X

تزریقات در منزل کرج 👩‍⚕️ شبانه روزی💉 - تزریق سرم در منزل

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تزریق و وصل کردن سرم در منزل کرج

بسیاری از افراد در شرایط های مختلف نیاز به تزریق دارو هستند که ممکن این تزریقات تقویتی و یا پنی سیلین باشد و یا برای درمان بیماری خاص خاص مانند ام اس و... توسط پزشک تجویز شود، از این جهت لازم نیست حتما به مراکز درمانی و بیمارستان مراجعه می کنید می توانید از خدمات پرستاری و پزشکی موسسه مهرگان نو بهره مند شوید، تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مهرگان نو
مهرگان نو

بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای مدیریت برنامه هایشان، تزریقات در منزل را انجام دهند و خدمات را به صورت شبانه روزی دریافت کنند، در موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو کرج، سعی براین شده است تا با خدمات تزریق حرفه ای، راحت و شخصی در منزل به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته (حتی روزهای تعطیل) به شما کمک کرده و در راستای سلامتتان قدمی برداریم.

چرا برای تزریقات در منزل در کرج موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو را انتخاب کنید؟

تعهد ما به کمک به سلامت و فراهم آوردن راحتی برای شماست. 

1. دسترسی: خدمات تزریق در منزل توسط ما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس است و به شما این امکان را می دهد که براساس برنامه روزانه خود درخواست تزریقات سرم یا آمپول را ثبت نمایید.

2. تیم حرفه ای تزریقات در منزل : تیم موسسه پرستاری مهرگان نو از متخصصان مراقبت های بهداشتی و کادر درمان تشکیل شده است.

4. آسایش و راحتی: با ارائه خدمات تزریق سرم و آمپول در منزل شما در کرج، تلاش می کنیم تا هر گونه ناراحتی مرتبط با حضور در مراکز تزریقات، رفت و آمد، جا به جایی بیماران را کاهش دهیم.

در موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو تلاش ما این است که با ارائه بهترین خدمات تزریق در منزل در کرج، به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل نیازهای شما و رفاه و آرامش را برای شما فراهم کنیم تا در اسرع وقت سلامتی تان را بازیابید.

انواع تزریقات آمپول کدامند؟

در این بخش می خواهیم نگاهی به انواع تزریقات آمپول داشته باشیم و با هریک کمی آشنا شویم و بعد ز آن خدمات تزریق آمپول در کرج توسط موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو را به شما معرفی می کنیم:

1. تزریق عضلانی (IM)

این تزریق ها در بافت عضلانی انجام می شود، که به طور معمول برای داروهایی است که نیاز به آزاد شدن آهسته و پایدار در جریان خون دارند، مانند واکسن های خاص و داروهایی برای شرایطی مانند درد، آلرژی و عدم تعادل هورمونی هستند.

2. تزریق زیر جلدی (Sub-Q یا SC)

تزریق زیر جلدی در لایه بافت چربی (شکم، ران، پشت بازوها) درست در زیر پوست انجام می شود. که به طور معمول برای داروهایی مانند انسولین (افراد دیابتی)، و همچنین برای درمان های هورمونی خاص و برخی از انواع ایمونوتراپی استفاده می شوند.

3. تزریق داخل وریدی (IV) 

تزریق داخل وریدی داروها یا مایعات را مستقیماً وارد رگ می کند. این روش جذب سریع دارو به جریان خون را تضمین می کند و آن را در شرایط اضطراری، یا برای داروهایی که نیاز به اقدام سریع دارند مناسب است.

4. تزریق داخل جلدی

تزریق داخل پوستی در لایه درم پوست انجام می شود، که هدف از تزریق آزمایش‌های تشخیصی (مانند آزمایش‌های پوستی سل) و آزمایش آلرژی و همچنین برای تجویز واکسن‌های خاص نیز تزریق آمپول به صورت جلدی انجام می گردد.

5. تزریق داخل نخاعی 

تزریق داخل نخاعی در کانال نخاعی، به طور معمول برای تجویز داروهایی که بر سیستم عصبی مرکزی تأثیر می‌گذارند، مانند بی‌حسی نخاعی برای جراحی‌ها و درمان برخی بیماری‌های عصبی انجام می‌شود.

6. تزریق داخل مفصلی

   تزریقات داخل مفصلی مستقیماً در فضای مفصلی است، این روش اغلب برای بیماری هایی مانند آرتریت، درد مفاصل و بیماری های التهابی مفصل هست.

7. تزریق داخل ضایعه

این تزریق ها مستقیماً در یک ضایعه پوستی با رشد غیر طبیعی، اغلب برای درمان بیماری های پوستی مانند کلوئید، پسوریازیس و کیست های آکنه انجام می شود.

8. تزریق واکسن

 واکسیناسیون نوعی تزریق است که برای برانگیختن پاسخ ایمنی در برابر بیماری‌های خاص، ایجاد ایمنی یا محافظت در برابر عوامل بیماری‌زای مورد نظر مانند ویروس‌ها و باکتری‌ها طراحی شده است.

9. تزریق هورمونی

این دسته شامل تزریق‌ هورمون‌هایی مانند تستوسترون، استروژن و پروژسترون است که برای بیماری های هورمونی یا پیشگیری از بارداری انجام می شود.

10. تزریق آنتی بیوتیک

برای رساندن غلظت بالایی از آنتی بیوتیک ها به طور مستقیم به جریان خون یا بافت عضلانی تجویز می شوند، آنها برای درمان عفونت های شدید در جایی که آنتی بیوتیک های خوراکی ممکن است ناکافی باشند استفاده می شوند.

هزینه تزریقات در منزل

معرفی خدمات تزریقات در منزل در کرج توسط موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو

از خدمات موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو در کرج برای تزریقات می توان به 

 • تزریق عضلانی (IM)
 • تزریق زیر جلدی(Sub-Q یا SC)
 • تزریق داخل وریدی (IV)
 • تزریق داخل جلدی
 • تزریق آنتی بیوتیک

اشاره کرد.

تزریق سرم در منزل توسط موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو در کرج

تزریق سرم در منزل همان تزریق وریدی (IV)، به معنای رساندن مایع، دارو و حتی فرآورده های خونی یا مغذی به طور مستقیم به داخل سیاهرگ با استفاده از سوزن یا سرنگ است و همانطور که در بخش قبل گفتیم، تزریق سرم IV، یکی از سریع ترین راه ها برای رساندن دارو به بدن است که تاثیر آن به سرعت قابل مشاهده است.

از معروف ترین انواع سرم ها برای تزریق می توان از 

 • سرم نمکی: برای بالا بردن فشار خون افراد دچار افت فشار شده و تامین مایعات بدن
 • سرم قندی: تامین انرژی، دفع سمومات، تسکین درد
 • سرم دکستران: برای آسیب دیدگی هایی مانند سوختگی یا بعد عمل های جراحی
 • سرم کربوهیدراتی: تامین نیازهای غذایی بیماران در هنگام نارسایی گردش خون
 • سرم رینگر لاکتات: برای بازیابی الکترولیت های از دست رفته بدن مانند سدیم، پتاسیم، کلسیم، کلر و لاکتات

را نام برد.

موارد ایمنی و بهداشتی برای تزریق سرم در منزل در کرج 

برای تزریق سرم در منزل و سرم تراپی موارد بسیاری مهمی باید توسط تیم ارائه دهنده خدمات در نظر گرفته شود، که تمامی این موارد توسط موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو در کرج رعایت می شود:

 • تزریق سرم توسط پزشک یا پرستار: بسیار مهم و حائز اهمیت است، به هیچ وجه شخصی که آموزش رسمی تزریق سرم را ندیده است، نباید تزریق سرم در منزل را انجام دهد.
 • ازریابی بالینی بیمار قبل از تزریق در منزل: شرایط جسمی بیمار و ارزیابی فشار خون، ضربان قلب و قند خون وی برای تزریق باید انجام شود.
 • استفاده از وسایل یکبار مصرف و استریل: برای تزریق سرم در منزل وسایلی از جمله کاتتر یا کانولا، پایه ی قرارگیری سرم، چسب، پانسمان، الکل و ... لازم است که این وسایل توسط تیم اعزام شده برای تزریقات در منزل در کرج در صورتی که شما آنها را نداشته باشید، فراهم می شوند.

در ادامه به خدمات اختصاصی موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو برای تزریق در منزل در کرج می پردازیم.

برای تزریق در منزل در کرج، چند ساعت قبل باید درخواست را ثبت کرد؟

خدمات موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو در کرج، به صورت 24 ساعته برای تمامی مناطق استان البرز (مهرشهر، عظیمیه، جهانشهر، گلشهر، فردیس، باغستان، گوهردشت و ...) است و تیم ما در کمترین زمان ممکن (30 تا 40 دقیقه) پس از ثبت درخواست برای خدمت رسانی به آدرس شما اعزام می شوند.

آیا می توان جنسیت فردی که برای تزریق در منزل در کرج می آید را مشخص کرد؟

باتوجه به اینکه تزریق برخی از آمپول ها به پشت (باسن) است، شما می توانید این درخواست را داشته باشید که فرد اعزام شده خانم یا آقا باشد تا بتوانید بدون نگرانی، استرس و بدون داشتن هرگونه دغدغه از خدمات ما بهره ببرید، این موضوع به خصوص برای بانوان بسیار مهم است و تمام تلاش تیم ما این است که با در نظر گرفتن نیازهای شما بهترین خدمات برای تزریق در منزل در کرج و استان البرز را ارائه دهیم.

مزایای خدمات تزریقات در منزل

 • سرویس راحت

خدمات تزریق یک سرویس فوق العاده راحت برای بیمار است که در شرایط منزل بیمار اعمال می شود.

 • صرفه جویی در وقت

خدمات تزریق سرم در منزل نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند بلکه دردسر مراجعه به کلینیک برای تزریق را نیز از بین می برد. همچنین راحتی زیادی را برای بستگان بیماران فراهم می کند.

 • تزریق آسان و بدون دردسر

بسیاری از مردم هنگام تزریق احساس بدی می کنند و وحشت می کنند. سرویس تزریق به شما این امکان را می دهد که این فرآیند را در محیط خانه خودتان در زمان کوتاهتر و با سهولت بیشتری مدیریت کنید.

 • مقرون به صرفه بودن

به خصوص در بیماران مسن یا بستری، مراجعه بیمار به کلینیک بسیار مشکل است. انتقال بیمار خود به بیمارستان با وسیله نقلیه شخصی یا آمبولانس برای تزریق کوتاه مدت یک کار پرهزینه و همچنین زمان، انرژی و حجم کاری است.

تزریقات در منزل شبانه روزی

درخواست تزریقات سرم و آمپول در منزل بدون داشتن نسخه پزشک امکان پذیر است؟

برای پاسخ به این سوال لازم است در ابتدا با کارشناسان موسسه پرستاری مهرگان نو در کرج، مشاوره داشته باشید، اما به طور کلی برای تزریق در منزل در کرج، لازم است داروهای شما توسط پزشک مورد تایید باشند. 

 • تزریق برخی از داروها از جمله نوروبیون در پشت پا
 • آمپول های تقویتی در پشت با (در باسن به صورت عضلانی) 

بدون تجویز پزشک امکان پذیر است، اما شرایط شما (سن، جنسیت، سابقه بیماری و ...) لازم است بررسی گردد، برای مشاوره و بررسی اولیه شرایط با موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو در کرج تماس بگیرید.

آیا تزریق انواع آمپول به پشت در منزل کرج انجام می شود؟

از دیگر خدماتی که توسط موسسه ما در منزل در کرج ارائه می شود، تزریق آمپول به پشت است، عضله پشتی باسن محلی است که معمولاً در آمپول زدن به پشت هنگام ارائه خدمات بهداشتی انتخاب می شود. در متن زیر به انواع تزریق آمپول پرداخته ایم:

آیا فرد خدمات دهنده تا اتمام تزریق سرم در منزل می ماند یا مجددا برای اتمام باز می گردد؟

وصل سرم در منزل در کرج لازم است توسط فردی که برای این مهم آموزش دیده است انجام شود، و حتی جدا سازی سرم بعد از اتمام نیز باید توسط همان فرد صورت گیرد، بنابراین خدمات موسسه پرستاری مهرگان نو، با وصل سرم در منزل در کرج به پایان نمی رسد و تا پایان سرم مراقبت از شما انجام می شود، که البته این مهم به شرایط شما نیز بستگی دارد.

در  صورتی که بیمار لوازم تزریقات را نداشته باشد آیا توسط شرکت فراهم می شود؟

اگر بیمار وسایل وصل سرم از جمله کاتتر، آمپول و ... را نداشته باشد، این موارد را کارشناسان با خود به همراه می آورند و هزینه ای جداگانه برای وسایل در نظر گرفته می شود، برای تزریق آمپول در منزل نیز، شرایط مشابه است، البته این موضع فقط لوازم تزریقات را در بر می گیرد و شامل سرم و آمپول ها نمی شود.

آیا تزریقات در منزل در کرج برای کودکان و نوزادن انجام می شود؟

ما تزریقات سرم و آمپول در منزل را برای کودکان و نوزادان انجام می دهیم، اما از آنجا که شرایط تزریق برای این گروه متفاوت از افراد بالغ است، نوع آمپول یا سرم، باید در هنگام درخواست تزریق در منزل مشخص گردد و داشتن نسخه پزشک الزامی و اجباری هست.

آیا برای مواردی مانند تزریق انسولین، آموزش تزریقات در منزل کرج انجام می شود؟

افرادی دیابتی که نیاز به تزریق انسولین دارند، لازم است براساس شرایطشان به دفعات در یک روز تزریق در منزل را انجام دهند و بدون شک امکان درخواست تزریق در منزل برای هر بار دریافت انسولین امکان پذیر نمی باشد، تزریق انسولین در گروه تزریقات زیرجلدی قرار می گیرد و با آموزش بیماران دیابتی می توانند به راحتی تزریق در منزل را انجام دهند.

مناطق تحت پوشش برای وصل سرم و تزریق آمپول در منزل کدامند؟

مناطق تحت پوشش در استان البرز
ردیف منطقه ساعت کاری
1 مهرشهر شبانه روزی
2 گلشهر شبانه روزی
3 گوهردشت شبانه روزی
4 باغستان شبانه روزی
5 عظیمیه شبانه روزی
6 جهانشهر شبانه روزی
7 فردیس شبانه روزی

هزینه وصل سرم در منزل در کرج چقدر است؟

هزینه وصل سرم در منزل کرج 1402، 350 هزار تومان است که این مبلغ با در نظر گرفتن هزینه ایاب و ذهاب کارشناسان است و هزینه با فاکتوری از جمله منطقه زندگی شما تغییر نمی کند، تنها در صورتی منطقه زندگی شما باعث تغییر هزینه می شود که در خارج از شهر کرج حضور داشته باشید.

هزینه تزریق آمپول در کرج 1402 چند است؟

هزینه تزریق آمپول در منزل کرج، در موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو در سال 1402، 180 هزار تومان است، که همانند وصل سرم، منطقه شما تاثیری در افزایش هزینه ندارد.

در صورتی که درخواست شما وصل سرم و تزریق آمپول در منزل باشد، مجموع هزینه ها 450 هزار تومان است.

شرایط پرداخت هزینه تزریقات در منزل کرج چگونه است؟

ما قبل از انجام خدمات از شما هزینه ای دریافت نمی کنیم و شما را هزینه را هنگام حضور کارشناسان در منزل پرداخت خواهید کرد.


 • آیا تزریق سرم در منزل شبانه روزی امکان پذیر است؟

  بله، در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست وصل و تزریق سرم را در خانه خود از موسسه پرستاری مهرگان نو داشته باشید.

 • تزریق سرم در منزل کرج به چه صورت است؟

  موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو در تمامی نقاط کرج اعم از مهرشهر، گلشهر، گوهردشت، عظیمیه، فردیس و... انجام تزریق و وصل سرم در منزل برای شما به ارمغان می آورد.

 • قیمت تزریق و وصل سرم در منزل چقدر است؟

  قیمت تزریق سرم در منزل وابسته به این است که پرستار چه نوع سرمی را برای شما تزریق کند و مسافتی که از شرکت تا منزل طی می کند چقدر است برای اطلاعات بیشتر از قیمت بروز 1401 با شماره زیر تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید