X

خرید و اجاره تب سنج (ساده، لیزری و دیجیتالی) در تهران و کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
خرید و اجاره تب سنج (ساده، لیزری و دیجیتالی) در تهران و کرج

بدن در برابر میکروب و ویروس های خطرناک یک عملکرد دفاعی مانند تب از خود نشان می دهد، که در صورت بروز این عارضه شما باید از تب سنج برای اندازه گیری میزان تب بدن استفاده کنید. با اجاره یا خرید انواع تب سنج در کرج و تهران به سرعت دمای بدن خود را تشخیص دهید.

مهرگان نو
مهرگان نو

اجاره دستگاه تب سنج در کرج و تهران (جیوه ای، دیجیتالی و لیزری)

بروز تب در بدن نشانه وجود عفونت است و برای اندازه گیری آن باید از دستگاه تب سنج استفاده کنید. تب سنج به سرعت درجه حرارت بدن فرد را اندازه گیری کرده و عددی نمایش می دهد که در صورت بالا بودن آن بیمار در وضعیت خطرناکی است و باید فورا به پزشک مراجعه کند. عدد نمایش داده شده بین 38 تا 39 یک دمای نرمال است اما بهتر است برای جلوگیری از بروز عارضه مداخلات لازم صورت گیرد. تب سنج های موجود در بازار شامل مدل های جیوه ای یا ساده، دیجیتالی و لیزری هستند که در صورت نیاز می توانید این تب سنج ها را از مجموعه مهرگان نو با قیمت مناسب بخرید و یا اجاره کنید.

اجاره و خرید بهترین تب سنج در کرج و تهران

بهترین مدل تب سنج خانگی

بهترین مدل تب سنج، نوع دیجیتالی آن است که دارای دقت بسیار بالایی بوده و استفاده از آن دارای مزیت های بسیاری است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

  • تب سنج های دیجیتالی جدید مطابق با پروتکل‌ های بهداشتی طراحی شده اند.
  • تب سنج های دیجیتالی از انتقال بیماری‌ های واگیردار جلوگیری می کنند.
  • تب و دمای بدن افراد را با تب سنج دیجیتالی به راحتی و در کمترین زمان می توانید اندازه گیری کنید.
  • نحوه ی کارکرد با تب سنج دیجیتالی بسیار ساده و راحت می باشد.

انواع تب سنج

تب سنج جیوه ای یا ساده

تب سنج های ساده به گونه ای طراحی شده اند که دارای جیوه بوده و در صورت افزایش دما جیوه حرکت می کند و دمای بدن فرد را نمایش می دهد. امروزه به دلیل پیشرفته شدن تب سنج ها، افراد کمتری از تب سنج های جیوه ای استفاده می کنند.

تب سنج لیزری

تب سنج های لیزری در مراکز درمانی متعدد مورد استفاده قرار می گیرد. عملکرد این تب سنج های لیزری به گونه ای است که باید با فاصله از بدن قرار بگیرد تا عدد دقیقی نمایش دهد.

تب سنج دیجیتالی 

تب سنج های دیجیتالی بسیار رایج و محبوب هستند و بسیاری از افراد به دلیل کاربری راحت از این مدل تب سنج ها بیشتر استفاده می کنند. تب سنج دیجیتالی را می توانید در مدل های دهانی، زیر بغل، پیشانی، رکتال و گوش تهیه کنید و به آسانی از آن استفاده کنید.

  • تب سنج دهانی: قابل استفاده برای دهان و زیر بغل
  • تب سنج گوشی: تب سنج بسیار دقیق و نمایش نتیجه در بازه ی زمانی 1 تا 2 ثانیه
  • تب سنج رکتال: تب سنج رکتال مخصوص نوزادان و کودکان
  • تب سنج لیزری: تب سنج های مادون قرمز

عملکرد انواع تب سنج

کارکرد تب سنج ها به چه صورت است؟

برای کودکان زیر 5 سال، اندازه گیری دما از طریق دهان مناسب نیست و ممکن است به دلیل تکان خوردن بیش از حد کودک تب سنج، عدد درستی را نمایش ندهد. به همین دلیل بهتر است از تب سنج های دیجیتالی استفاده کنید که از زیر بغل و یا پیشانی تب بدن را اندازه گیری می کنند.

ساز و کار تب سنج های دیجیتالی به این صورت است که با فشردن دکمه آن تب سنج را روشن کرده و باید در محل مورد نظر قرار دهید. بعد از اتمام اندازه گیری دستگاه به صدا درآمده و می توانید عدد نمایش داده شده را ببینید.

اگر به دنبال روشی سریع برای اندازه گیری تب هستید، اندازه گیری دما در شریان تمپورال (روش پیشانی) بهترین انتخاب می باشد. نکته حائز اهمیت در زمینه عدد نمایش داده شده است که باید بدانید همیشه عدد نمایش داده شده کمتر از عدد واقعی است.

برای اجاره تب سنج در کرج و تهران با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید