X

اجاره انواع تجهیزات پزشکی در کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
اجاره انواع تجهیزات پزشکی در کرج

در این مطلب اجاره انواع تجهیزات پزشکی بررسی می‌شود، اگر قصد اجاره هر نوع دستگاه پزشکی را دارید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مهرگان نو
مهرگان نو

اجاره انواع تجهیزات پزشکی در کرج 

اجاره تجهیزات پزشکی برای بیمارانی که نیاز به مراقبت در منزل دارند، استفاده می‌شود. بسیاری از بیماران نیاز دارند تا ادامه دوره نقاهت خود را در منزل بگذرانند بنابراین نیاز به یک سری تجهیزات پزشکی دارند که به علت قیمت بالا، خریدشان مقرون به صرفه نیست. برای کمک به این بیماران مراکزی وجود دارد که این دستگاه ها را اجاره می‌دهند. شرکت مهرگان نو اجاره انواع تجهیزات پزشکی در کرج را با قیمت مناسب انجام می‌دهد. برای اجاره دستگاه مورد نظر خود کافی است تا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

چه تجهیزات پزشکی توسط مهرگان نو اجاره داده می‌شوند؟

شرکت مهرگان نو اغلب تجهیزاتی که برای نگهداری بیمار در منزل مورد نیاز است را دارد که امکان اجاره ی این تجهیزات را برای شما فراهم کرده است. این تجهیزات شامل موارد زیر می‌باشد:

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه کمک تنفسی است که برای تنفس بهتر بیمارانی که به بیماری های عفونی ریوی، آسم شدید و کرونا استفاده می‌شود. زمانی که بیمار نیاز به این دستگاه پیدا می‌کند، بهترین راه اجاره دستگاه اکسیژن ساز است. نوع و حجم لیتراژ دستگاه اکسیژن متفاوت است. مهرگان نو، امکان اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج را برای شما فراهم کرده است.

اجاره هولتر مانیتورینگ فشار خون

دستگاه هولتر فشار خون برای اندازه گیری فشار خون فرد در 24 الی 48 ساعت به کار برده می‌شود. قطعا برای چنین زمانی خرید این دستگاه به صرفه نیست، به همین جهت این دستگاه اجاره داده می‌شود. دستگاه هولتر مانیتورینگ فشار خون در طی بازه زمانی مشخص مثلا هر 30 دقیقه یکبار فشار خون بیمار را حتی در خواب اندازه گیری می‌کند. نتایج حاصل از این اندازه گیری ها موجب می‌شود تا پزشک بهتر بتواند روند درمان بیمار را جلو ببرد.

اجاره ویلچر ارتوپدی

برای افرادی که امکان حرکت به صورت مستقل ندارند و دچار مشکلات حرکتی هستند، از ویلچر یا صندلی چرخدار استفاده می‌شود. ویلچرها انواع مختلفی دارند که ویلچر ارتوپدی یکی از آنهاست. این ویلچر از زیرپایی متحرک برخوردار است که امکان جدا شدن دارد و به بهبود وضعیت بدن فرد کمک می‌کند. این ویلچر برای افرادی که در مدت طولانی نیاز به استفاده از ویلچر دارند، مناسب است. 

اجاره ویلچر کودک

ویلچر کودک انواع مختلفی دارد که باید با توجه به شرایط کودک تهیه شود. افراد در کودکی ممکن است دچار شکستگی های متعدد شوند که برای جابجایی نیاز به ویلچر داشته باشند. یا هر بیماری دیگری که ممکن است برای مدتی امکان حرکت کردن کودک را مختل کند که برای حل این مشکل، باید از ویلچر استفاده کرد. اجاره ویلچر کودک به شما کمک می‌کند تا جابجایی کودک برای شما راحت تر باشد و کودک هم بتواند فعالیت فیزیکی مستقل داشته باشد. مهرگان نو اجاره ویلچر کودک در کرج را هم انجام می‌دهد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اغلب نوزادان در هنگام تولد دچار بیماری زردی می‌شوند که در صورت تشخیص پزشک، باید از روش فتوتراپی یا دستگاه زردی استفاده شود. در این درمان، نوزاد طی زمان مشخصی در دستگاه قرار داده می‌شود و زردی او بهبود پیدا می‌کند. اگر قصد اجاره دستگاه زردی نوزاد را دارید، در مطلب اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج، نکاتی که باید هنگام استفاده از دستگاه رعایت شود، گفته شده است. 

اجاره دستگاه پالس اکسیمتر نوزاد

دستگاه پالس اکسیمتر نوزاد، دستگاهی است که جهت اندازه گیری میزان اکسیژن خون نوزادان استفاده می‌شود. این دستگاه برای بیماران دارای مشکلات تنفسی استفاده می‌شود که نسبت هموگلوبین اکسیژن خون را نشان می‌دهد. استفاده از این دستگاه بسیار ساده است و کافی است تا آن را روی انگشت سبابه، نوک بینی، نرمه گوش و شست پای نوزاد قرار دهید تا اکسیژن و نبض خون را اندازه گیری کند.

اجاره پمپ دی وی تی DVT

ترومبوز ورید از بیماری های خطرناکی است که موجب لخته شدن خون در رگ ها می‌شود. برای جلوگیری از این بیماری برای افرادی که دچار مشکلات حرکتی هستند و تحرک خاصی ندارند یا به دلیل جراحی نمی‌توانند حرکت کنند، این دستگاه تجویز می‌شود. دستگاه دی تی وی، با گن های مخصوصی که دارد، دور ران ها و بازوها قرار می‌گیرد که به یک پمپ متصل شده اند. بعد از روشن شدن دستگاه، فشار از طریق پمپ ابتدا به گن ها و بعد به اندام ها منتقل می‌شود که جریان خون را افزایش می‌دهند و از لخته شدن خون در آن قسمت جلوگیری می‌کنند. 

اجاره دستگاه بای پپ(BiPAP)

در بعضی از بیماری های تنفسی بنا بر تجویز پزشک، باید از این دستگاه استفاده شود. در این بیماران معمولا مشکل وقفه تنفسی(آپنه خواب) وجود دارد که با استفاده از این دستگاه، هوا تحت فشار قرار داده می‌شود و از طریق ماسک به مجراهای تنفسی بیمار وارد می‌شود. این دستگاه نیز توسط مهرگان نو در کرج اجاره داده می‌شود.

شرایط اجاره انواع تجهیزات پزشکی از مهرگان نو به چه صورت است؟

اجاره هر کدام از این دستگاه ها با توجه به نوع دستگاه مد نظر شما و بازه زمانی که مد نظر دارید، متفاوت است. برای اجاره دستگاه کافی است با کارشناسان مهرگان نو تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید تا تمامی شرایط برای شما توضیح داده شود. همانطور که گفته شد، مهرگان نو اجاره انواع تجهیزات پزشکی در کرج را با قیمت مناسب انجام می‌دهد تا شما عزیزان با خیالی آسوده از بیمار خود مراقبت کنید.

قیمت اجاره انواع تجهیزات پزشکی در کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت اجاره هر دستگاه پزشکی متفاوت است. علاوه بر این بازه زمانی که از هر دستگاه باید استفاده شود، فرق می‌کند. به طور مثال از دستگاه هولتر مانیتورینگ فشار خون طی یک تا سه روز استفاده می‌شود اما اجاره ویلچر ممکن است مدت طولانی تری نیاز داشته باشد. به همین دلیل قیمت اجاره هر تجهیزات پزشکی متفاوت است. بهتر است با شرکت مهرگان نو تماس بگیرید تا از قیمت ها به طور دقیق مطلع شوید.

امکان اجاره تجهیزات پزشکی در چه مناطقی از کرج وجود دارد؟

موسسه مهرگان نو امکان اجاره انواع تجهیزات پزشکی در تمامی مناطق کرج (باغستان، گوهردشت، عظیمیه، مصباح، هفت تیر و …)را فراهم کرده است و در هر جای کرج که باشید می‌توانید دستگاه پزشکی مورد نظر خود را اجاره کنید.

مزایای اجاره انواع تجهیزات پزشکی چیست؟

با افزایش بیماری های مختلف استفاده از تجهیزات پزشکی هم بسیار گسترش یافته است. بیشتر این تجهیزات هزینه بالایی دارند و خرید آن ها هزینه زیادی را برای شما به وجود می‌آورد. به همین دلیل بهتر است که این تجهیزات اجاره شوند. زیرا بیشتر این دستگاه ها در دوره زمانی های مشخصی استفاده می‌شوند و نیازی به استفاده دائمی از آن ها نیست. اجاره تجهیزات پزشکی مزایای زیادی دارد که احتمالا خود شما هم با آن آشنا هستید. که چند مورد را به طور خلاصه بیان می‌کنیم:

  • کاهش هزینه ها
  • امکان مراقبت از بیمار در منزل
  • بهبود روحیه بیمار 
  • امکان انجام کارهای روزمره توسط خود بیمار

 


سوالات متداول

چه افرادی به اجاره تجهیزات پزشکی در منزل نیاز دارند؟

افرادی که باید ادامه دوره نقاهت خود را بعد از بیمارستان، در منزل بگذرانند. چون این دستگاه ها گران قیمت هستند بنابراین اجاره داده می‌شوند.

تا چه مدتی می‌توان تجهیزات پزشکی را اجاره کرد؟

اجاره تجهیزات پزشکی با توجه به تشخیص پزشک انجام می‌شود و محدودیتی ندارد. تا هر زمانی که بخواهید می‌توانید دستگاه را اجاره کنید.

امکان ارسال تجهیزات پزشکی به درب منزل هم دارید؟

بله، مهرگان نو امکان اجاره تجهیزات پزشکی در تمام مناطق کرج را انجام می‌دهد و در صورت درخواست شما به درب منزل هم ارسال می‌کند.

شرایط اجاره تجهیزات پزشکی از مهرگان نو چگونه است؟

برای اجاره هر کدام از دستگاه های پزشکی مورد نیاز خود، کافی است با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید