خدمات پزشکی موسسه توسط دفتر مشاوره وخدمات پرستاری نوین با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز انجام خواهد شد

هزینه ی تزریق و وصل سرم در منزل (شبانه روزی)

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تزریق و وصل کردن سرم در منزل کرج
در این مقاله قصد داریم به اهمیت و مزایای تزریق و وصل سرم در منزل بپردازیم برای مطلع شدن ادامه مطلب را از دست ندهید.
مهرگان نو
مهرگان نو

تزریق و وصل مردن سرم در منزل یکی از روش های درمانی و تقویتی برای عموم مردم به خصوص افراد بیمار و سالمند می باشد که برای انجام این روش کوتاه، نیازی نیست صبح و عصر به بیمارستان بروید، و خود یا عزیزانتان را در شرایط سخت بیمارستان قرار دهید همیشه دریافت خدمات پزشکی و پرستاری در خانه گزینه ی مناسبی بری شما و خانواده تان است که به لطف پرستاران آموزش دیده و با استعداد مرکز پرستاری مهرگان نو می توانید در آسایش منزل خود از "خدمات تزریق در منزل" با خیالی آسوده و بدون مشکل بهره مند شوید. اگرچه فرآیند تزریق یک فرآیند آسان و ساده است، اما فرآیندی است که خودمان نمی توانیم انجام دهیم.
کلیه خدمات تزریق از تزریق انسولین تا تجویز داروهای شیمی درمانی در محیط منزل شما با پرستاران مجرب و آموزش دیده ما به صورت آسان، بدون درد و بدون دردسر انجام می شود با سایت مهرگان نو همراه باشید تا به تزریق سرم در منزل به همراه هزینه آن مطلع شوید.

تزریق چیست؟

تزریق و وصل کردن سرم در منزل کرج

یکی از پرکاربردترین خدمات سلامت در منزل، خدمات تزریق در منزل است. از آنجایی که در درمان بسیاری از بیماری ها داروها به صورت تزریقی به بیمار داده می شود. تزریق فرآیندی است که در آن مایع یا دارو به ورید، بافت، کانال یا فضای بدن به طور کلی از طریق یک انژکتور تزریق می شود. به غیر از دستگاه گوارش به صورت تزریقی تجویز می شود. برای سلامتی شما بسیار مهم است که بدون توجه به نحوه انجام تزریق، فقط توسط پرسنل بهداشتی مجاز و با تجربه انجام شود. روش های تزریقی که ساده به نظر می رسند در واقع باید به صورت حرفه ای و آگاهانه انجام شوند، در غیر این صورت ممکن است مشکلات جبران ناپذیری در سلامت شما ایجاد کنند. هدف موسسه پرستاری مهرگان نو این است که انتظارات و نیازهای بیماران و نزدیکان آنها را به طور کامل، به موقع و بدون وقفه برآورده کنیم و کیفیت زندگی بیمار و سالمند را در بالاترین سطح ممکن نگه داریم و به طور مستمر آن را ارتقا دهیم.

بیشتر بخوانید: پرستار سالمند در منزل
 

چه کسی خدمات تزریق خانگی را انجام می دهد؟

تزریق سرم در منزل شبانه روزی

خدمات تزریق سرم در منزل توسط پرستاران دارای مجوز و مجرب که مجاز به ورود به منزل هستند، مطابق توصیه های پزشک و خدمات بهداشتی و درمانی در منزل ارائه می شود.

چه کسانی می توان از سرویس تزریق سرم در منزل بهره مند شوند؟

هزینه تزریق سرم در منزل کرج

به دلیل اینکه سرم زدن زمان بر و کمی سخت است اکثر افرادی که پزشک به آنها سرم را تجویز می کنند از زدن آن اجتناب می کنند از جمله این افراد می توان به کسانی که به بیماری قندخون و یا فشارخون هستند اشاره کرد. وصل سرم در منزل بهترین روش برای تزریق سرم و داروهایی است که پزشک برای روند بهبودی و درمان شما توصیه می کند و اعزام پرستار در منزل برای افرادی که در متن زیر نام برده ایم پیشنهاد می شود.

 • افرادی که دارای ناتوانی در حرکت هستند
 • وقت کافی برای رفتن به بیمارستان را ندارند
 • برای تزریق سرم دچار اضطراب و استرس می شوند
 • به علت شیوع کرونا و بیماری های مختلف ترس از رفتن به بیمارستان دارند

مزایای خدمات تزریق سرم در منزل

 • سرویس راحت

خدمات تزریق یک سرویس فوق العاده راحت برای بیمار است که در شرایط منزل بیمار اعمال می شود.

 • صرفه جویی در وقت

خدمات تزریق سرم در منزل نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند بلکه دردسر مراجعه به کلینیک برای تزریق را نیز از بین می برد. همچنین راحتی زیادی را برای بستگان بیماران فراهم می کند.

 • تزریق آسان و بدون دردسر

بسیاری از مردم هنگام تزریق احساس بدی می کنند و وحشت می کنند. سرویس تزریق به شما این امکان را می دهد که این فرآیند را در محیط خانه خودتان در زمان کوتاهتر و با سهولت بیشتری مدیریت کنید.

 • مقرون به صرفه بودن

به خصوص در بیماران مسن یا بستری، مراجعه بیمار به کلینیک بسیار مشکل است. انتقال بیمار خود به بیمارستان با وسیله نقلیه شخصی یا آمبولانس برای تزریق کوتاه مدت یک کار پرهزینه و همچنین زمان، انرژی و حجم کاری است.

تزریق سرم در منزل شبانه روزی

نحوه تزریق سرم وریدی

بسیاری از بیماری های مختلف ممکن است نیاز به سرم درمانی داشته باشند. سعی می شود با تزریق داروهای مختلف با توجه به ناراحتی بیمار که مستقیماً در خون مخلوط می شود به درمان بیمار کمک شود. اگر فرد تصادف کرده باشد یا در صورت بیماری باشد، ممکن است سرم تجویز شود علاوه بر این، بیمارانی که برای مدت طولانی بیمار بوده اند و نمی توانند تغذیه شوند نیز تحت حمایت سرم قرار می گیرند.

نحوه تزریق سرم وریدی

این کیسه شامل یک کیسه با محلول مایع در سرم و بخشی است که اجازه می دهد این محلول به بدن تزریق شود. سرم در ورید بیمار تزریق می شود. به همین دلیل لازم است قبل از قرار دادن سرم، ورید ساعد راست یا چپ بیمار پیدا شود. پس از پیدا شدن ورید، ناحیه ای که سرم قرار می گیرد باید ضد عفونی شود. سپس سوزن را باید در رگ قرار داده و با کمک گچ به آن چسباند. در نهایت باید ارتباط بین سوزن و سرم برقرار شود و با باز کردن دکمه با آویزان کردن آن بر روی آویز سرم، جریان محلول تامین شود. در اینجا بسته به شرایط بیمار ممکن است محلول به داخل سیاهرگ نرود و باید با تغییر موقعیت بازو از جریان مایع اطمینان حاصل کرد.

انواع تزریقات

وصل سرم در منزل

انواع تزریقات توسط پرستار بیمار در منزل به ۴ روش زیر تقسیم وانجام می شود که پرستار داروهای مورد نیاز فرد را به بدن وی تزریق می کند.

 1. در منزل زیر جلدی (مثل تزریق دور نافی) SC subcutaneous
 2. داخل جلدی ID intradermal
 3. وریدی (وصل سرم)  IV intravenous
 4. داخل عضله IM intramuscular

اعزام پرستار خانم و آقا در منزل

موسسه پرستاری مهرگان نو با داشتن کادری کاملا حرفه ی و متخصص تشکیل شده از آقایان و بانوان برای راحتی شما انواع تزریقات در منزل را در تمامی نقاط کرج اعم از مهرشهر، گلشهر، عظیمیه، گوهردشت، حصارک، فردیس و باغستان را ارائه می دهد.

تزریقات در منزل شبانه روزی کرج

این مجموعه مفتخر است تا انواع تزریق و وصل کردن سرم در منزل کرج را برای شما یا والدین محترمتان رقم بزند و در راستای بهبودی کمک شایانی به شما می کند که می توانید به صورت نیمه وقت و تمام وقت از جمله ساعتی و هفتگی پرستار مد نظر خود را استخدام کنید که توصیه مرکز پرستاری به شما بهره مندی از پرستار شبانه روزی در منزل می باشد.

هزینه تزریق سرم در منزل

تزریقات در منزل کرج

وصل سرم: برای مسافت نزدیک به شرکت از ۱۲۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۸۰٫۰۰۰ تومان برای بیمار کرونا حداکثر ۱۹۰٫۰۰۰ تومان  + هر تزریق داخل سرم ۵.۰۰۰ تومان

وصل سرم: برای مسافت دور از شرکت از ۱۶۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۰۰٫۰۰۰ تومان برای بیمار کرونا حداکثر ۲۰۰٫۰۰۰ تومان + هر تزریق داخل سرم ۵.۰۰۰ تومان

تزریق خانواده آنتی بیوتیک ها در سرم ۱۵.۰۰۰ تومان

تزریق عضلانی یا زیرجلدی : برای مسافت نزدیک به شرکت از ۱۱۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۵۰٫۰۰۰

برای مسافت دور از شرکت از ۱۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۷۰٫۰۰۰ تومان، هر تزریق اضافه ۲۵.۰۰۰ تومان

وصل آنژیوکت : ۸۰٫۰۰۰ تومان

شیمی درمانی درمانی درمنزل بستگی به دارو داردساکشن ترشحات بیمار:۲۵۰٫۰۰۰ تومان

تعویض پانسمان ( زخم معمولی، زخم بستر، سوختگی درجه یک تا سه) : ۲۵۰.۰۰۰ تومان تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان البته بستگی به وسعت و نوع زخم و مواد مصرفی دارد

تزریق برای بیماران کرونایی: مسافت نزدیک به شرکت از ۱۱۰٫۰۰۰ تومان، برای مسافت دور از شرکت از ۱۳۰٫۰۰۰ تومان

وصل آنژیوکت : ۸۰٫۰۰۰ تومان

البته لازم به ذکر است که بعد از نصب سرم در صورت صلاحدید مشتری و تزریق صورت گرفته به ازای هر نیم ساعت اضافه که پرستار اعزامی تا اتمام سرم به خواست مشتری صبر نمیاد مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان دریافت می گردد. 

همچنین بخوانید: پرستار کودک در منزل

تزریق سرم در منزل به صورت شبانه روزی در کرج

تزریقات در منزل کرج گلشهر

از آنجایی باید هر زمانی که بیمار دچار عارضه بود و نیاز به وصل کردن سرم داشت انجام شود بنابراین وصل کردن سرم ساعت خاصی را نمی شناسد.زیرا اگر سرم را دریافت نکند علائم بیمار بد تر و شدید تر خواهد شد. اگر بیمار در شب نیاز به سرم تراپی داشته باشد، رفتن به بیمارستان و کلینیک های شبانه روزی سخت  است و ممکن است قدری طول بکشد پس می توانید از خدمات نصب سرم در منزل موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو بهره مند شوید. 

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با موسسه پرستاری تماس گرفته و درخواست استخدام پرستار در منزل را برای دریافت سرم داشته باشید که پرستار خصوصی در منزل برای بهبودی شما خدمات مربوطه را ارئه می دهد.


 • آیا تزریق سرم در منزل شبانه روزی امکان پذیر است؟

  بله، در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست وصل و تزریق سرم را در خانه خود از موسسه پرستاری مهرگان نو داشته باشید.

 • تزریق سرم در منزل کرج به چه صورت است؟

  موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو در تمامی نقاط کرج اعم از مهرشهر، گلشهر، گوهردشت، عظیمیه، فردیس و... انجام تزریق و وصل سرم در منزل برای شما به ارمغان می آورد.

 • قیمت تزریق و وصل سرم در منزل چقدر است؟

  قیمت تزریق سرم در منزل وابسته به این است که پرستار چه نوع سرمی را برای شما تزریق کند و مسافتی که از شرکت تا منزل طی می کند چقدر است برای اطلاعات بیشتر از قیمت بروز 1401 با شماره زیر تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید