگاه ها استفاده می شود. این وسیله به پرسنل بیمارستان کمک می کند تا بدون نیاز به کمک افراد دیگر و بدون زحمت زیاد بیماران بتوانند جا به جا شوند. با استفاده از این بالابر عملکردهایی مانند استراحت، نشستن، خوابیدن را می توان بسیار راحت تر انجام داد. قابل عرض است که اینکه موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو خدمات اجاره و فروش بالابر بیمار را ارائه می دهد، اول از همه با توجه به شرایط بیمار شما، مناسب ترین محصول را برای شما انتخاب می کنیم و در کم ترین زمان برای شما ارسال می کنیم.

موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو

اگر در منزل بیماری دارید که در تخت بستری می باشد، چه برای مراقبت از بیمار و چه برای فعالیت های روزمره فرد، او باید به طور منظم بلند شود. بسته به اندازه بدن فرد بیمار، درجه بی حرکتی او یا توانایی های جسمانی مراقب، گاهی اوقات بلند کردن بیمار بستری بدون آسیب رساندن به خود یا ایجاد ناراحتی یا خجالت دشوار است. اما با انجام مراحلی، بلند کردن فرد در بستر آسان‌تر می‌شود برای این کار از لیفت بیمار و یا بالابر بیمار استفاده می شود.

بالابر بیمار چیست؟

قیمت بالابر بیمار در کرج

بالابر بیمار یک کالای پزشکی است که برای بلند کردن فرد از تخت یا ویلچر استفاده می شود، گاهی اوقات برای کمک به افراد کم تحرک، افراد مسن یا ناتوان و همینطور کودکان بیمار و یا معلول انجام می شود. در صورت امکان، نقل و انتقالاتی که به صورت روزانه انجام می شود منجر به مشکلات سلامتی از جمله مشکلا کمر برای پرستار بیمار و یا خانواده می شود. بالابر ها در انواع مختلفی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند،  بالابرهای الکتریکی و بالابرهای مکانیکی/دستی وجود دارد. هر دو را می توان با سیستم های قلاب انتقال یا بانوج بالابر بیمار استفاده کرد.

این دستگاه ها مجهز به چرخ هایی هستند تا بتوانند به راحتی آن ها را جابجا کنند. اکثر آنها برای بلند کردن افراد در بستر تا وزن 120 کیلوگرم مناسب هستند و برخی دیگر برای بلند کردن وزنه های سنگین تر طراحی شده اند.

بالابر بیمار توسط پزشک تجویز می شود و در اکثر موارد اجاره ای است. اگر به دنبال اجاره دستگاه بالابر افراد مسن یا معلول هستید، موسسه پرستاری مهرگان نو اجاره این وسیله پزشکی را در منزل ارائه می دهد.

همچنین بخوانید: پرستار کودک در منزل

قابلیت های بالابر بیمار چیست؟

لیفت بیمار ارزان

 • مجهز به جلیقه برای نشستن بیمار
 • مجهز به ریموت  کنترل بی سیم یا سیمی
 • داشتن باطری برای شارژ کردن بالابر
 • جمع شدن کامل برای جا به جایی راحت تر
 • تنظیم کردن عرض پایه ها
 • تحمل وزن تا ۱۸۰ کیلوگرم
 • جنس بدنه دستگاه از فولاد می باشد
 • بلند کردن بیمار از روی زمین تا ارتفاع ۱۵۰ سانتی متر امکان پذیر است

اجاره بالابر بیمار یا لیفت بیمار در کرج و تهران

موسسه پرستاری مهرگان نو علاوه بر ارائه خدمات پرستاری و پزشکی امکان خرید و اجاره بالابر بیمار را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید به راحتی به درمان بیمار و سالمند خود بپردازید هچنین شما می توانید از پرستار سالمند این مجموعه بهره مند شوید با این حال بیماران، مراقبان و یا خانواده باید اطمینان حاصل کنند که بالابری که برای خرید یا اجاره انتخاب می‌شود، ابعادی متناسب با خانه داشته باشد تا به راحتی آن را جابجا کند. برای اجاره بالابر بیمار لازم است با شماره های درج شده در متن زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن های شرکت پرستاری

 خط ثابت 02634250797

 همراه 09199782122

انواع لیفت بیمار چیست؟

خرید بالابر بیمار در تهران

برای خرید لیفتر پزشکی لازم است تا انواع آن را بشناسید سپس اقدام خرید بهترین لیفت بیمار کنید انواع آن را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

 • بالابرهای ایستاده
 • بالابرهای سیلینگ

در حالت کلی برای جابه جایی افرا بیمار و یا معلول استفاده می شود، از بالابر های ایستاده برای افرادی که می خواهند از حالت نشسته با حالت ایستاده تغییر حالت دهند مورد استفاده قرار می گیرد و از بالابرهای سیلینگ برای تغییر حالت افرادی که می خواهند حالت خوابیده قصد دارند به حالت نشسته تغییر وضعیت دهند کاربردی می باشد. یکی دیگر از بالابر بیمار یا لیفتر نیز وجود دارد که سیستم آن‌ها بر اساس سیستم‌های الکترونیکی، هیدرولیک یا دستی عمل می‌کنند. معمولاً قیمت بالابر بیمار یا لیفتر‌الکترونیکی از دیگر انواع آن گران‌تر می باشد

صندلی بالابر چیست؟

صندلی بالابر نوع دیگری از بالابر است که برای کمک به کسی که در تخت بستری شده و یا به علت داشتن بیماری قادر به توانایی و جابه جایی نیست، در نظر گرفته شده است. وسیله ای (مکانیکی یا الکتریکی) است که برای بالا بردن انسان استفاده می شود. صندلی بالابر به فرد این امکان را می دهد که از حالت خوابیده به حالت نشسته حرکت کند تا به او کمک کند تا در ایمنی کامل برگردد.


 • جلیقه بالابر بیمار چند نوع است؟

  ۳ نوع جلیقه شامل جلیقه نشیمن (استاندارد)، جلیقه ایستا و جلیقه تعویض پوشک برای کاربر آماده استفاده است

 • قیمت بالابر بیمار چقدر است؟

  قیمت بالابر بیمار بستگی به نوع لیفت بیمار تعیین می شود برای بدست آوردن قیمت بروز تماس بگیرید.

 • اجاره بالابر بیمار به چه صورت است؟

  بالابر بیمار را می توانید پس از تماس و مشاوره با موسسه ما به صورت موقت اجاره کنید


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید