X

قیمت استخدام پرستار کودک در منزل کرج 1402

09129611307 کارشناس امور پزشکی

نکاتی که باید برای استخدام پرستار کودک بدانید

پیدا کردن یک پرستار خوب و قابل اعتماد به زمان و تحقیق دقیق نیاز دارد.

والدین می توانند با استفاده از روش های مختلفی اقدام به استخدام پرستار و مراقب کودک کنند. در ادامه این مطلب به مهم ترین نکته ها می پردازیم.

 1. ابتدا دقیقا مشخص کنید چه پرستاری نیاز دارید و پرستار شما دقیقا چه مسئولیت هایی خواهد داشت.

 2. سپس تحقیقات جامعی انجام دهید، از تجارب دوستان و آشنایان خود استفاده کنید. افراد قابل اعتماد مهمترین منبع برای معرفی یک مرکز پرستار معتبر هستند.

 3. مراکز پرستاری کودک را در اطراف خود پیدا کنید و برای دریافت مشاوره به آن ها مراجعه کنید.

 4. با پرستاران کودکی که به شما معرفی می شوند مصاحبه کنید.

 5. سعی کنید در زمانی مصاحبه انجام دهید که کودک نیز در جلسه حضور داشته باشد.

 6. با آنها در مورد فلسفه کاریشان، علایق، سابقه کاری، مهارت رانندگی و چگونگی گذران اوقات فراغت و ایده هایی که در این زمینه دارند صحبت کنید.

 7. در دوره ای آزمایشی عملکرد پرستار را مورد سنجش قرار دهید. از پرستار کودک درخواست کنید تا به صورت آزمایشی در کنار کودک شما حضور پیدا کند و از نزدیک عملکرد او را ارزیابی کنید و در نهایت انعقاد قرار داد را انجام دهید.

نکاتی که باید برای استخدام پرستار کودک بدانید

وظایف پرستار کودک در منزل

 • محافظت از کودک در غیاب والدین.

 • داشتن مهارت کافی در تغذیه و تعویض پوشک کودک

 • مهارت در آماده کردن غذا و شیر خشک کودک

 • داشتن توانایی در کنترل رفتارهای خطرناک و آسیب زننده کودک

 • تجربه در انجام بازی با کودک و تشویق کودک به انجام فعالیت های آموزشی

 • توانایی انجام امور منزل

 • توانایی آماده کردن غذای متناسب با سن کودک

 • توانایی حفظ آرامش و عکس العمل سریع در موقعیت های اضطراری

 • داشتن رفتار توام با آرامش و مهربانی با کودک

 • داشتن توانایی کار با رایانه

 • داشتن توانایی انجام کمک های اولیه و احیای قلبی تنفسی

 • برخورد و رفتار بین فردی مناسب

 • داشتن رویکرد حرفه ای به مراقبت از کودک

 • حفظ اطلاعات خانوادگی و مالی خانواده

 • تطابق پیدا کردن با نیازهای مختلف کودک

 • داشتن توانایی حل مساله و آموزش آن به کودک

 • قابل اعتماد بودن در زمان غیاب والدین

 • توانایی سازماندهی و مدیریت مناسب ها و مهمانی های خانواده

 • پر انرژی بودن برای مدیریت فعالیت های کودک، غذا دادن به کودک و آماده کردن کودک برای استراحت

همینطور بخوانید: متخصص اطفال در منزل 

وظایف پرستار کودک در منزل

آماده کردن کودک برای استخدام پرستار

 هر پدر و مادری آرزو میکند که فرزندش در مواقع نبود آن ها حال به هر علتی، ایمن باشد و از طرفی مراقبت های مربوطه انجام بگیرید، مراقب کودک بهترین گزینه بری شما می باشد، در ابتدا ممکن است کودک شما ازماندن پیش مراقب و پرستار خود بترسد و قبول کردن این موضوع برایش سخت باشد اما به مرور زمان به شرایط جدید عادت می کند و کارهایی از قبیل بازی کردن، غذا دادن، خواباندن و...) که پرستار انجام می دهد باعث علاقمند شدن کودک می شود. می توانید در ابتدای استخدام پرستار بچه خودتان چند روزی پیش کودک و پرستار بمانید تا از کار پرستار مطمئن شوید و کودکتان برای شرایط جدید آماده شود و به تدریج آنها بایکدیگر تنها بزارید.

آماده کردن کودک برای استخدام پرستار

استخدام پرستار کودک در کرج

خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل به دو دسته پرستار مقطعی (نیمه وقت) و پرستار شبانه روزی تقسیم می شود. والدینی که به صورت پاره وقت شاغل هستند، استفاده از خدمات مقطعی گزینه مناسب تری برایشان می باشد. خدمات مقطعی می تواند به صورت شبانه، روزانه و یا ساعتی مقرر شود.

استخدام پرستار کودک در کرج

حقوق پرستار کودک در منزل

عوامل مختلفی که بر عملکرد و انتخاب پرستار کودک تاثیر گذار است، بر میزان حقوق پرستار نیز موثر است.

عواملی من جمله زمان کاری پرستار که مقطعی باشد یا شبانه روزی و یا نوع خدماتی که به کودک ارائه می شوند نیز بر حقوق پرستار کودک موثر است.

شما طی تماس با مراکز پرستاری کودک می توانید از جزئیات عملکرد پرستار و هزینه دقیق آن اطلاع کسب کنید.

حقوق پرستار کودک در منزل

استخدام کودکیار و روانشناس کودک در منزل و شهر کرج

بهترین گزینه برای نگهداری کودک در منزل استخدام مربی کودک در منزل حرفه ای و متخصص می باشد که کودکیار با داشتن مدرک کودکیاری و همچنین با طی کردن دوره های آموزشی بهترین خدمات را برای مراقبت و نگهداری از نوزاد و کودکان شما در پیش می گیرند که این پرستار کودک در منزل تمام وقت خود را در اختیار کودک شما در شبانه روز قرار می دهد که می توانید پرستار شبانه روزی یا همان پرستار تمام وقت را از موسسه پرستاری مهرگان نو استخدام نمایید و خود با آسودگی خاطر کامل در مورد نگهداری و تربیت فرزند خود به کارهای روزمره خود بپردازید.

در ادامه لازم است به این نکته اشاره کنیم برخی از کوکانی که دارای متاسفانه مشکلاتی نظیر عقب ماندگی، افسردگی، استرس و اضطراب دارند برای درمان این نوع بیماری ها می توانید از روانشناس کودک در منزل استفاده کنید که تمامی رفتار ها و خصوصیات کودک را مورد بررسی توسط علم روانشناسی قرار داده و برای بهبودی وی برنامه ریزی های لازم و متبط را انجام می دهند.

استخدام کودکیار و روانشناس کودک در منزل و شهر کرج

چه زمانی به پرستار کودک نیاز است؟

در مواردی که خانواده به دلایلی نظیر مشغله های کاری و... توانایی نگهداری و تربیت فرزند خود را ندارند، از پرستار بچه استفاده می شود که به برخی از این دلایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وجود شرایط غیر منتظره که نیاز دارید کسی از کودک نگهداری کند
 2. استفاده از مربی خصوصی کودک در منزل نگهداری از کودک در مسافرت
 3. بیمار شدن و بستری شدن والدین در بیمارستان (البته می توانید از خدمات دیگر موسسه نظیر همراه بیمار در بیمارستان نیز بهره مند شوید)
 4. نگهداری از کودک در ساعت کاری والدیننگهداری نیمه وقت و ساعتی از کودک برای رفتن به مسافرت و... تحت عنوان پرستار ساعتی در منزل
 5. بدنیا آمدن فرزند جدید و داشتن فرزندان چند قلو
 6. برای رسیدن به کارهای شخصی در هفته می توانید از مزایای پرستار کودک در منزل استفاده کنید
چه زمانی به پرستار کودک نیاز است؟

پرستار کودک در منزل ارزان در کرج

با کادری مجرب و آگاه به ارائه بهترین خدمات به شما و نوزادان ما در مراقبت و رشد نوزادان ما که همه چیز ما هستند، ادامه می دهد.

رشد فیزیولوژیکی و روانی نوزادان از رحم شروع می شود و تا زمان بلوغ ادامه می یابد. بر اساس مطالعات انجام شده، رشد جسمی-روانی حرکتی و اجتماعی و عاطفی نوزادان بین 3-0 سال تمام زندگی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین، برای رشد کودک شما بسیار مهم است که پرستار کودک توسط متخصصان انجام شود و امور سلامت کودک شما به پرستار بچه سپرده می شود،  موسسه پرستاری مهرگان نو پرستار بچه کرج را نیمه وقت و تمام وقت برای شما به ارمغان آورده است.

پرستار کودک در منزل ارزان در کرج

پرستار بچه در کرج

نوزادان با ارزش ترین دارایی خانواده ها هستند. خانواده ها پس از ماه ها هیجان و اشتیاق با خوشحالی با نوزادان خود جمع می شوند. همه اعضای خانواده با علاقه و محبت شروع به مراقبت از نوزاد می کنند. اما مراقبت از نوزاد باید به صورت حرفه ای، قابل اعتماد، با دقت و مراقبت انجام شود. پیدا کردن پرستار بچه مناسب برای کودک یکی از سخت ترین تجربیات والدین است. مادرانی که نوزادان خود را با کار بزرگ می کنند می گویند سپردن نوزادشان به یک مراقب یکی از سخت ترین تجربیات زندگی آنهاست. به خصوص در دنیای امروز بسیاری از مادران به زندگی تجاری خود ادامه می دهند. او نیاز به کمک و پرستاری دارد که بعد از تولد نوزادش را به آنها بسپارد ما در این مجموعه برترین و مهربان ترین پرستاران را گردهم آورده ایم تا در تمامی نقاط کرج آماده نگهداری کودک در منزل کرج باشند.

پرستار بچه در کرج

پرستار کودک چه کسی است؟

پرستار کودک را می توان فردی تعریف کرد که از کودکان در گروه های سنی مختلف مراقبت می کند. به افرادی که مسئولیت مراقبت از کودکان را بر عهده می گیرند، پرستار بچه نیز می گویند. 

پرستار نوزاد متخصصی است که مراقبت های فیزیکی از نوزادان تازه متولد شده ارائه می دهند، .
پرستار کودک در منزل، پرستارانی هستند که با ارائه مراقبت روزانه (24 ساعته) / هفتگی / ماهانه در اولین ماه سازگاری نوزاد از خانواده حمایت می کنند. پرستاران نوزاد در خدمات مراقبت در منزل و خدمات بهداشتی در منزل کار می کنند و مطابق با خواسته های خانواده ها حمایت های خانگی را ارائه می دهند.

حمایت یک پرستار نوزاد در منزل در ماه اول تولد نوزاد از اهمیت بالایی برخوردار است. شیر دادن صحیح، حمام کردن، تعویض پوشک، آروغ زدن، ماساژ و خوابیدن، همگی مراحل چالش برانگیز برای مادر پس از زایمان هستند.

در واقع باارزش ترین هدیه برای مادری که به تازگی قدم به عرصه مادری گذاشته و هنوز در زمینه نگهداری از نوزاد تجربه ای کسب نکرده است، ساماندهی حمایت «نوزاد پرستار در منزل» خواهد بود.

پرستار کودک چه کسی است؟

مناطق تحت پوشش پرستار بچه در منزل کرج موسسه پرستاری مهرگان نو

مکانهای استخدام پرستار کودک در منزل کرج و استان البرز

چهار باغ کوی امامیه
فردیس مهرشهر
کوی مدرس چهارصد دستگاه
کوی کارمندان باغستان
خلج آباد مهرویلا
بلوار شهرداری گلشهر
گوهردشت طالقانی
مهرویلا بلوار ارم
جهانشهر عظیمیه
مناطق تحت پوشش پرستار بچه در منزل کرج موسسه پرستاری مهرگان نو

خصوصیات لازم برای پرستار بچه در منزل کرج

 1. پرستار کودک باید دارای سن مناسبی باشد
 2. نحوه رشد کودک و شکل گیری شخصیت کودکان را بفهمد
 3. محیطی مستعد افزایش خلاقیت و بسیاری از روش‌های یادگیری را در اختیار کودکان قرار دهید
 4. بداند که چگونه می‌توان به نیازهای عاطفی کودک پاسخ داد
 5. نیازهایتان را بشناسد و به نگرانی‌های شما گوش فرا دهد
 6. دارای تحصیلات مرتبط با روانشناسی، کودکیاری و …
 7. احساس امنیت و آرامش برای کودک در خانه
 8. سرگرم کردن کودک و انتخاب بازی متناسب با سن و روحیه کودک
 9. دارای ظاهر مرتب و حتی بوی خوب
 10. مهربان و دلسوز
خصوصیات لازم برای پرستار بچه در منزل کرج

انواع خدمات پرستاری و مراقبتی موسسه مهرگان نو

خدمات پرستار کودک در منزل به چند دسته تقسیم بندی می شوند که با توجه به سن و نیاز کودک و والدین متفاوت می باشد، آگاهی داشتن از تفاوت وظایف مراقبین و پرستاران به شما کمک می کند تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشید.در ادامه به انواع خدمات می پردازیم و شما می توانید با در نظر گرفتن کودک و نیاز خود، انتخاب کنید.

استخدام مادریار در منزل برای کودک

استخدام مادریار در منزل برای کودک

افرادی هستند که دارای تجربه کاری با کودک بوده، تجربه مادرشدن دارند، اصول کاری با کودک را می دانند. مادریاران به صورت خاص از کودکان زیر 2 سال مراقبت می کنند. مادریاران علاوه بر نگهداری از کودک، انجام امور منزل را نیز به عهده دارند.تربیت کودک بر اساس توصیه والدین، آماده کردن شیر خشک نوزاد و تهیه غذای کودک و استحمام کودک، تعویض لباس و پوشک، تعویض لباس و پوشک، شستن لباس های کودک، کمک به دستشویی رفتن کودک و آموزش آنتوجه به آرامش روانی و احساسات کودک و ثبت رفتارهای کودک و گزارش هرگونه اختلال و رفتار غیر معمول به خانواده

اعزام کودکیار به خانه

اعزام کودکیار به خانه

این دسته از مراقبین به صورت تخصصی تر و با داشتن مدرک کودکیاری و گذراندن دوره های آموزشی به نگهداری از کودک می پردازند. کودک یاران تمام وقت خود را صرف مراقبت و آموزش کودکان می کنند و والدین می توانند با آرامش به امور شخصی و کاری خود رسیدگی کنند.

خدمات پرستاری تخصصی برای کودکان

برای نگهداری و پرستاری از کودک خود گاهی نیاز به پرستاری و مراقبت با تخصص خاصی تحت عنوان پرستار بچه در کرج هستید که گروه حرفه ای موسسه مهرگان نو این امکان را برای شما فراهم کرده است.

پرستار کودک معلول

پرستار کودک معلول

پرستاران و مراقبان کودک معلول جسمی و ذهنی لازم است مهارت های خاصی را در نگهداری و مراقبت از این طیف کودکان به کار ببرند زیرا به مراقبت و توجه بیشتری در زمینه نظافت، تغذیه و سرگرمی ها نیاز دارند. پرستاران معلولین به ویژه کودکان باید مهارت و دانش کافی در زمینه مراقبت از آنان را داشته باشند. زیرا پرستارانی که دارای سابقه کار در این موارد باشند ، درک بهتری از مشکلات یک کودک معلول خواهند داشت . پرستاری و مراقبت کودک معلول ذهنی و جسمی در منزل یکی از سخت ترین نوع مراقبت هاست. زیرا باید انواع مهارت ها را در زمینه نگهداری از کودک معلول و تغذیه و انواع بازی ها داشته باشد.

پرستار نوزاد در منزل

پرستار نوزاد در منزل

زمانیکه پدر و مادر به دلیل مشغله های زیاد زندگی امروزی نمی توانند تمام وقت کنار نوزاد خود باشند، برای نگهداری از نوزاد خود نیازمند حضور پرستار نوزاد می باشند. این انتخاب نیازمند اعتماد کافی به مهارت و امانت‌داری پرستاری است که برای نوزاد خود انتخاب می‌کنید. چنانچه به دنبال پرستار نوزاد در منزل هستید، موسسه پرستاری مهرگان نو در کنار شماست تا با استفاده از پرسنل با تجربه و آموزش دیده، بهترین خدمات را با بهترین کیفیت به شما ارائه نمایند و آرامش ذهنی برای شما و بهترین کیفیت نگهداری از نوزاد را برای شما به همراه بیاورد.

سوالات متداول

 • حقوق پرستار کودک چقدر است؟

  هزینه پرستار کودک در منزل کرج وابسته به عواملی نظیر : تعداد کودکان، نیاز به مراقبت‌های ویژه، ساعت کاری پرستار، وظایف محوله پرستار و … می باشد برای بدست آوردن تعرفه پرستار بچه در منزل با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید

 • ویژگی های یک پرستار کودک خوب در کرج چیست؟

  قابل اعتماد و صادق تمیز و منظم دارای مهارت کافی در رفتار با کودک به خواسته های والدین اهمیت میدهد مسئولیت پذیری صبور و باحوصله

 • بهترین مرکز پرستاری کودک در منزل در کرج، کدام موسسه است؟

  مرکز پرستاری و پزشکی مهرگان نو دارای سابقه ی درخشان در زمینه پرستاری از کودک و نوزاد در تمامی نقاط کرج اعم از مهرشهر و عظیمیه می باشد، این موسسه مجهز به کادر درمانی فوق متخصص و همچنین پرستاران دلسوز و تحصیل کرده می باشد.

 • چگونه یک پرستار کودک خوب و قابل اعتماد استخدام کنیم؟

  مراکز پرستاری کودک را در اطراف خود پیدا کنید و برای دریافت مشاوره به آن ها مراجعه کنید. با پرستاران کودکی که به شما معرفی می شوند مصاحبه کنید. سعی کنید در زمانی مصاحبه انجام دهید که کودک نیز در جلسه حضور داشته باشد. با آنها در مورد فلسفه کاریشان، علایق، سابقه کاری، مهارت رانندگی و چگونگی گذران اوقات فراغت و ایده هایی که در این زمینه دارند صحبت کنید. در دوره ای آزمایشی عملکرد پرستار را مورد سنجش قرار دهید. از پرستار کودک درخواست کنید تا به صورت آزمایشی در کنار کودک شما حضور پیدا کند و از نزدیک عملکرد او را ارزیابی کنید و در نهایت انعقاد قرار داد را انجام دهید.

 • آیا پرستار کودک می تواند مرخصی بگیرید؟

  ممکن است پرستار کودک گاهی دچار مشکل شودو یا نیاز به مرخضی داشته باشد، در این صورت با مرکز پرستاری هماهنگ کنید و از پرستار جایگزین استفاده کنید.

 • از کدام مراکز و دفاتر پرستاری برای استخدام پرستار اقدام کنیم؟

  مراکزی که دارای سابقه بالا بوده، مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش هستند و از اعتبار بالایی در این زمینه برخور دار هستند بهترین گزینه برای استخدام پرستار برای کودک شماست.

تماس بگیرید