خدمات پزشکی موسسه توسط دفتر مشاوره وخدمات پرستاری نوین با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز انجام خواهد شد

تزریق سرم و آمپول در منزل کرج شبانه روزی | تعرفه مصوب سال 1402

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تزریق و وصل کردن سرم در منزل کرج

بسیاری از افراد در شرایط های مختلف نیاز به تزریق دارو هستند که ممکن این تزریقات تقویتی و یا پنی سیلین باشد و یا برای درمان بیماری خاص خاص مانند ام اس و... توسط پزشک تجویز شود، از این جهت لازم نیست حتما به مراکز درمانی و بیمارستان مراجعه می کنید می توانید از خدمات پرستاری و پزشکی موسسه مهرگان نو بهره مند شوید، تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مهرگان نو
مهرگان نو

موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو کرج، آماده ارائه خدمات تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی در شهر کرج می باشد. در صورت در خواست شما کادر خانم به محل اعزام می گردد. تزریق انواع آمپول به پشت و وصل کردن سرم در منزل توسط پرستاران مجموعه مهرگان نو در تمام نقاط شهر کرج در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است. در صورتی که به هر دلیلی جهت تزریق آمپول یا سرم را در درمانگاه یا بیمارستان ندارید، کافی است با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید تا در اولین فرصت کادر درمان به محل شما اعزام شود.
کلیه خدمات تزریق و وصل سرم در منزل در محیط منزل شما با پرستاران مجرب و آموزش دیده ما به صورت آسان، بدون درد و بدون دردسر انجام می شود با سایت مهرگان نو همراه باشید تا به انجام انواع تزریقات در منزل به همراه هزینه تزریقات در منزل مطلع شوید.

 انجام انواع تزریقات در منزل کرج

تزریقات دارای طیف گسترده ای است که امروز قصد داریم به این موضوع و اهمیت انواع تزریق آمپول بپردازیم در ابتدا لازم است یک تعریف کلی برای "تزریق" به شما ارائه دهیم. برای وارد کردن انواع داروهای مایع ( آمپول و واکسن) به بدن از سرنگ و سرسوزن تیز استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که از وسایل دیگری مانند جت اینجکتور نیز پرستاران استفاده می کنند. خدمات تزریق آمپول و سرم در منزل توسط پرستاران دارای مجوز و مجرب مطابق توصیه های پزشک و خدمات بهداشتی و درمانی در منزل ارائه می شود. از انواع تزریق می توان موارد زیر را فهرست کرد:

شاید این مقاله را دوست داشته باشید: آشنایی با انواع تزریقات آمپول

 1. زیر جلدی (مثل تزریق دور نافی) SC subcutaneous
 2. داخل جلدی ID intradermal
 3. وریدی (وصل سرم)  IV intravenous
 4. داخل عضله IM intramuscular

هزینه تزریقات در منزل

تزریقات زیر جلدی;

هنکامی که نیاز به جذب آهسته دارئ باشد از این روش استفاده می شود، از محل های مناسب انجام تزریق زیر جلدی می توان به قسمت تحتانی دیواره شکم و بافت چربی، سطوح قدامی و طرفی ران و  قسمت پایین و پشتی و خلف بازوها اشاره کرد.

تزریقات داخل جلدی: 

برای تشخیص و تست حساسیت از این رو تزریق استفاده می شود که به صورت تزریق مقداز بسیاری کمی از دارو به داخل لایه های پوست انجام می شود، لازم به ذکر است که هنگام انجام این روش فرد نباید مو داشته باشد، از قسمت های مناسب این روش می شود به کتف و بالای سینه و سطح میانی ساعد بالای بازو اشاره کرد.

تزریقات وریدی:

در زمانی که فرد توانایی دریافت مایعات از طریق دهان را ندارد پرستار از روش تزریق وریدی استفاده می شود و لازم است که وریدی مع قابل لمس است را انتخاب کند.

تزریقات عضلانی:

از رایج ترین روش تزریقات، تزریق عضلانی است که در این روی دارو در عضله و زیر بافت جلدی بدن بیمار تزریق می‌شود. این روش در شرایطی استفاده می شود که دارو جذب گوارشی نداشته باشد. نکته ی دیگری که حائز اهمیت است این موضوع است که پرستار باید با در نظر گرفتن سن و شرایط بیمار محل تزریق را انتخاب کند. از جمله عوارضی که تزریق عضلانی به همراه دارد شامل قرمزی و تورم در محل تزریق، سوزن شدن یا بی‌حسی و درد شدید در محل تزریق می باشد. اگر فرد دچار عوارض و علائم خاص دیگری شد باید در اصرع وقت با پزشک مشورت کند.

تزریق و وصل کردن سرم در منزل کرج

تزریقات در منزل کرج

از دیگر خدمات ارائه شده توسط موسسه پزشکی مهرگان نو وصل سرم در منزل کرج می باشد که از طریق آنژیوکت انجام می شود. وصل سرم در منزل بهترین روش برای تزریق سرم و داروهایی است که پزشک برای روند بهبودی و درمان شما توصیه می کند و اعزام پرستار در منزل برای افرادی که در متن زیر نام برده ایم پیشنهاد می شود. هزینه تزریق سرم در منزل بستگی به عواملی نظیر نوع و شدت بیماری، نوع سرم درخواستی و مسافت طی شده دارد.

 1. افرادی که دارای ناتوانی در حرکت هستند
 2. وقت کافی برای رفتن به بیمارستان را ندارند
 3. برای تزریق سرم دچار اضطراب و استرس می شوند
 4. به علت شیوع کرونا و بیماری های مختلف ترس از رفتن به بیمارستان دارند

این مجموعه مفتخر است تا انواع تزریق سرم را برای شما یا والدین محترمتان رقم بزند و در راستای بهبودی کمک شایانی به شما می کند که می توانید به صورت نیمه وقت و تمام وقت از جمله ساعتی و هفتگی پرستار مد نظر خود را استخدام کنید که توصیه مرکز پرستاری به شما بهره مندی از پرستار شبانه روزی در منزل می باشد.

همچنین مطالعه کنید: آشنایی با انواع سرم

تزریق انواع آمپول به پشت در منزل کرج

از دیگر خدماتی که توسط این مجموعه در منزل ارائه می شود، تزریق آمپول به پشت است، عضله پشتی باسن محلی است که معمولاً در آمپول زدن به پشت هنگام ارائه خدمات بهداشتی انتخاب می شود. در متن زیر به انواع تزریق آمپول پرداخته ایم:

 1. تزریق آمپول پیروکسیکام در منزل

 2. تزریق آمپول نوروبیون در منزل

 3. تزریق آمپول پنی سیلین در منزل

 4. تزریق آمپول سفازولین در منزل

تزریقات در منزل ۲۴ ساعته

جدول تعرفه (نرخ) خدمات تزریقات در منزل در سال 1402 

تعرفه خدمات ت زریقات در م نز ل کرج 
 خدمات  قیمت 
تزریق سفازولین در منزل  تماس بگیرید
 تزریق سرم در منزل   تماس بگیرید
تزریق پنی سیلین در منزل  تماس بگیرید
تزریق نوربیون در منزل  تماس بگیرید
 تزریق وریدی  در منزل    تماس بگیرید
  تزریق عضلانی در منزل   تماس بگیرید

مناطق تحت پوشش در استان البرز (جدول)

مناطق تحت پوشش در استان البرز
ردیف منطقه ساعت کاری
1 مهرشهر شبانه روزی
2 گلشهر شبانه روزی
3 گوهردشت شبانه روزی
4 باغستان شبانه روزی
5 عظیمیه شبانه روزی
6 جهانشهر شبانه روزی
7 فردیس شبانه روزی

انجام تست پنی سیلین قبل از تزریق

افرادی که می خواهند برای درمان خود از آنتی بیوتیک و پنی سیلین استفاده کنند باید حتما ابتدا تست پنی سیلین را انجام دهند لذا بسیاری از افراد به آنتی بیوتیک ها حساسیت دارند. از این روی انجام تست برای جلوگیری از هرگونه عوارض حائر اهمیت است. برای تست، مقدار بسیار کمی از داروی رقیق شده را به زیر پوست تزریق می کنند و بعد از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه اگر فرد هیچ گونه علائم حساسیتی نداشته باشد داروی با مقدار واقعی تزریق می شود. اما اگر فرد در محل تزریق با علائمی از قبیل سوزش، خارش، قرمزی، درد و … همراه شد باید از تزریق جلوگیری شود. 

انجام تزریقات توسط خانم و آقا

در مجموعه مهرگان نو امکان درخواست پرستار خانم و آقا برای شما وجود دارد، انجام تزریقات آمپول به بانوان طبق صلاح دید شما ممکن از طریق پرستار خانم و آقا انجام شود برای درخواست انواع تزریقات و وصل سرم در منزل کرج تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مزایای خدمات تزریقات در منزل

 • سرویس راحت

خدمات تزریق یک سرویس فوق العاده راحت برای بیمار است که در شرایط منزل بیمار اعمال می شود.

 • صرفه جویی در وقت

خدمات تزریق سرم در منزل نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند بلکه دردسر مراجعه به کلینیک برای تزریق را نیز از بین می برد. همچنین راحتی زیادی را برای بستگان بیماران فراهم می کند.

 • تزریق آسان و بدون دردسر

بسیاری از مردم هنگام تزریق احساس بدی می کنند و وحشت می کنند. سرویس تزریق به شما این امکان را می دهد که این فرآیند را در محیط خانه خودتان در زمان کوتاهتر و با سهولت بیشتری مدیریت کنید.

 • مقرون به صرفه بودن

به خصوص در بیماران مسن یا بستری، مراجعه بیمار به کلینیک بسیار مشکل است. انتقال بیمار خود به بیمارستان با وسیله نقلیه شخصی یا آمبولانس برای تزریق کوتاه مدت یک کار پرهزینه و همچنین زمان، انرژی و حجم کاری است.

تزریقات در منزل شبانه روزی

تزریق آمپول و سرم در منزل شبانه روزی (24 ساعته)

بسیاری از بیماری های مختلف ممکن است نیاز به سرم درمانی داشته باشند. سعی می شود با تزریق داروهای مختلف با توجه به ناراحتی بیمار که مستقیماً در خون مخلوط می شود به درمان بیمار کمک شود. اگر فرد تصادف کرده باشد یا در صورت بیماری باشد، ممکن است سرم تجویز شود علاوه بر این، بیمارانی که برای مدت طولانی بیمار بوده اند و نمی توانند تغذیه شوند نیز تحت حمایت سرم قرار می گیرند.


 • آیا تزریق سرم در منزل شبانه روزی امکان پذیر است؟

  بله، در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست وصل و تزریق سرم را در خانه خود از موسسه پرستاری مهرگان نو داشته باشید.

 • تزریق سرم در منزل کرج به چه صورت است؟

  موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو در تمامی نقاط کرج اعم از مهرشهر، گلشهر، گوهردشت، عظیمیه، فردیس و... انجام تزریق و وصل سرم در منزل برای شما به ارمغان می آورد.

 • قیمت تزریق و وصل سرم در منزل چقدر است؟

  قیمت تزریق سرم در منزل وابسته به این است که پرستار چه نوع سرمی را برای شما تزریق کند و مسافتی که از شرکت تا منزل طی می کند چقدر است برای اطلاعات بیشتر از قیمت بروز 1401 با شماره زیر تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید