X

تعمیرات دستگاه فیزیوتراپی در تهران و کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تعمیر دستگاه فیزیوتراپی در تهران و کرج

در صورت عدم توجه کافی به نگهداری و تعمیر دستگاه فیزیوتراپی، ممکن است به دلیل ضریب خرابی بالا این دستگاه از دسترس خارج شود. خرابی هایی که در این دستگاه ها ایجاد می شود عمدتا به دلیل نگهداری و حمل و نقل نامناسب، استفاده نامناسب، شیوه های نگهداری ناکافی، ضربه های محیطی، روش های نامناسب تعمیر و کهنه شدن می باشد که مجموعه مهرگان نو می تواند خدمات تعمیر دستگاه فیزیوتراپی در تهران و کرج را به شما عزیزان ارائه دهد.

مهرگان نو
مهرگان نو

تعمیرات دستگاه فیزیوتراپی در تهران و کرج

دستگاه فیزیوتراپی یکی از پرکاربردترین تجهیزات پزشکی است که برای درمان فیزیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات باید توسط فیزیوتراپیست‌ها و پزشکان برای بهبود عملکرد حرکتی، کاهش درد، تقویت عضلات و بهبود وضعیت عمومی بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرند. در صورت بروز هر مشکل و خرابی در دستگاه فیزیوتراپی می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید تا این مجموعه بهترین تکنسین های خود را به محل شما اعزام نماید.

تعمیر دستگاه فیزیوتراپی خانگی

دستگاه فیزیوتراپی خانگی یک دستگاه درمانی می باشد که به منظور بهبود عملکرد حرکتی مورد استفاده قرار می گیرد. افراد این امکان را دارند که با آرامش در منزل جلسات فیزیوتراپی خود را طی کنند. این دستگاه‌ها از جریان الکتریکی، امواج فراصوت و دیگر تکنولوژی‌های فیزیوتراپی برای تسکین درد، بهبود عملکرد مفاصل و عضلات و افزایش انعطاف پذیری استفاده می‌کنند. همچنین مجموعه مهرگان نو خدمات فیزیوتراپی در منزل را با بهترین قیمت و کیفیت به شما ارائه می کند. 

دستگاه فیزیوتراپی خانگی ارزان می‌تواند یک راه حل مقرون به صرفه باشد که قبل از خرید، نظرات و تجربیات دیگران را حتما مطالعه کنید و با توصیه‌های فیزیوتراپیست‌ خود بهترین دستگاه فیزیوتراپی را انتخاب نمایید. دستگاه فیزیوتراپی خانگی می‌تواند یک روش موثر برای مداوا و بهبود حالت‌های فیزیکی در منزل باشد که در صورت خرابی می توانید آن را تعمیر کنید و مجدد از آن استفاده نمایید.

تعمیر انواع دستگاه فیزیوتراپی

نکات تعمیر دستگاه فیزیوتراپی 

  • دستگاه فیزیوتراپی بعد از تعمیر باید نمایشگر و کنترل آن تست و بررسی شود. ویژگی‌هایی مانند تنظیمات شدت، برنامه‌های مختلف و دسترسی به راهنمای الکترونیکی را باید به صورت مجدد بر روی دستگاه تنظیم کنید.
  • اگر می خواهید از دستگاه فیزیوتراپی به صورت شخصی استفاده کنید، می توانید از قابلیت تنظیمات شخصی‌سازی و حالت‌های مختلف دستگاه استفاده کنید که فشاری به دستگاه ایجاد نمی کند و قابلیت های مختلفی به شما ارائه می دهد.
  • حتما از یک مرکز معتبر برای تعمیر دستگاه فیزیوتراپی کمک بگیرید چرا که دستگاه فیزیوتراپی بسیار حساس بوده و در صورت کوچکترین اشتباهی دچار خرابی می شود و دیگر قابل تعمیر نخواهد بود.
  • بهتر است تکنسین و تعمیرکاران دستگاه فیزیوتراپی در محل اقدام به تعمیر دستگاه نمایند تا دستگاه در اثر ضربه و جابجایی دچار مشکل نشود.

تعمیر دستگاه فیزیوتراپی در برندها و شرکت سازنده های مختلف

مجموعه مهرگان نو با بهره مندی از تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات انواع تجهیزات پزشکی حساس دستگاه فیزیوتراپی، به شما این امکان را می دهد که دستگاه فیزیوتراپی خود را در هر برند و مدلی به این مجموعه بسپارید. این مجموعه دارای سابقه طولانی و انواع مدارک تعمیراتی معتبر بوده و با بهترین کیفیت و قیمت خدمات تعمیرات انواع دستگاه فیزیوتراپی در تهران و کرج را به شما عزیزان ارائه می کند.

تعمیر دستگاه فیزیوتراپی گردن

دستگاه فیزیوتراپی گردن یک دستگاه موثر و کمکی برای بهبود و رفع مشکلات مرتبط با ناحیه گردن می باشد که برای تسکین درد، افزایش انعطاف پذیری عضلات گردن و بهبود حالت عمومی گردن مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه‌ از تکنولوژی‌های متنوعی از جمله امواج الکتریکی، حرارت و ماساژ برای درمان موثر ناحیه گردن بهره گرفته و در صورت خرابی در مجموعه مهرگان نو قابل تعمیر می باشد.

تعمیر دستگاه فیزیوتراپی پا

دستگاه فیزیوتراپی پا برای درمان و بهبود مشکلات و نقاط ضعف مرتبط با ناحیه پاها به کار می‌رود و با الکتروتراپی، ماساژ، تنظیمات حرارت و تکنیک‌های تقویت عضلات به عملکرد بهتر پاها کمک می کند. به منظور تعمیر انواع دستگاه فیزیوتراپی پا می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه فیزیوتراپی زانو

دستگاه فیزیوتراپی زانو در بهبود درد، بهبود حالت عمومی مفاصل زانو و افزایش انعطاف پذیری و عملکرد حرکتی بسیار تاثیر داشته و در صورت بروز هرگونه مشکل در این دستگاه می توانید از تکنسین های کاربلد مجموعه مهرگان نو کمک بگیرید.

تعمیر دستگاه فیزیوتراپی شانه

دستگاه فیزیوتراپی شانه یک وسیله پزشکی می باشد که رای بهبود عملکرد حرکتی ناحیه شانه به کار می‌رود. این دستگاه‌ها از تکنولوژی‌های متنوعی بهره گرفته و با گذراندن چند جلسه می توان بهبودی حاصل شده در این ناحیه را مشاهده کرد. برای تعمیر و سرویس این دستگاه با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

تعمیرات دستگاه فیزیوتراپی با قیمت مناسب

تعمیر دستگاه فیزیوتراپی کف پا

دستگاه فیزیوتراپی کف پا یک دستگاه مخصوص است که برای بهبود و تقویت عملکرد مچ پا و مشکلات مرتبط با کف پا به کار می‌رود. با تنظیم این دستگاه و استفاده از برنامه های مختلف آن می توانید به بهبود عضلات کف پای خود کمک کنید.

تعمیر دستگاه فیزیوتراپی دست

دستگاه فیزیوتراپی دست برای بهبود و تقویت عملکرد دست و درمان مشکلات مرتبط با این ناحیه به کار می‌رود و از امواج الکتریکی، ماساژ و حرارت برای درمان استفاده می کند که در صورت خرابی در مجموعه مهرگان نو قابل تعمیر می باشد.

به منظور تعمیر انواع دستگاه فیزیوتراپی در تهران و کرج با قیمت مناسب و کیفیت بالا می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید و درخواست اعزام تکنسین مربوطه خود را ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان مجموعه مهرگان نو تماس حاصل نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید