X

تعمیر تخت بیمارستانی در تهران و کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تعمیر تخت بیمارستانی در تهران و کرج

مجموعه مهرگان نو یکی از مراکز معتبر تعمیر انواع تخت بیمارستانی در تمام نقاط تهران و کرج می باشد که در زمینه تعمیر تخت بیمارستانی و بستری در دو مدل مکانیکی و برقی به صورت تخصصی فعالیت می کند و در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت مشکل را برطرف می‌نماید.

مهرگان نو
مهرگان نو

یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی که در بیمارستان خرابی آن می تواند بسیار بیماران را آزرده خاطر کند، تخت بیمارستانی است که انواع مختلفی دارد و باید به دست یک مرکز معتبر و تعمیرکاران حرفه ای تعمیر شود. این تخت‌ها برای استراحت و مداوای بیماران مورد استفاده قرار می گیرند و دارای ویژگی‌های مناسبی می باشند. اگر تخت های بیمارستانی و تخت های بیمار در منزل دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند، کافیست با مجموعه مهرگان نو تماس حاصل نمایید و از خدمات تعمیر انواع تخت بیمارستانی این مجموعه در تهران و کرج بهره مند شوید.

تعمیر انواع تخت بستری

از دیگر تخت های پزشکی که در بیمارستان ها، اورژانس ها و منزل به منظور ایجاد راحتی و رفاه برای بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرد، می توان به تخت بستری اشاره کرد که به سه دسته تخت های بیمارستانی مکانیکی، تخت های بیمارستانی الکترونیکی و تخت های بیمارستانی نیمه الکترونیکی تقسیم بندی می‌شوند. در ادامه به اهمیت و نحوه تعمیر این مدل از تخت های بیمارستانی اشاره می کنیم.

تعمیر تخت بیمارستانی مکانیکی (ساده)

تخت های بیمارستانی مکانیکی توسط اهرم‌های دستی و نیروی فیزیکی انسان جابجا و ارتفاع آنها تنظیم می شود. اگر تخت بیمارستانی مکانیکی یا دستی دچار مشکل شود، باید در ابتدا متوجه شد که ایراد از کدام قسمت است. از آنجایی که این تخت‌ها ساختار ساده‌ای دارند، معمولا اشکال در اهرم‌ها، ریل‌های نگهدارنده و شاسی تخت ایجاد می شود. برای تعمیر تخت های بیمارستانی مکانیکی می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید.

تعمیر تخت بیمارستانی برقی

تخت‌های بیمارستانی برقی با ریموت کنترل مدیریت و تنظیم می شوند و اگر نیاز باشد که بخش‌های مختلف این تخت‌ها مثل قسمت سر، پا و وسط تخت را تغییر زاویه داد، باید از ریموت تخت استفاده کرد. تعمیر این تخت‌ها به دانش و مهارت بیشتری نسبت به تخت‌های مکانیکی دارد و برای اینکه پیچیدگی سیستم تخت های برقی بسیار بیشتر است بهتر است از تعمیرکاران حرفه ای مجموعه مهرگان نو کمک گرفت.

تعمیر تخت بیمارستانی در کرج و تهران

تعمیر تخت بیمارستانی نیمه برقی

تخت‌های نیمه برقی ترکیبی از مدل های تخت مکانیکی و برقی هستند که برخی قسمت های آنها به صورت برقی و برخی دیگر به صورت مکانیکی و با کمک اهرم تغییر وضعیت پیدا می کند. در زمان تعمیر تخت های بیمارستانی نیمه برقی باید هم قسمت مکانیکی و هم قسمت الکترونیکی تخت به صورت کامل تست و بررسی شود تا مشکل تخت برطرف شود.

تعمیر انواع تخت بیمارستانی در منزل تهران و کرج

بسیاری از بیماران در خانه دوره نقاهت خود را سپری می کنند و به منظور استراحت راحت تر از تخت های بیمارستانی استفاده می کنند، که همچنین از بروز مشکلاتی مثل زخم بستر و تحلیل عضلات جلوگیری می‌ شود. در صورتی که تخت بیمار و بستری شما در منزل دچار آسیب شد، می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید تا این مجموعه به منزل شما در تهران و کرج، نیروی تعمیراتی انواع تخت بیمارستانی با سابقه اعزام نماید.

چه مشکلاتی از تخت بستری قابل تعمیر است؟

اگر تخت بیمارستانی دچار حرکت نامناسب شده می توان برای بالانس کردن آن از تعمیرکاران مختلف استفاده کرد چرا که حرکت نامناسب تخت در حین انجام جراحی، می تواند بسیار خطرناک باشد. اگر به مرور قطعات تخت بیمارستانی به دلیل تحمل وزن زیاد یا استفاده مکرر، دچار فرسایش شده است می توانید نسبت به سرویس انواع تخت بیمارستانی اقدام کنید.

همچنین اگر از تشک های نامناسب بر روی تخت های بیمارستانی استفاده کنید، ممکن است در طی مدتی بیمار درگیر زخم بستر شود و و زخم های فشاری برای او ایجاد شود که مشکلات بسیاری برای وی ایجاد خواهد کرد. صحیح عمل نکردن تخت های برقی بیمارستانی در حین جراحی علاوه بر داشتن خطرات بسیار می تواند خسارات متعددی ایجاد کند که در این صورت بهتر است برای تعمیر هر چه سریعتر آن اقدام کرد.

شکستگی پایه های تخت بیمارستانی، خرابی جک تخت بیمار، خرابی برد الکترونیکی تخت جراحی، خرابی جک های روغنی و گازی در تخت عمل مکانیکی و نشتی روغن در جک ها از دیگر مواردی است که توسط تکنسین های تعمیر تجهیزات پزشکی مهرگان نو قابل برطرف سازی است.

به منظور تعمیر انواع تخت بیمارستانی در کرج و تهران می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید. این مجموعه دارای کادر حرفه ای و متخصص در زمینه تعمیر انواع تجهیزات پزشکی در تهران و کرج می باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید