X

استخدام پرستار خصوصی سالمند، کودک و بیمار در منزل با قیمت مناسب

09129611307 کارشناس امور پزشکی
استخدام پرستار در منزل

استخدام پرستار خصوصی در منزل برای نگهداری و بهبودی از فرد بیمار، سالمند و کودک شما به صورت نیمه وقت، شبانه روزی و ساعتی با قیمت مناسب در موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو انجام می شود.

مهرگان نو
مهرگان نو

چتر فیروزه ای

استخدام پرستار در منزل اصولا برای نگهداری از کودک، سالمند و یا فرد بیمار مورد استفاده قرار می گیرد که از طریق افراد متخصص که شامل پرستاران و مراقبان با تجربه هستند، در واقع پرستار در منزل به معنای داشتن دانش کافی و تجربه ی بالا برای نگهداری و مراقبت از بیمار به صورت کاملا حرفه ای و دقیق طبق دستور پزشک می باشد. موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو با اعزام پرستار خانم و یا آقا امکان مراقبت و نگهداری از فرد را در منزل وی با ایجاد محیطی آرام فراهم می سازد.

 پرستار در منزل کرج

پرستار در منزلپ

چنانچه به دلیل نداشتن وقت آزاد (به علت مشغله کاری) برای نگهداری از سالمند، کودک و یا بیمار خود و یا اینکه از دانشن کافی برای بهبودی و محافظت از اعضاء خانواده تان توانایی مراقبت را ندارید بهترین گزینه برای این کار تماس گرفتن با موسسه پرستاری و پزشکی و استخدام پرستار در خانه می باشد. با اعزام پرستار آقا و خانم در منزل شما می توانید اطمینان حاصل کنید که به بهترین روش ممکن از فرد مورد نظر شما نگهداری می شود و برای بهبودی شخص تلاش دلسوزانه می کند، جدا از اینکه این افراد پرستاران تحصیل کرده و با تجربه ای هستند که وسواسانه توسط موسسه مهرگان نو انتخاب شده اند که در تمامی نواحی کرج از جمله، مهرشهر، گلشهر، گوهردشت، عظیمیه و... آماده ارائه خدمات پرستاری شبانه روزی، پرستار ساعتی در منزل، هفتگی و نیمه وقت با هزینه مناسب می باشد.

استخدام پرستار خصوصی در منزل

خدمات مراقبتی از سالمند و یا فرد بیمار در منزل او به مرافب بهتر و راحت از بیمارستان، بهزیستی و خانه سالمندان است زیرا فرد آرامش و احساس راحتی بیشتری دارد و با استخدام پرستار خصوصی به شما و خانواده این امکان را می دهد که در محیطی امن که شما استقلال کافی دارید به ارائه خدمات پرستاری و پزشکی و مراقبتی برای بهبود یافتن از انواع بیماری از جمله بیماری قلبی، دیابت، پارکینسون و... بپزدازند، از طرفی خانواده با خیال راحت و اطمینان خاطر فرد دلبند را به پرستار سپرده و از منزل برای انجام کارهای روزانه خود خارج می شود، لازم به ذکر است که موسسه پرستاری مهرگان نو با داشتن مجوز از وزارت بهداشت و دادن قرار داد به شما این اعتماد را ایجاد میکند.

بیشتر مطالعه کنید: پرستار خصوصی در منزل

پرستار در منزل کرج

انواع خدمات پرستاری در منزل

 • پرستار بیمار در منزل

 • پرستار سالمند در منزل

 • پرستار کودک در منزل

چه زمانی به پرستار در منزل نیاز دارید؟

هدف اصلی خدمات پرستاری در منزل، درمان یک بیماری یا آسیب است. خدمات پرستاری در منزل معمولاً شامل مراقبت از زخم برای زخم های فشاری یا زخم جراحی، آموزش بیمار و مراقب، درمان وریدی یا تغذیه، تزریقات، درمان های توانبخشی و نظارت بر بیماری های جدی و وضعیت سلامت ناپایدار است. 

قيمت پرستار در منزل

مزایای مراقبت پرستاری در منزل چیست؟

مزایای مراقبت های بهداشتی و پرستاری در خانه شامل راحت بودن فرد نسبت به بستری شدن در بیمارستان و آسایشگاه، به بدست آوردن سلامت زودتر بیمار نیز از طریق حمایت های پزشکی و پرستاری و توانبخشی کمک شایانی می کند، و پرستار رژیم غذایی و تغذیه مناسبی برای فرد سالمند و یا بیمار تهیه می کند، پرستاران در منزل می توانند در صورت نبود شما برای مراقبت از بیمار حضور داشته باشند. این مراقبت های پرستاری را در خانه شما انجام می شود زیرا فرد بیمار با حضور در جمع عزیزان خود علاقه به بهبودی پیدا می کنند، پرستاری در منزل همینطور به مدیریت شرایط سلامت فرد برای جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان کمک می کند و همچنین می تواند به ارائه مراقبت های بهبودی در منزل پس از بستری شدن در بیمارستان کمک بسیاری کند.

 • بررسی رژیم غذایی
 • اندازه گیری فشار خون، دما، ضربان قلب و تنفس
 • پیروی از دستورات و نسخه های پزشک
 • بررسی ایمنی بیمار در خانه
 • مهیا کردن تجهیزات پزشکی برای بهبودی فرد
 • همراهی و هم صحبت شدن با فرد
 • و از همه مهمتر به طور مرتب با پزشک هماهنگ کنید تا یک دوره مراقبت بهداشتی مناسب را ارائه دهید

هزینه پرستار در منزل

پرستار سالمند در منزل

اغلب خانواده هایی که در سالمند در منزل دارند نیازمند به مراقبت و پرستاری با توجه شرایط جسمانی و روحی فرد هستند، موسسه پرستاری مهرگان نو با اعزام پرستار سالمند این اماکن را برای شما فراهم میسازد تا بهترین مراقبت های بهداشتی و پزشکی را در منزل خود دریافت کنید. انواع خدمات ارائه شده توسط این موسسه برای سالمندان شمال موارد زیر است.

استخدام پرستار در منزل

 1. پرستاری از سالمندپوشکی
 2. پرستار بیمار پارکینسون
 3. پرستار بیمار کرونایی

پرستار کودک در منزل

چه خانواده‌ای شلوغ باشید که به طور دوره‌ای به پرستار نیاز دارید، یا اگر در تنگنا هستید و نیاز به مراقبت مطمئن از کودک دارید، موسسه ما می‌تواند کمک فراوانی کند با یک پرستار بچه یا پرستار اختصاصی که شما و خانواده تان نه تنها راحت، بلکه تحت تاثیر قرار می‌دهیم، هماهنگ می‌کنیم. از اولین تماس تلفنی شما، فرآیند منحصر به فرد ما، از جمله، نیازها و انتظارات را در نظر می گیرد تا خانواده شما را با بهترین تناسب ممکن مطابقت دهد تا بهترین نگهداری از کودک یا نوزاد شما انجام شود.

استخدام پرستار در منزل کرج

پرستار بیمار در منزل

دامنه خدمات مراقبت های بهداشتی خانگی که یک بیمار می تواند در خانه دریافت کند نامحدود است. بسته به وضعیت هر بیمار، مراقبت ها می تواند از مراقبت های پرستاری تا خدمات پزشکی تخصصی، را شامل شود.خانواده ها از آنجایی که توانایی و دانش کافی برای نگهداری و مراقبت ای پرستاری و پزشکی از فرد را ندارد نیاز به یک پرستار ساعتی یا شبانه روزی در منزل دارند.

حقوق پرستار در منزل

خدمات پرستاری در منزل چگونه است؟

 • کنترل علائم حیاتی
 • نگهداری از سوند و کولوستومی ادراری
 • مراقبت و انجام امور نظافتی و شخصی فرد مانند تمیز کردن و استحمام بدن
 • انجام امور تزریقات، داروهای موضعی و ساعتی
 • آموزش نکات مراقبتی به خانواده فرد
 • برنامه ریزی برای تحرک و ورزش فرد (پرهیز از کم تحرکی)
 • جلوگیری از ایجاد زخم بستر در بیمار سالمند
 • چک کردن اکسیژن خون، استفاده از مانیتورهای قلبی

هزینه و قیمت پرستار در منزل

به دلیل افزایش هزینه های بستری در بیمارستان، در دسترس بودن خدمات مراقبت های بهداشتی با کیفیت و تقاضای سالمندانی که محیط آشنا را به بیمارستان ها و خانه ی سالمندان استریل ترجیح می دهند خدمات پرستاری در منزل بهترین گزینه برای افراد و خانواده ها می باشد.

هزینه خدمات پرستاری مراقبت در منزل وابسته به وضعیت بیماری و مدت زمان خدمات ارائه شده متغیر می باشد در نگاهی دیگر می توان گفت قیمت پرستار در منزل کرج نسبت به بستری شدن در بیمارستان چیزی مابین 20 الی 50 درصد ارزان تر است.

چتر فیروزه ایامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید