X

خدمات رادیولوژی در منزل

09129611307 کارشناس امور پزشکی
خدمات رادیولوژی در منزل
موسسه پرستاری مهرگان نو برای تمامی افرادی که نیاز به انجام رادیولوژی در منزل دارند، این خدمات را توسط متخصص و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. 
مهرگان نو
مهرگان نو

رادیولوژی یکی از شاخه های پزشکی است که آن را تصویربرداری تشخیصی نیز می نامند. بدین معنا که فرآیند عکس برداری از قسمت های مختلف بدن را شامل می گردد. رادیوگرافی یکی از شاخه های رادیولوژی می باشد که بیشتر برای مشکلات و شکستگی های ارتوپدی استفاده می شود.در هر دو این روش ها از انرژی تابشی برای تشخیص و درمان بیماری ها استفاده می شود. از رادیولوژی در شاخه های مختلف علم پزشکی استفاده می کنند که شکستگی ،جراحی، اطفال، زنان و زایمان، انکولوژی (سرطان شناسی)، تروما، اورژانس و بیماری های عفونی از مهم ترین آن ها هستند.

همچنین بخوانید : پرستار سالمند

رادیولوژی در منزل در شهر کرج

رادیولوژی در منزل- موسسه پرستاری مهرگان نو

 انجام رادیولوژی در منزل شخص بیمار توسط کارشناس موسسه پرستاری مهرگان نو صورت می گیرد. بدین معنا که دیگر ضرورت و نیازی به حضور بیمار در بیمارستان ها یا کلینیک های عکس برداری نیست و کل فرایند رادیولوژی توسط متخصصین، در منزل خود فرد صورت می گیرد.

این امر یکی از خدمات پزشکی است که روز به روز بر میزان تقاضای آن افزوده می شود.

انجام پروسه تصویر برداری و رادیولوژی در منزل سبب می شود که فرد علاوه بر اینکه در هزینه ها صرفه جویی نماید، با سرعت بیشتری به نتیجه برسد و تصاویر رادیوگرافی در اختیار وی قرار گیرد.

خدمات رادیولوژی در منزل ما شامل روش های عکسبرداری و تصویربرداری در خانه با دستگاه های قابل حمل ما برای بیمارانی است که به سختی خانه خود را ترک می کنند یا به تخت بسته می شوند. پس از انجام عمل، گزارش تصویربرداری شما از طریق رسانه دیجیتال به شما و پزشکتان تحویل داده می شود.

مناطق تحت پوشش خدمات رادیولوژی در منزل ما شامل موارد زیر است

برای کسب اطلاعات دقیق، می توانید با مرکز تماس ما به شماره 09199782122 تماس حاصل فرمایید.

انواع دستگاه های رادیولوژی

دستگاه‌‌‌های رادیولوژی پرتابل یا دستی

در مواقع عدم وجود اتاق رادیولوژی در زمان اورژانسی، گرفتن تصویر ‌X-Ray‌ توسط دستگاه رادیولوژی پرتابل امکان پذیر است. توان الکتریکی این دستگاه ‌ها نسبت به دستگاه های سیار پائین تر است.

دستگاه‌های رادیولوژی سیار

دستگاه سیار باید به نحوی طراحی شده باشد که در فضای محدودی جا بگیرد یعنی قابلیت عبور از درگاه اتاق‌ها را داشته و بتوان آن را به کنار بستر بیمار برد.

کاربرد رادیولوژی در خانه

 • عکس از ریه 

 • عکس از لگن و اندام های های تحتانی

 • لغزش مهره کمر یا ستون فقرات 

 • تشخیص شکستگی ها 

 • آسیب شناسی هایی که باعث بروز کمردرد می شوند

 • بررسی تغییرات پس از عمل جراحی

مزایای استفاده از رادیولوژی در منزل 

مزایای رادیولوژی در منزل- موسسه پرستاری مهرگان نو

 1. صرفه جویی در زمان

 2. آرامش و راحتی بیمار

 3. افزایش ایمنی بیمار

 4. عدم جابجایی و حفاظت از قشر آسیب پذیر

 5. گزارش گیری آنی

هزینه رادیولوژی در منزل شهر کرج

هزینه اسکن ریه در منزل

هزینه رادیولوژی در منزل توسط پارامترهای مختلفی حساب می شود و با توجه به نوع تصویربرداری و فاصله مرکز تا منزل بیمار این هزینه ها محاسبه می شود.

موسسه پرستاری مهرگان نو به واسطه برخورداری از دقیق ترین و پیشرفته ترین تجهیزات عکس برداری، امکان استفاده از خدمات رادیولوژی اعم از رادیوگرافی و سونوگرافی در منزل را با کیفیتی متمایز برای شما همراهان ارجمند مقدور ساخته است.

چنانچه می خواهید از خدمات رادیولوژی در منزل  و یا تعرفه و قیمت های آن آگاه شوید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همانطور که مشخص است رادیولوژی نوعی درمان است که برای مشاهده بیماری های داخلی فرد انجام می شود. این واقعیت که بخش های رادیولوژی بیمارستان ها کاملا پر و شلوغ هستند ممکن است باعث شود که سابقه رادیولوژی شما بسیار جلوتر رود. این انتظار برای بسیاری از بیماران غیر قابل تحمل می شود. اگر اینگونه فکر می کنید و می خواهید به راحتی از خدمات رادیولوژی بهره مند شوید، می توانید از خدمات مراقبت در منزل باموسسه پرستاری مهرگان نو بهره مند شوید و راحتی اقدامات بهداشتی در منزل را مشاهده کنید.


سوالات متداول

هزینه رادیولوژی در منزل چقدر است؟

هزینه رادیولوژی در منزل وابسته به عواملی از جمله نوع رادیولوژی و بیماری فرد دارد.

انواع خدمات رادیولوژی در منزل شامل چه مواردی است؟

 • عکس رادیولوژی زانو
 • عکس رادیولوژی ریه و سینه
 • رادیولوژی ریه در منزل
 • سونوگرافی کبد

 

مزایای استفاده از رادیولوژی در منزل چیست؟

مزایای استفاده از راردلولوژی در منزل شامل، صرفه جویی در زمان، گزارش گیری آنی، حفاظت از گروه های آسیب پذیر و افزایش ضریب ایمنی می باشد


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید