X

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز در کرج و تهران

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تعمیر دستگاه اکسیژن ساز در کرج و تهران

برای سرویس و تعمیر دستگاه اگسیژن ساز خانگی و یا بیمارستانی خود در تهران و کرج می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید. در این مرکز خدمات پرستاری و تجهیزات پزشکی، امکان تعمیر انواع دستگاه اکسیژن ساز در مدلهای مختلف و شرکت های ایرانی و خارجی فراهم شده است. برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.

مهرگان نو
مهرگان نو

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز در تهران و کرج

هر کدام از تجهیزات و لوازم پزشکی نقش خاصی را در بهبود و کنترل سلامت بیمار ایفا می کنند. یکی از دستگاه های کاربردی و مهم در علم پزشکی، دستگاه اکسیژن ساز می باشد که برای بیماران تنفسی راهی برای زندگی است. این دستگاه در برندهای مختلفی تولید می شود که در صورت خرابی می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن این مجموعه خدمات تعمیر را برای شما انجام دهد.

فرقی نمی کند که برند دستگاه اکسیژن ساز شما چیست و یا میزان خرابی و نوع خرابی آن چه مقدار است، در هر صورت می توانید دستگاه اکسیژن ساز خود را به مجموعه مهرگان نو بسپارید.

بهترین مرکز تعمیر اکسیژن ساز خانگی  کجاست؟

اگر به دنبال بهترین مرکز برای تعمیر دستگاه اکسیژن ساز خود هستید دقت داشته باشید که مجموعه ای را انتخاب کنید که دارای تخصص های لازم و مدارک لازم برای انجام این کار باشند. در مجموعه مهرگان نو تعمیرات انواع دستگاه اکسیژن ساز پرتابل، خانگی، بیمارستانی و... انجام می شود. این مجموعه ارائه دهنده انواع خدمات تعمیراتی در تهران و کرج به صورت تخصصی در انواع اکسیژن ساز های ایرانی و خارجی می باشد و از نیرو های متخصص در این زمینه بهره می گیرد.

مراحل تعمیر دستگاه اکسیژن ساز

برای تعمیرات دستگاه اکسیژن ساز لازم است ابتدا تست های اولیه انجام شود تا در این تست میزان معیوبی دستگاه مشخص شود. مثلا در اولین قدم تست، میزان خلوص اندازه گیری و بررسی می شود که باید به طور نرمال در 5 لیتر در دقیقه بین 88 تا 99 درصد خلوص اکسیژن داشته باشد.

دستگاه اکسیژن ساز در مرحله تست اولیه اگر عدد 21 را نشان دهد یعنی دستگاه معیوب و خراب است و احتیاج به تعمیر دارد. نشان دادن این عدد می تواند ناشی از خرابی شیر برقی و برد دستگاه باشد.

همچنین ممکن است دستگاه صدای زیادی از خود ایجاد کند که در بیشتر موارد مشکل از کمپرسور اکسیژن ساز است و معمولا اورینگ های دستگاه اکسیژن ساز بر اثر اصطکاک خراب شده اند و باید تعویض شوند.

کلیه مراحل تست و تعمیرات دستگاه اکسیژن ساز توسط مرکز مهرگان نو طی ۴۸ ساعت انجام می شود و بعد از آن دستگاه آماده استفاده می باشد.

تعمیرات و سرویس دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز به دلیل اینکه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و چون تنفس بیماران وابسته به این دستگاه است، باید بهترین عملکرد را داشته باشد. بنابراین لازم است که هر چند وقت یکبار سرویس های دوره ای برای دستگاه انجام بگیرد تا عملکرد دستگاه تست شود و از خرابی های شدید آن جلوگیری شود.

انتخاب یک مرکز معتبر برای سرویس دستگاه اکسیژن ساز و تعمیر آن باعث می شود که عملکرد دستگاه بسیار بهبود پیدا کند و به سرعت خراب نشود.

خدمات مهم در مرکز تعمیرات دستگاه اکسیژن ساز

اگر در منزل بیماری دارید که از دستگاه اکسیژن ساز استفاده می کند، امکان دارد بعد از مدتی دستگاه کارایی روز اول خود را نداشته باشد که باید در این شرایط از یک تعمیرکار حرفه ای و کاربلد برای بررسی آن کمک بگیرید. خدماتی که مرکز تعمیرات دستگاه اکسیژن ساز مهرگان نو ارائه می کند شامل موارد زیر است:

بررسی فیلتر و تعویض فیلتر دستگاه اکسیژن ساز

فیلتر یکی از بخش های مهم در دستگاه اکسیژن ساز است که از ورود گرد و غبار و ذرات مختلف به دستگاه جلوگیری می کند و همچنین در تولید اکسیژن نقش بسیار مهمی دارد که در صورت کثیفی باید تعویض شود.

تعمیر کمپرسور دستگاه اکسیژن ساز

 کمپرسور در دستگاه اکسیژن ساز نقش اساسی و مهمی را بر عهده دارد و اگر این قطعه معیوب شود و یا نیاز به تعمیر داشته باشد، تعمیر و بررسی آن باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای انجام گیرد.

بررسی و رفع مشکل قسمت غلیظ  سازی دستگاه اکسیژن ساز

وظیفه اصلی دستگاه اکسیژن ساز تولید اکسیژن از محیط اطراف است که اگر این امر به خوبی انجام نشود، استفاده از دستگاه اکسیژن ساز بی معنی خواهد بود.

تعویض زئولیت دستگاه اکسیژن ساز

زئولیت یکی از حساس ترین قسمت های دستگاه اکسیژن ساز می باشد که با دقت و مهارت در مجموعه مهرگان نو تعمیر یا تعویض می شود.

تعویض برد دستگاه اکسیژن ساز

در صورتی که از دستگاه اکسیژن ساز به درستی نگهداری نشود، دستگاه دچار سوختگی یا خرابی می شود که باید برد آن تعویض شود.

بررسی قسمت های مختلف و صدای دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز متشکل از قسمت های مختلفی می باشد که هر کدام برای عملکرد دستگاه و غنی سازی اکسیژن از هوای محیط، لازم و ضروری هستند. برای مثال علت بوق زدن دستگاه اکسیژن ساز می تواند از پیچ، رگولاتور، شیر کنترل، مخزن زئولیت دستگاه اکسیژن ساز باشد که بررسی آن ها لازم و ضروری است.

چه دستگاه اکسیژن سازی قابل تعمیر است؟

در زمان خرید دستگاه اکسیژن ساز شاهد برندهای مختلفی خواهید بود که می توانند برندهای نام آشنا و معتبر یا برندهای تازه وارد باشند. هر کدام از برندهای دستگاه اکسیژن ساز را خریداری کنید، اگر به تعمیرات و سرویس های دوره ای آن اهمیت ندهید دستگاه به سرعت از کار بیفتد؛ بهتر است مرکزی را برای تعمیرات دستگاه اکسیژن ساز انتخاب کنید که توانایی تعمیر هر برندی از دستگاه اکسیژن ساز را داشته باشد و بسیار معتبر و کاربلد باشد. مجموعه مهرگان نو مفتخر است که در زمینه ی تعمیرات دستگاه اکسیژن ساز در خدمت شما عزیزان باشد.

ویژگی های مرکز تعمیرات دستگاه اکسیژن ساز مهرگان نو

 • استفاده از نیروهای متخصص و کاربلد
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • استفاده از نیروهای با تجربه دارای مدرک
 • توانایی تعمیر دستگاه اکسیژن ساز با هر نوع برند
 • توانایی تعمیر انواع دستگاه اکسیژن ساز خانگی و قابل حمل
 • تضمین کیفیت
 • دارای تیم متخصص و دوره دیده

برخی اکسیژن ساز های تحت نمایندگی مجموعه مهرگان نو شامل موارد زیر هستند:

 • اکسیژن ساز های زنیت مد ( zenitmed )
 • دستگاه های longfian
 • برند نایدک
 • مارک air sep
 • برند inogen
 • تعمیرات برند yuwell (یوول)
 • تعمیر اکسیژن ساز  yuyue ( یویو)
 • اکسیژن ساز های نفس یار
 • دستگاه اکسیژن سوشیا
 • تعمیرات  اکسیژن سازهای گرین لایف

با انتخاب مجموعه مهرگان نو برای تعمیر و سرویس دستگاه اکسیژن ساز خود می توانید به عملکرد دستگاه خود بهبود ببخشید و اختلالات آن  که شامل صدای اکسیژن ساز،علت بوق زدن  دستگاه و معیوب شدن قطعات آن را با عیب یابی دستگاه اکسیژن ساز رفع ایراد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید