X

تعمیر دستگاه بالابر بیمار در تهران و کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تعمیر دستگاه بالابر بیمار در تهران و کرج

انتخاب بالابر بیمار با کیفیت برای افراد مبتلا به مشکلات جسمانی و افراد سالمند و همچنین نحوه تعمیر بالابر بیمار با بهترین کیفیت، دغدغه ای بسیار مهم است که مجموعه مهرگان نو برای همراهان بیماران عزیز آن را برطرف کرده است. برای تعمیر دستگاه بالابر بیمار در تهران و کرج با قیمت بسیار مناسب می توانید با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

مهرگان نو
مهرگان نو

تعمیر انواع دستگاه بالابر بیمار یا معلولین در تهران و کرج

بسیاری از افراد به دلیل مشکلات جسمانی، مشکلات نخاعی، معلولیت یا ناتوانی، چاقی مفرط و... با چالش های بسیاری مواجه هستند و برای حرکت و جابجایی با موانع بسیاری مواجه می شوند که بالابر بیمار یکی از راهکارهای پرکاربرد در دسته تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی و توانبخشی می باشد که به عنوان ابزار کمکی و کارآمد در منزل، مراکز درمانی، آسایشگاه های سالمندان و بازتوانی، مراکز توانبخشی، منازل چند طبقه، هتل، آپارتمان، مرکز خرید و... به صورت ثابت یا پرتابل مورد استفاده قرار می گیرد.

بالابر بیمار که به لیفت بیمار، بالابر بیمار بر، لیفتر بیمار، بالابر بیمار در منزل و بیمارستان نیز معروف است، برای نگهداری و جابجایی از افراد کم توان و جانباز در منزل استفاده می شود و طراحی آنها به گونه ای است که جابجایی فرد برای انجام امور شخصی و... را با کمترین نیاز به صرف انرژی انسانی انجام می دهد.

جرثقیل بیمار یا بالابر بیمار قابلیت تحمل وزن های بالا تا حدود 150 کیلوگرم را داشته و در صورت سفارش بر اساس میزان وزن بیمار ساخته می شود. همچنین دارای کیفیت، دوام مناسب و کاربری ساده است و از آسیب به فرد در حین حرکت جلوگیری می کند و باعث اطمینان خاطر فرد و اطرافیان او و افزایش سرعت جابجایی می شود. لیفتر بیمار قابل جمع شدن بوده و در مواقعی که استفاده نمی شود، می توان آن را جمع کرد.

از آنجایی که بیماران دارای مشکلات حرکتی بسیار به استفاده از این دستگاه نیاز دارند، در صورت خرابی باید سریعا مشکل آن را برطرف کرد. مجموعه مهرگان نو اینجاست تا مشکلات مختلف دستگاه بالابر بیمار را برطرف کند تا فرد بتواند به امور خود رسیدگی نماید. به منظور تعمیر انواع دستگاه بالابر بیمار می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس حاصل نمایید.

مدل هایی از بالابر بیمار که قابل تعمیر هستند.

  • بالابر بیمار دستی
  • بالابر بیمار برقی
  • جلیقه بالابر بیمار
  • بالابر بیمار معلق
  • بالابر بیمار سقفی
  • بالابر بیمار پله رو
  • بالابر بیمار ایستاده
  • بالابر برقی نشیمنگاه توالت فرنگی
  • مانکی بار
  • صندلی انتقال بیمار

تعمیر بالابر بیمار دستی

بالابر بیمار دستی که به آن لیفتر بیمار دستی یا بالابر بیمار هیدرولیکی نیز می گویند، دارای قیمت مناسبی بوده و امکان تنظیم عرض پایه های آن وجود دارد. روغن ریزی، ایمنی کمتر و عدم تنظیم صحیح از مشکلاتی است که ممکن است برای دستگاه رخ دهد و بیمار را اذیت کند که معمولا از این بالابر به عنوان بالابر پشتیبان استفاده می شود.

تعمیر بالابر بیمار برقی

دستگاه های بالابر برقی بیمار که به جرثقیل بیمار برقی، دستگاه لیفت بیمار برقی، لیفتر بیمار برقی و بالابر الکتریکی بیمار نیز معروف هستند، به صورت الکترونیکی توسط کنترلر ها و بدون صرف نیروی انسانی جابجایی فرد را انجام می دهند و منبع تغذیه آنها باتری یا برق شهری می باشد. در صورت بروز مشکل در بالابرهای بیمار برقی می توانید نسبت به تعمیر آنها با مجموعه مهرگان نو تماس حاصل نمایید.

تعمیر جلیقه بالابر بیمار

جلیقه های بالابر بیمار برای جابجا کردن فرد و تغییر حالت استفاده می شوند و در دو مدل جلیقه بالابر ایستاده و جلیقه بالابر نشسته طراحی شده اند. برای تعمیر جلیقه های بالابر ایستاده که به آنها جلیقه بالابر ایستا نیز می گویند، بهتر است از تعمیرکاران حرفه ای کمک گرفت. همچنین جلیقه های بالابر نشسته یا جلیقه بالابر زیرنشیمنی نیز قابل تعمیر می باشد.

تعمیر بالابر بیمار معلق

بالابر بیمار های معلق یا جرثقیل بالابر بیمار اتوماتیک و لیفتر معلق نیز دارای ایمنی، دوام و کیفیت مناسب بوده و در منزل و مراکز درمانی برای افرادی که امکان تحرک ندارند مورد استفاده قرار می گیرد که در صورت خرابی در مجموعه مهرگان نو قابل تعمیر می باشد.

تعمیر بالابر بیمار سقفی

بالابر های بیمار سقفی دستگاهی الکترونیکی هستند که با کنترلر ها عمل می کنند و تمام اتصالات آنها به سقف متصل می شود و فضای کمی را اشغال می کنند. اغلب از این دستگاه برای جابجایی بیماران با وزن های مختلف و دارای کم توانی، معلولیت و ناتوانی در آسایشگاه ها، منزل، مراکز درمانی و حالت بیهوشی استفاده می شود که در صورت درخواست تعمیر این بالابر می توانید با شماره مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

تعمیر بالابر بیمار پله رو

بالابر پله ای بیمار رو که به آسانسور پله رو نیز شناخته می شود، به صورت الکتریکی عمل می کند و دارای ریلی قابل تا شدن، صندلی ایمن همراه با کمربند، یک موتور و ریموت کنترل است که افراد به جهت حرکت بر روی پله در مراکز درمانی، خرید و... از این دستگاه استفاده می کنند. برای تعمیر این بالابر پله رو تماس بگیرید.

تعمیر بالابر پله ای پیچشی

بالابر های پله ای چرخشی یا بالابر پله ای گردان، قابلیت چرخش دارند و به صورت چرخشی و صاف، بدون توقف بر روی ریل حرکت می کنند. این دستگاه قابل تعمیر بوده و توسط تکنسین حاذق مجموعه مهرگان نو تعمیر می شود.

تعمیر بالابر پله ای مستقیم

بالابر های پله ای مستقیم که به آنها بالابر پله ای ایستاده نیز می گویند، قابل تعمیر هستند و فقط امکان حرکت در یک مسیر را دارند و فرد با رسیدن به هر پاگرد، لازم است بالابر خود را تعویض نماید.

تعمیر بالابر پله ای خانگی

بالابرهای پله ای خانگی که به آنها بالابر پله رو سالمندان نیز می گویند، به صورت الکتریکی عمل می کنند و در منازل دوبلکس، تریبلکس و... به منظور حرکت آسان افراد در طبقات مورد استفاده قرار می گیرند.

تعمیر بالابر بیمار ایستاده

بالابر بیمار ایستاده دارای تعدادی تسمه و کمربند بوده تا تعادل و ایمنی افراد را حفظ کند. برای افرادی که تا حدی امکان تحرک دارند اما برای ایستادن به تنهایی و جابجایی از تخت یا ویلچر، انجام نظافت و... نیاز به کمک دارند، استفاده از این بالابر پیشنهاد می شود.

تعمیر بالابر برقی نشیمنگاه توالت فرنگی

بالابر بیمار برقی نشیمنگاه توالت فرنگی که به بالابر بیمار حمام، لیفتر حمام، بالابر بیمار سرویس بهداشتی و چهارچوب نشیمن توالت فرنگی اتوماتیک نیز شناخته می شود، ضد لغزش و ضد آب بوده و کاربری ساده ای دارد. در حمام، توالت و کنار تخت در اتاق خواب می توان از این بالابر استفاده کرد و در صورت خرابی می توان از طریق مجموعه مهرگان نو اقدام به تعمیر کرد.

تعمیر مانکی بار

مانکی بار ها که به آنها مانکی بار بیمار نیز می گویند، به منظور کمک رساندن به بیمار مبتلا به مشکلات جسمانی در منزل و مراکز درمانی برای بلند شدن از حالت خوابیده روی تخت مورد استفاده قرار می گیرند که ممکن است به وفور دچار مشکلات مختلف شوند که مجموعه مهرگان نو می تواند این مشکلات را به سرعت برطرف کند.

نکات استفاده و نگهداری از بالابر بیمار بعد از تعمیر

افتادن فرد از لیفتر بیمار موجب آسیب های فیزیکی شدید و حتی مرگ می شود که در این شرایط بهتر است حتما بعد از تعمیر دستگاه تست شود و بعد مورد استفاده قرار گیرد.

جهت بهبود عملکرد دستگاه لیفت بیمار، قسمت های متحرک آن به صورت منظم باید روغن کاری شود و تسمه ها از نظر سالم بودن و عدم خوردگی بررسی شوند و حداقل سالی یکبار عملکرد دستگاه توسط تکنسین فنی مجموعه مهرگان نو کنترل شود.

تمام درز های دوخته شده بالابر برای محکم تر شدن باید پرچ شوند و پرچ ها در نقاطی مانند باسن که فشار وزن فرد به صورت عمده در آن قسمت است، نباید قرار گیرند.

افرادی که دچار بی اختیاری ادرار هستند، ممکن است باعث کثیف شدن تسمه های بالابر شوند که در چنین شرایطی شستن دستگاه الزامی است. برای این کار می توان از ماشین لباسشویی استفاده کرد، اما به منظور جلوگیری از وارد شدن آسیب و خراش تسمه ها به ماشین لباسشویی، تسمه را باید در داخل کیسه قرار داد.

هر یک تا سه سال یکبار باید تسمه های بالابر بیمار تعویض شود تا مشکلی برای فرد به وجود نیاورد.

دستگاه های بالابر بیماری که به صورت برقی کار می کنند، معمولا دارای باتری پشتیبان برای استفاده در مواقع خاص و عدم دسترسی به برق هستند که بعد از تعمیر باید سلامت باتری تست شود و مراقبت های لازم اعمال شود.

قبل از استفاده از دستگاه لیفتر بیمار، از محکم بودن جلیقه، بست ها و اتصالات آن اطمینان حاصل کنید چرا که ممکن است فرد از دستگاه بیفتد.

به منظور تعمیر انواع بالابر بیمار در تهران و کرج با قیمت مناسب در محل می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس حاصل نمایید و درخواست خود را ثبت کنید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید