X

اجاره دستگاه قند خون همراه با نوار تست در کرج و تهران

09129611307 کارشناس امور پزشکی
اجاره دستگاه قند خون همراه با نوار تست در کرج و تهران

برای بررسی قند خون و چکاب وضعیت سلامتی خود لازم است، میزان قند خون خود را با دستگاه های مناسب اندازه گیری کنید. امروزه به جای مراجعه به آزمایشگاه‌ها برای تست قند خون خود می توانید نسبت به اجاره دستگاه تست قند خون در منزل کرج و تهران اقدام کنید.

مهرگان نو
مهرگان نو

اجاره دستگاه تست قند خون در کرج و تهران

با اجاره دستگاه گلوکومتر (تست قند خون) شما می توانید نسبت به اطلاع از میزان قند خون خود در منزل اقدام کنید. مجموعه مهرگان نو امکان خرید و اجاره انواع دستگاه قند خون را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید در تمام مناطق کرج و تهران نسبت به اجاره دستگاه تست قند خون یا خرید آن با هر برندی اقدام کنید. در کنار دستگاه تست قند خون یک نوار تست با بهترین برند مانند گلوکوکارد، کلور چک (Clever Chek)، کرسنس (Caresens)، فری سنس (Freesens)، بایونیم (Bionime)، آنکال پلاس (Oncall plus)، اکیوچک (Accu chek) و استار (Star) به شما تحویل و ارائه داده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه اجاره و زمان آن با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

اجاره دستگاه تست قند خون در کرج و تهران

نحوه عملکرد دستگاه تست قند خون

یکی از تجهیزات پزشکی محبوب و رایج میان افرادی که دارای قند خون و دیابت می باشند، دستگاه تست قند خون بوده که به دلیل استفاده راحت و آسان، مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. هر فردی با هر سن و سال و سوادی با در نظر گرفتن چند مفهوم ساده می تواند به سادگی در مواقع نیاز میزان قند خون خود را در منزل اندازه گیری کند.

برای تست قند خون خود با دستگاه، لازم است ابتدا یکی از سوزن‌ها را درون قلم دستگاه قرار دهید و نوار تست قند خون را نیز درون محفظه دستگاه بگذارید. در ادامه، با استفاده از سوزن مخصوص، یک سوراخ روی انگشت خود ایجاد کنید و یک الی دو قطره خون روی نوار بچکانید. بعد از انجام این عمل منتظر نتیجه بمانید.

مقدار خون مورد نیاز برای بررسی و آزمایش توسط دستگاه تست خون، متناسب با دستگاه های مختلف متفاوت است. ریختن خون بیش از اندازه بر روی نوار تست باعث ارور و خطای دستگاه می شود. به طور کلی، ریختن 0.3 میکرولیتر تا 5 میکرولیتر خون روی این نوارها برای دیدن نتیجه مطلوب، کافی است.

آیا دستگاه تست قند خون بدون خطا و صحیح عمل می کند؟

بسیاری بر این باورند که عدد نمایش داده شده توسط دستگاه تست قند خون، معتبر نیست، در صورتی که این موضوع صحت ندارد. شاید نتیجه ای که این دستگاه ارائه می کند صد درصد نباشد اما با واقعیت تفاوت فاحشی ندارد و می توان به آن اعتماد کرد.

با هر بار استفاده از دستگاه تست قند خون در منزل بهتر است هر 3 الی 4 ماه یک بار آزمایش کلی انجام دهید تا از عدم وجود بیماری و قند خون بالا مطمئن شوید.

خرید تست قند خون در کرج و تهران

بهترین نوار تست قند خون

مجموعه مهرگان نو استفاده از یک نوع نوار تست قند خون خاص را به عنوان بهترین نوار تست به شما معرفی نمی کند، چرا که هر نوار تست قند خونی با یک دستگاه مورد نظر همخونی دارد. بنابراین هر دستگاه تست قند خون، نوارهای تست قند خون مخصوص به خود را دارد.

برای اجاره انواع دستگاه تست قند خون با نوار تست آن با مجموعه مهرگان نو تماس حاصل نمایید.

چه زمانی نیاز به اندازه گیری قند خون می باشد؟

افرادی که مبتلا به دیابت نوع یک هستند، باید قبل از خواب، فعالیت های بدنی و غذا خوردن ابتدا قند خون خود را تست کنند. همچنین افراد مبتلا به دیابت نوع دو نیز بهتر است تا قبل از وعده های غذایی و قبل خواب، قند خون خود را کنترل کنند.

آن دسته از افرادی که باید دارو مصرف کنند و رژیم غذایی مناسب رعایت کنند نیز باید قندخون خود را تست کنند. همچنین در صورت بروز علائم زیر نیاز است میزان گلوکز خون خود را به صورت دقیق بررسی کنید:

  • سر گیجه
  • بی حسی در لب ها و یا زبان
  • ضعف کلی بدن
  • لرزش بدن
  • احساس سرمای زیاد
  • گرسنگی و یا تهوع زیاد
  • خواب آلودگی بی موقع

کرایه دستگاه اندازه گیری خون در تهران و کرج

نمایش نتیجه تست قند خون چقدر زمان می برد؟

به صورت حدودی دستگاه های پیشرفته 5 ثانیه و دستگاه های معمولی 2 تا 3 دقیقه زمان میبرد تا نتیجه تست را نمایش دهند. برخی از مدل های دستگاه تست قند خون مجموعه مهرگان نو دارای حافظه‌ ذخیره سازی بوده که مقادیر را در هر بار استفاده ذخیره و نگه داری می کند.

نکات استفاده از دستگاه تست قند خون

در زمان استفاده از دستگاه اندازه گیری قند خون توصیه می کنیم این کار را در کنار یک فردی که در استفاده از این دستگاه مهارت دارد، انجام دهید و یا در صورتی که استفاده از آن را بلد نیستید، خود به تنهایی از دستگاه استفاده نکنید.

بهتر است در زمان اجاره یا خرید دستگاه تست قند خون، دستگاهی برای نمونه گیری قند خون انتخاب کنید که نوارهای تست آن در دسترس باشد و کار با آن راحت و آسان باشد.

آنزیم هایی که بر روی نوارهای تست قند خون وجود دارد به مرور زمان از بین می روند و باعث کاهش دقت نتیجه تست می شوند.

برای اجاره انواع دستگاه تست قند خون در کرج و تهران می توانید با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید و دستگاه مورد نظر خود را به صورت ساعتی، روزانه و ماهانه اجاره کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید