X

استخدام پرستار بیمار کرونایی در بیمارستان و منزل کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
پرستار بیمار کرونا در منزل و بیمارستان

پرستار بیمار کرونایی در موسسه پزشکی و پرستاری مهرگان نو آماده ارائه خدمات ساعتی، شبانه روزی و خصوصی را باقیمت مناسب برای شما به ارمغان می آورد تا با داشتن یک پرستار بیمار حرفه ای به بهبودی کامل از کرونا دست یابید.

مهرگان نو
مهرگان نو

چتر فیروزه ای

پرستار بیماری کرونایی، از آنجایی که ویروس خطرناکی که به سرعت بین مردم انتقال می یابد و موجب درد ها و مشکلات جبران ناپذیری برای فرد می شود که به ناچار به بیمارستان ها و کلینیک ها مراجعه کرده تا تحت درمان و بهبودی قرار بگیرند، البته اکثر دکتران و متخصصان توصیه می کنند که بیمار کرونایی در منزل خود مورد مراقبت و پرستاری واقع شود، زیرا محیط بیمارستان شلوغ بوده و گاهی تخت خالی برای بستری بیمار پیدا نمی کند، اگر درصورت نداشتن شرایط مناسب قادر به مراقبت و نگهداری از بیمار خود نیستید می توانید از پرستار بیمار کرونایی در بیمارستان و منزل در کرج بهره مند شوید

بیشتر مطالعه کنید: پرستار بیمار

پرستار برای بیمار کرونا در منزل

موسسه پرستاری و پزشکی مهگان نو با داشتن بهترین پرستاران و مراقبان که از تجریه بالایی برخور داره بوده آماده ارائه ی خدمات پزشکی و پرستاری برای بیماران شما در بیمارستان و یا منزل را دارند، این مجموعه با اعزام پرستار خانم و یا آقا طبق خواسته ی شما می باشد. البته لازم به ذکر است این موسسه امکان آزمایش کرونا در منزل را برای شما نیز فراهم کرده است، تا به راحتی توسط کادر درمان حرفه ای ما از داشتن کرونا مطمئن شوید.

پرستاری و مراقبت از بیمار کرونایی در منزل

مراقبت از بیمار کرونایی

بیماری کرونا COVID-19 نوعی بیماری عفونی بوده که در صورت شدت یافتن فرد نیاز به یک پرستار و مراقب دارد، با استخدام پرستار می توانید از روند بهتر بیماری برای بهبود یافتن نهایت استفاده را کنید، این مراقب وضعیت جسمانی بیمار رو به طور دائم چک می کند و حواسش به تمامی علائم و نشانه های بیماری فرد بوده تا در صورت بدتر شدن فوری اقدام به انتقال فرد دارای کرونا به بیمارستان کند از جمله وظایف پرستار بیمار کرونایی می شود به، کنترل شرایط و علائم حیاتی وی، دادن داروها و قرص ها به صورت دقیق و زمان مناسب اشاره کرد. به طور کلی می توان بیان کرد با داشتن پرستار خصوصی در منزل بیمار از وضعیت بهتری برای درمان بهره مند می شود، این پرستار شبانه روزی در منزل  هرروز شرایط کلی بیمار را بررسی کرده و در راستای به دست آوردن سلامتی کامل فرد از غذاها و داروهای موثر تلاش دلسوزانه می کند.

وظایف پرستار بیمار کرونایی در منزل

پرستار بیمار کرونایی در بیمارستان

به برخی از نکاتی که باید حتما حین پرستاری و مراقبت از فرد بیمار می شود توجه داشته باشید در متن ذیل اشاره کرده ایم.

 1. دست ها را در مدت زمان بیست ثانیه بشویید
 2. ضدعفونی کردن میز، تخت و سایر وسایل نزدیک فرد بیمار به صورت روزانه
 3. بیمار و تمامی اعضای خانواده از ماسک استفاده کنند ( چنانچه فرد قادر به استفاده از ماسک نبود فاصله ی اجتماعی که حدود 2 متر است را رعایت کنید)
 4. جلوگیری از دست زدن به چشم، گوش، دهان
 5. در هنگام سرفه حتما دهان خود را پوشانده تا مانع از انتقال ویروس کرونا به فرد دیگری شوید

این موارد را حتما رعایت کنید تا از شیوع و انتقال بیماری جلوگیری کنید.

استخدام پرستار بیمار کرونایی

کدام افراد نیازمند به پرستار کرونایی در منزل هستند

 • برخی از افراد و سالمندی که دارای بیماری هایی ازجمله بیماری دیابت، پارکینسون و قلبی می باشند بیشتر در معرض ابتلا شده به کرونا هستند.
 • کسانی که در معرض ابتلا هستند (به معنای سابقه ی خانوادگی داشتن کرونا)
 • خانواده هایی که به دلایل مختلفی قادر به نگهداری و پرستاری از بیمار نیستند

بیشتر مطالعه کنید: پرستار سالمند در منزل کرج

استخدام پرستار بیمار کرونایی

پرستاربیمار کرونایی در منزل

اگر هر یک از اعضای خانواده شما به بیمار کووید 19 مبتلا شد و شما به دلایل مشغله ی کاری، نداشتن دانش کافی و... توانایی نگهداری از فرد بیمار را ندارد، می توانید از خدمات پرستار بیمار کرونایی در منزل موسسه پرستاری پزشکی مهرگان نو بهره مند شوید. این پرستار باایجاد محیطی آرام و رعایت پروتکل بهداشتی سلامتی را برای شما به ارمغان می آورد.

این مجموعه خدماتی را برای شما در نظر گرفته است تا در صورت بستری بودن بیمار در بیمارستان، شما می توانید به راحتی از موسسه درخواست پرستار بیمار کرونایی در بیمارستان را داشته باشید تا مراقب فرد کرونایی باشد و همینطوراگر بیمار در منزل تحت مراقبت است، می توانید درخواست پرستار بیمار کرونایی در خانه را داشته باشید.

خواندن مقاله: پرستار ساعتی در منزل

هزینه و قیمت نگهداری از بیمار در منزل و بیمارستان

پرستار بیمار کرونایی در منزل کرج

بنابر هردلیلی اگر نیازمند به استخدام پرستار آقا و یا خانم در بیمارستان یا منزل هستید، می توانید از طریق تماس باما از قیمت به روز پرستار کودک و یا پرستار سالمند در راستای بهبودی و درمان بیمار خود قدم های مثبت بردارید. نمی توان مبلغ دقیقی را برای پرستار بیان کرد زیرا بستگی نوع شرایط فرد متغیر می باشد که از جمله موارد حائز اهمیت شامل:

 • زمان مورد نیاز برای پرستاری ومراقبت از بیمار
 • میزان شدت و نوع بیماری
 • انواع تجهیزات مورد استفاده
 • وضعیت جسمانی فرد
 • نوع خدمات ارائه دهنده
 • محل سکونت و زندگی

می باشد، البته این مجموعه با برآورد هزینه کاملا مقرون به صرفه بهترین خدمات را برای شما عرضه می کند. 

چتر فیروزه ایامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید