X

اجاره ویلچر ارتوپدی در کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
ویلچر ارتوپدی

یکی از تجهیزات مهم پزشکی، ویلچر ارتوپدی یا صندلی چرخ دار می باشد، موسسه پرستاری مهرگان امکان خرید و اجاره ویلچر ارتوپدی در کرج و تهران را برای شما به ارمغان آورده است. که در این مقاله قصد داریم به تعریف و انوع ویلچر بپردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را از دست ندهید

مهرگان نو
مهرگان نو

ویلچر ارتوپدی

ویلچر ارتوپدی برای افرادی که به دلیل مشکلات مختلف سلامتی به طور موقت یا دائم در راه رفتن مشکل دارند ساخته می شود که در واقع هدفشان آسان کردن زندگی بیمار است که برای به حداقل رساندن نیاز شخص دیگری به راه رفتن یا حرکت تولید می‌شوند. ویلچر ها در مدل های مختلفی نظیر باتری، شارژی، برقی، موتوری، توالت و کلاسیک تولید می شوند. این دستگاه دارای قابلیت تاشو بوده و در مواقعی که به آن نیاز ندارید فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند و مزیت صرفه‌جویی در فضا را دارا می باشد، شما می توانید اکثر مدل ها را خودتان کنترل کنید و به شما امکان می دهد بدون وابستگی به شخص دیگری عمل کنید. صندلی‌هایی با حمایت از کمر در مواقعی که نیاز به نشستن طولانی مدت دارید، از احساس درد در شما جلوگیری می‌کند. این محصولات همچنین از مشکلات ارتوپدی جلوگیری کرده و استفاده راحت را ارائه می دهند از همین جهت به نام ویلچر ارتوپدی شناخته می شود.

برخی از مدل های این ویلچر های ارتوپدی با قسمت های مختلف مانند جای پا، زیر دستی و کمربند ایمنی، کاربردی و راحت هستند. اگرچه اندازه های ویلچر دارای اندازه های استاندارد هستند، گزینه های اندازه کودک، بزرگسال و ویژه افراد دارای معلولیت نیز وجود دارد. تحرک قسمت پا و بازوهای کناری برخی از مدل ها آزادی حرکت را در هنگام سوار شدن و فرود به شما می دهد. به لطف ویلچرهایی که با در نظر گرفتن راحتی و آسایش شما و عزیزانتان طراحی شده اند، می توانید درد خود را تسکین دهید.

همچنین بخوانید: اجاره ویلچر کودک

ویلچر چیست؟

قیمت ویلچر ارتوپدی

ویلچر یک کالای پزشکی است که هدف آن این است که به افراد دارای ناتوانی موقت یا دائمی حرکتی امکان حرکت در اطراف را ارائه دهد و در عین حال وضعیت نشستن بهینه را تضمین کند. یک وضعیت صحیح باعث عملکرد صحیح اندام ها و کارایی عضلات می شود. بنابراین، انحنای طبیعی پشت و گردن باید حفظ شود، شانه ها، لگن و زانوها در یک راستا قرار گیرند، عضلات متعادل شوند.

معمولا دو نوع ویلچر وجود دارد:

 • ویلچر دستی: برای افرادی که می توانند با بازوی خود حرکت کنند یا برای هل دادن آنها به کمک یک همراه نیاز دارند.
 • ویلچر برقی: برای افرادی که در حرکت خود مشکل دارند و توانایی کنترل ویلچر موتوری را به تنهایی دارند.پ

چه کسی می تواند از ویلچر استفاده می کند؟

استفاده از ویلچر ممکن است در بیماری های مختلف عصبی و ارتوپدی که مانع راه رفتن فرد می شود توصیه شود. می توانید در مورد دستگاهی که برای شما مناسب است با پزشک خود مشورت کنید.

 • فلج طناب نخاعی
 • سکته مغزی
 • آسیب تروماتیک مغز
 • فلج مغزی
 • دیستروفی عضلانی
 • اسکلروز چندگانه
 • عواقب فلج اطفال

قیمت ویلچر برقی

به چه نکاتی باید در هنگام خرید ویلچر توجه کرد؟

معیارهایی وجود دارد که در انتخاب ویلچر به دلیل نیازهای مختلف باید در نظر بگیرید. برخی از این موارد این است که صندلی راحت باشد، بادوام و محکم بوده و دارای ویژگی های دیگری برای رفع نیازهای شما باشد. به طور کلی، اکثر مدل ها دارای طرح و روکش اسکلتی برای حمایت از کمر شما هستند. با این حال، برخی از مدل ها روکش مبل راحتی دارند و بسیار راحت هستند. قاب صندلی ها بیشتر از فولاد ضد زنگ و بادوام ساخته شده است. احتمال خراب شدن فلز در اثر خرد شدن یا عوامل خارجی بسیار کم است. به همین دلیل، ویلچرها عموما ماندگاری و دوام بسیار بالایی دارند. هر مدل دارای حداکثر بار است که متفاوت است. هنگام انتخاب محصول، توجه به وزن شخصی که از صندلی استفاده می کند، بسیار حائز اهمیت است. استفاده عملی از مدلی که انتخاب می کنید یکی از مواردی است که به طور مستقیم بر کیفیت زندگی شما تأثیر می گذارد. مدل های برقی ویلچر کاربرد فوق العاده راحت و کاربردی دارند.

اجاره و خرید ویلچر ارتوپدی در کرج

اگر بنابر دلایلی نظیر بیماری، آسیب نیاز داشتید برای مدتی از مزایای ویلچر یا صندلی چرخ دار استفاده کنید می توانید به صورت ساعتی، روزانه و موقت دستگاه ویلچر را از موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو ویلچر را اجاره کنید از همین روی اجاره ویلچر بسیار مقرون به صرفه و کاربردی بوده که برای شما در این موسسه فراهم شده است تا با اطمینان خاطر بتوانید در راستای بهبودی و درمان خود و یا عزیزانتان قدم بردارید.

ویلچر ارزان

یکی از مزیت های اجاره ویلچر این بوده که افراد بدون پرداخت هزینه سنگین قادر به استفاده از صندلی چرخ دار برای رفع نیاز خود هستند، این دستگاه به صورت موقت و دائمی در تمامی مناطق کرج اجاره داده می شود شایان به ذکر است: اگر در خانه کودک و یا سالمندی دچار بیماری و آسیب شد می توانید از خدمات پرستار سالمند و پرستار کودک این موسسه بهره مند شوید تنهای کافیست با شماره های درج در سایت تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن های شرکت پرستاری

 خط ثابت 02634250797

 همراه 09199782122


 • آیا می توان ویلچر ارتوپدی را به صورت موقت اجاره کرد؟

  بله شما می توانید این ویلچر را به صورت ماهانه و موقت از موسسه مهرگان نو اجاره کنید.

 • ویلچر ارتوپدی چیست؟

  ویلچر ارتوپدی یا صندلی چرخدار وسیله‌ای است برای جابجایی و تحرک افرادی که توان راه رفتن خود را از دست داده اند. از ویلچر برای استفاده در محیط‌ های داخلی و بیرونی استفاده می شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید