X

قیمت پرستار نیمه وقت و تمام وقت (شبانه روزی و ساعتی) در منزل کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی

ویژگی ها و خصوصیات پرستار ساعتی در منزل

 پرستار ساعتی علاوه بر اینکه باید همان خصوصیات پرستار را داشته باشد باید از کیفیت کاری بالایی نیز برخور دار باشید زیرا فقط یک یا چند ساعت وظیفه پرستاری و مراقبت را دارد، اط جمله ویژگی های پرستار ساعتی در منزل

 1. منظم و دقیق بودن

 2. متخصص و حرفه ای بودن در انجام کارها

 3. چون زمان کمتری را در اختیار دارد، لازم است خدمات با کیفیت تری را ارائه دهد.

 4. با تمام وجود و به صورت بهینه خدمات را جهت جلب رضایت خانواده ها ارائه دهد.

 5. کلیه خدمات پرستاری و مراقبتی به بیماران را به صورت حرفه ای و کارآمد ارائه دهد.

می باشد.

ویژگی ها و خصوصیات پرستار ساعتی در منزل

وظایف پرستار ساعتی بیمار، سالمند و کودک درمنزل

 1. بهترین کیفیت و کم ترین زمان در انجام کارها
 2. وقت شناسی، منظم و مرتب بودن پرستار
 3. انجام دادن کارهای شخصی از جمله حمام بردن، شستشو و مراقبت، پانسمان، کارهای مربوط به ادرار و مدفوع، درست کردن غذا و دادن غذا به بیماران زخم بستری
 4. کتاب خواندن، بازی کردن، سرگرمی و تفریح کردن، قدم زدن و پیاده روی
 5. دستشویی بردن بیمارانی که دارای نقص و مشکلات جسمی هستند
 6. برقراری رابطه عاطفی با بیمار، کودک و سالمند شما
 7. جابه جایی و ماساژ دادن بیمار
 8. مدیریت داروهای بیمار
وظایف پرستار ساعتی بیمار، سالمند و کودک درمنزل

قیمت پرستار ساعتی در منزل

حقوق پرستار ساعتی در منزل وابسته به تعداد ساعاتی که برای شما خدمت انجام داده است محاسبه می شود، برای اطلاع دقیق و به روز از هزینه پرستار ساعتی در منزل با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

 در صورتی که به دنبال پرستاری هستید که بتواند از عزیزان شما مراقبت کند، می توانید از موسسه پزشکی مهرگان نو که یک موسسه خدمات پرستاری در منزل می باشد کمک بگیرید.

این موسسه علاوه بر پرستاری از سالمند، پرستاری از کودک، خدمات دیگری همچون پرستاری از سالمند پوشکی ، پرستاری از سالمند وابسته به تخت و پرستار بیمار را نیز انجام می دهد.  کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگوی به شما عزیزان می باشند شما می توانید برای مشاوره گرفتن با همکاران ما از طریق صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید.

قیمت پرستار ساعتی در منزل

استخدام پرستار کودک در منزل

مزایای یک پرستار پزشکی در خانه
طبیعی است که بیشتر در مورد سلامت و خطر آسیب دیدگی خود، سالمند، بیمار و یا کودکتان نگران باشید، به خصوص اگر در اکثر روز یا شب بدون نظارت باشند. ابن روزها که بیماری کرونا در کشور بیداد می کند استخدام پرستار کرونا در منزل یکی از دغدغه های افراد است که این موسسه این مورد زا نیز پوشش می دهد. خطرافتادن بیماری هایی مانند سکته مغزی، حمله قلبی و بسیاری موارد دیگر وجود دارد. به همین خاطربا استخدام پرستار می توانید از سلامت و نگهداری عزیزتان اطمینان حاصل کنید. پرستاران پزشکی و بهداشتی در خانه به طور خاص برای ارائه کمک های متنوع به مراجعین مسن، بیماران و کودکان آموزش دیده اند. آنها با مراجعین سالخورده ای که از زوال عقل یا آلزایمر رنج می برند، یا ضعیف هستند و قادر به مراقبت از خود نیستند، و همچنین مراجعین مسن با شرایط مزمنی که نیاز به مدیریت صحیح دارند مانند فشار خون بالا کار می کنند. پرستاران متخصص موسسه پزشکی مهرگان نو آموزش دیده اندتا در موارد ضروری به سرعت عمل کنند

به طور خلاصه، مزیت اصلی استخدام پرستار پرایوت برای مراقبت از عزیزان مسن، بیمار خود، کیفیت بهتر زندگی و ایمنی بهتر برای آنها و آرامش کامل برای شما است. در ادامه به به انواع خدمات پرستار ساعتی در منزل می پردازیم

استخدام پرستار کودک در منزل

پرستار ساعتی از بیمار در منزل

مراقبت از بیمار در منزل به مراتب سخت و از توانایی های خانواده ها خارج است، شما می توانید با داشتن یک پرستار خواستار برطرف کردن نیاز های اولیه، شخصی و مراقبت های پزشکی بیمار و سالمند خودباشید، موسسه پزشکی، پرستاری مهرگان نو با داشتن کادر درمانی حرفه ای و متخصص تمامی مراقبت های لازم را به بهترین کیفیت و کم ترین لازم بیمار شما را در برمی گیرد.
پرستار بیمار فردی متخصص در زمینه مراقبت تخصصی از بیمار بوده که بعد از طی کردن دوره های آموزشی و تجربی می تواند به اجرای دستورات پزشک بپردازد. و طبق نسخه ها و دستورات پزشک مربوطه از بیمار مراقبت کند.
بافراهم کردن تجهیزات پزشکی، پرستار می تواند به بهترین روش ممکن بیمار شما را در راستای بهبودی کمک کند از طرفی علاوه بر انجام پراقبت های پزشکی می تواند برای بیمار غذا فراهم کند، بازی کند، برای رفتن به دستشویی کمک کند، برای نظافت و تمیز کردن تخت خواب نیز کمک کند. برای اطلاع از هزینه پرستار بیمار درمنزل با شماره تماس درج شده تماس بگیرید.

پرستار ساعتی از بیمار در منزل

پرستار ساعتی از سالمند در منزل

زندگی های امروزه شرایطی را فراهم کرده تا خانواده ها کمتر بتوانند در کنار عزیزان سالمند وقت گذرانی کنند در نتیجه لازم است زمانی که در خانه نیستند و نمی توانند به فرد سالمند رسیدگی کنند، از یک پرستار سالمند در منزل کمک بگیرند. سالمندان جزو افرادی هستند که با گذران زندگی نیاز به پرستاری و مراقبت از آنان بیشتر می شود و در نتیجه حضور پرستاری لازم است که بتواند با تجربه ای که دارد، اوقات خوبی را برای فرد سالمند ایجاد کند. وظایف پرستار ساعتی برای سالمند در خانه انجام کارهایی که به او محول شده در کمترین زمان و با بهترین کیفیت داشتن هماهنگی لازم با خانواده ی سالمند در انجام امور سالمند منظم و مرتب بودن، وقت شناس بودن برقرار کردن رابطه خوب و عاطفی با سالمند حمام بردن سالمند و نظافت شخصی وی به بیرون بردن سالمند برای تفریح ، قدم ‌زدن ‌درپارک یا دوچرخه سواری انجام فعالیت‌های آموزشی برای سالمند مثل کتاب خواندن یا یادگیری بازی یا سرگرمی جدید جزء شرح وظایف پرستار سالمند در منزل است.

پرستار ساعتی از سالمند در منزل

پرستار ساعتی کودک در منزل

آن دسته از والدین کودکی که شاغل هستند و زمان کافی برای رسیدگی به فرزند دلبند خود را ندارند، برای انجام کارهای روزانه کودک نیاز به یک پرستار ساعتی دارند.

اموری از قبیل آموزش ، انجام کارهای روزمره کودک، انجام بازی با کودک و کارهای مربوط به نظافت و نگهداری از کودک از جمله خدماتی می باشد که یک پرستار کودک ساعتی می تواند برای کودک انجام دهد و باعث شود خانواده کودک با خیال راحت به کارها و امور خود بپردازد.

وظایف پرستار ساعتی از کودک در منزل

 • آموزش و یادگیری دروس، الفبای فارسی، نقاشی و زبان انگلیسی.

 • غذا دادن به موقع و سر وقت و کمک دادن به غذا خوردن کودک.

 • انجام امور نظافتی کودک، استحمام، تعویض و شستشوی لباس، عوض کردن پوشک و مرتب کردن نوزاد.

 • بردن به مهد یا مراکز آموزشی و کارهایی که از قبل با خانواده کودک هماهنگ شده باشد.

 • نگهداری و مراقبت از کودک در زمانی که مادر یا والدین کودک در خانه نیستند.

 • بازی کردن با کودک و بردن او به پارک یا مکانهای بازی با هماهنگی خانواده کودک.

 • رسیدگی و مراقبت از کودکانی که مشکل جسمانی یا روحی دارند.

 • منظم بودن در رفت و آمد و خدمت رسانی در زمان تعیین شده.

 • هماهنگی پرستار کودک ساعتی با خانواده کودک برای دارو دادن به کودکی که تحت نظر پزشک بوده و نیاز به استفاده از قرص یا دارو دارد.

 • صمیمیت و مهربانی با کودک در ساعاتی که به آن خدمت رسانی می کند که این امر باعث می‌شود احساس خوشایندی را در کودک و در خانواده کودک ایجاد کند.

پرستار ساعتی کودک در منزل

قیمت پرستار تمام وقت در منزل چقدر است؟

پرستار تمام وقت در منزل یکی از بهترین گزینه ها برای نگهداری و مراقبت از سالمند و کودک شما می باشد که نیاز به پرستاری هستند، انواع خدمات پرستاری در منزل در تمام نقاط کرج همانطور که ذکر شد اعم از مهرشهر، گلشهر، گوهردشت، فردیس، عظیمیه و.. امکان پذیر می باشد. با استخدام پرستار خصوصی در منزل شما می توانید با خیالت راحت بیمار خود را به دست پرستاران با تجربه ی ما بسپارید.

قیمت پرستار تمام وقت در منزل چقدر است؟

استخدام پرستار ساعتی در منزل

در برخی موارد برای خانواده ها استخدام پرستار نیمه وقت کودک یا پرستار نیمه وقت سالمند در منزل ضروری باشد، به طور مثال خانواده ای که وقت مناسب برای نگهداری از سالمند و یا کودک خود را به دلیل مشغله های شغلی نداردو از طرفی نگهداری کودکان بیمار و یا سالمندان دارای بیماری های خاص نیاز به دانش می باشد بنابراین استخدام پرستار ساعتی/ نیمه وقت و یا پرستار شبانه روزی در منزل بهترین گزینه برای شما می باشد که می توانید از طریق تماس با  02634250797 درخواست اعزام پرستار در منزل را با پرداخت هزینه پرستار در منزل که بسیار مناسب است داشته باشید.

استخدام پرستار ساعتی در منزل

سوالات متداول

خدمات پرستار ساعتی در منزل

پرستار سالمند در منزل کرج

پرستاران خبره ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند در خانه خود بمانید، به عزیزانتان در زمانی که نمی توانید آنجا باشید کمک کنند، و اطمینان حاصل کنید که از کودک، سالمند و بیمار شما مراقبت و حمایت کامل در خانه می شود. مراقبین مستقلی که می توانید به آنها اعتماد کنید، دارای مجوز و تخصص هستند.
در آسایش خانه خود احساس بهتری داشته باشید، در حالی که مراقبت در خانه را دریافت می کنید. مراقبین کاربلدی که که نزد ما ثبت شده اند در خدمات مراقبت در منزل و کمک های روزمره زندگی روزانه برای مجموعه ای از افراد با بسیاری از بیماری ها، ناتوانی ها و بیماری های لاعلاج تخصص دارند. چه به دلیل افزایش سن، بیماری، بهبودی یا توانبخشی به کمک ساعتی نیاز داشته باشید، مراقبی که منصوب شده است خدمات فردی را ارائه می دهد که می توانید به آن اعتماد کنید. طرح مراقبت توسط شما یا یکی از اعضای خانواده و هماهنگ کننده مراقبت با هم نوشته می شود یا توسط پزشک مراقبت های اولیه شما دنبال می شود. ما مشاوران مستقل پرستاران خبره را به مشتریان خود ارجاع می‌دهیم.

تماس بگیرید