X

اجاره دستگاه فشارسنج در تهران و کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
اجاره دستگاه فشارسنج در تهران و کرج

بیماری فشارخون یکی از بیماری‌های خطرناک بوده که افراد بسیاری به آن درگیر شده اند و عدم کنترل آن می تواند منجر به بروز مشکلات بسیاری شود. برای اجاره دستگاه فشارسنج خون در کرج و تهران می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید.

مهرگان نو
مهرگان نو

دستگاه فشار سنج (manometer) چیست؟

بیماری فشار خون در صورت نوسان مکرر می تواند باعث ایجاد مشکلات و بیماری‌های بسیاری شود که باید به صورت روزانه و مرتب با دستگاه فشارسنج اندازه گیری شده و در صورت خطر به پزشک مراجعه کرد. دستگاه فشارسنج، دستگاهی به منظور اندازه گیری میزان فشار خون با انواع مختلف است که برای اجاره انواع تجهیزات پزشکی مانند اجاره دستگاه فشارسنج در کرج و تهران می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید.

اجاره انواع فشارسنج در کرج و تهران

از دستگاه فشارسنج در چه مکان‌هایی می توان استفاده کرد؟

دستگاه های فشارسنج پرتابل، می توان در اکثر مکان ها در صورت نیاز استفاده کرد:

 1. منازل
 2. بیمارستان‌ها
 3. انواع کلینک‌ها
 4. آمبولانس‌ها
 5. مطب‌های پزشکی

مزایای اجاره دستگاه فشار سنج در منزل

 1. پیش‌گیری از بروز اتفاقات یهویی
 2. کنترل بالا و پایین رفتن میزان فشار خون
 3. جلو‌گیری از بروز انواع بیماری ها
 4. بررسی و اندازه‌گیری مرتب میزان فشار خون
 5. صرفه جویی در هزینه و وقت
 6. اندازه گیری به صورت شخصی

انواع دستگاه فشار سنج

دستگاه‌های فشارسنج در دو مدل ساده و دیجیتالی طراحی شده و افراد می توانند با توجه به نیاز خود خریداری و یا اجاره کنید. در ادامه به بررسی مدل های مختلف این فشارسنج ها می پردازیم:

دستگاه فشارسنج دستی (ساده)

دستگاه‌های فشارسنج دستی در دو مدل عقربه‌ای و جیوه‌ای در بازار موجود می باشند.

کار کردن با فشارسنج‌های عقربه‌ای چندان ساده نیست و باید برخی اطلاعات را از پیش بلد بود. قیمت این فشارسنج ها کاملا مناسب بوده و بسیار راحت می توان آنها را حمل کرد. فشار سنج‌های عقربه ای فنری در داخل دستگاه دارند که با استفاده از فشار هوا، عقربه درون فشار سنج را حرکت می دهند.

فشار سنج‌های جیوه‌ای میزان دقت بیشتری دارند و امکان محاسبه اشتباه در این نوع دستگاه بسیار کم است. در فشار سنج‌های جیوه‌ای یک ستون جیوه وجود دارد و با استفاده از آن مقدار فشار خون را نمایش می دهد. از آنجایی که جیوه ماده ای خطرناک است، استفاده از آن چندان توصیه نمی شود.

دستگاه‌های فشارسنج الکترونیکی (دیجیتالی)

فشارسنج‌های دیجیتالی در دو مدل دور مچی و دور بازویی تولید شده و دارای یک نمایشگر دیجیتالی هستند که با توجه به فشار فرد، اعداد مربوطه نمایش داده‌ می‌شود. فشارسنج‌های دیجیتالی پرتابل و قابل حمل هستند، همچنین با باتری تغذیه می‌شوند و شما به راحتی می‌توانید فشارخون خود را به تنهایی اندازه گیری کنید.

نکات مهم در زمان استفاده از دستگاه فشارسنج

یکی از نکاتی که درباره دستگاه فشار سنج باید رعایت شود، وارد نشدن ضربه‌ و خیس نشدن آن‌‌ در شرایط مختلف می باشد. وارد شدن ضربه باعث آسیب به دستگاه اندازه گیری فشارخون می‌شود و دیگر ممکن است عدد درستی نمایش داده نشود. همچنین اگر دستگاه فشارسنج شما از نوع جیوه ای است، در صورت وارد شدن ضربه و تماس جیوه با دست ممکن است بیماری و مشکلات بسیاری برای شما ایجاد کند.

اجاره دستگاه اندازه گیری فشارخون در کرج و تهران

اجاره دستگاه فشارسنج خون در تهران و کرج

برای اجاره دستگاه فشارسنج می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید تا این مجموعه با ارائه مشاوره لازم به شما در اجاره انواع تجهیزات پزشکی در کرج و تهران بهترین کمک را برساند. برای اطلاع از لیست قیمت اجاره دستگاه فشارسنج و دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید