X

هزینه ویزیت پزشک در منزل گوهردشت

09129611307 کارشناس امور پزشکی
ویزیت پزشک در منزل گوهردشت

از طریق ویزیت پزشک در منزل گوهردشت اطمینان حاصل می شود که بیمار می تواند بدون نیاز مراجعه به بیمارستان در منزل خدمات پزشکی و پرستاری را دریافت کند. آزمایشات خون، خدمات تصویربرداری مانند سونوگرافی، اشعه ایکس یا اقدامات پرستاری (سرم، تزریق، پانسمان و غیره) که پزشک ممکن است درخواست کند در خانه انجام می شود و در مدت زمان کوتاهی تکمیل می شود.

مهرگان نو
مهرگان نو

ویزیت پزشک در منزل گوهردشت، یکی از خدمات ارائه شده توسط مرکز پزشکی مهرگان نو می باشد که به شما امکان می دهند خدمات پزشکی مورد نیاز خود را در خانه و در منطقه راحتی خود دریافت کنید. علاوه بر بیماران دارای معلولیت جسمی، افراد مسن و نیازمند مراقبت، کسانی که به دلایل مختلف یا به دلیل های گوناگون نمی توانند به بیمارستان مراجعه کنند نیز می توانند برای خدمات ویزیت پزشک در منزل درخواست دهند و از مزیت های آن بهره مند شوند.

ما با تیم مجرب خود که در واحد ویزیت دکتر در منزل کار می کنند، شما را در خانه ملاقات می کنیم و خدمات پزشکی و پرستاری متناسب با نیازهای شما ارائه می دهیم. در حالی که شما در خانه استراحت می کنید، به عنوان یک مرکز پزشکی و پرستاری، ما "سلامتی را به خانه شما می آوریم" و همچنان در خانه با شما هستیم تا بهبودی خود را کاملا بدست آورید.

خدمات ویزیت پزشک در منزل گوهردشت برای چه کسانی مناسب است؟

 1. افرادی که به دلیل خطراتی مانند اپیدمی (بیماری شایع) و عفونت نمی خواهند در محیط بیمارستان باشند.
 2. بیمارانی که به دلیل کهولت سن یا بیماری های مزمن در گروه پرخطر اپیدمی قرار دارند.
 3. افرادی که مشکل حمل و نقل به بیمارستان دارند،
 4. افرادی که از نظر روانی به شدت تحت تاثیر محیط بیمارستان هستند،
 5. افراد مسن، ناتوان جسمی یا بستری که نیاز به مراقبت دارند،
 6. افرادی که به دلیل صدمات جسمی ناتوانی موقت یا دائمی در راه رفتن دارند و در نتیجه در سفر مشکل دارند.
 7. می توانند برای نیازهای بهداشتی خود در منزل خدمات دریافت کنند.

ویزیت پزشک در منزل گوهردشت

به لطف خدمات پزشک در منزل مرکز پزشکی مهرگان نو، پزشکان متخصص، بیمار شما را در محل زندگی او معاینه می کنند و کلیه ارزیابی ها را در خصوص تشخیص، درمان و پیگیری بیمار انجام می دهند. هنگامی که شما درخواست خدمات ویزیت پزشک در منزل را دارید و نمی توانید تصمیم بگیرید که به کدام شاخه از پزشک نیاز دارید، پزشک و پرستاران در منزل شما را راهنمایی خواهند کرد. هیچ جای نگرانی نیست، از طریق مشاوره با مرکز درمانی ما می توانید بهترین پرستار و پزشک را در منزل خود معاینه کنید.

همینطور شما می توانید برای خدمات پزشک در منزل، معاینه و درمان بیماران مسن، بستری و یا بیماران بستری در منزل خود با پزشک تماس بگیرید، عزیزان خود را از محیط بیمارستان دور کنید و از تمامی خدمات پزشکی ارائه شده در بیمارستان را عیناً در منزل خود داشته باشید. همینطور این موسسه تمامی تجهیزات لازم را برای شما فراهم کرده است تا وضعیت سلامتی شما دائما چک شوند و پزشک درمان شما را برنامه ریزی کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از مرکز پزشکی پشتیبانی بخواهید به شما اطلاع دهد که باید به کدام شاخه از پزشک مراجعه کنید و برای روز و زمان مناسب برنامه‌ریزی می‌کند.

پس از انجام خدمات پزشک در منزل، کلیه درخواست های پزشک از قبیل آزمایش خون، خدمات تصویربرداری (مانند سونوگرافی در منزل کرج) و خدمات پرستاری مداخله ای (مانند سرم، تزریق، پانسمان) در  خانه شما و در مدت کوتاهی، بدون نیاز به رفتن به بیمارستان انجام می شود.

ویزیت پزشک در منزل گوهردشت

ویزیت دکتر در منزل گوهردشت؟

ارائه خدمات معاینه در منزل گوهردشت، بسته به درخواست بستگان خانواده صورت می گیرد، خدمات پزشک در منزل می تواند توسط موسسه سازماندهی شود و برای معاینه به خانه هدایت شود. اگر نمی دانید از کدام شعبه پزشک باید خدمات دریافت کنید، پزشکان ما در منزل شما را در این مورد راهنمایی خواهند کرد. پزشکان متخصص داخلی، مغز و اعصاب، قلب، پوست، سرطان و بسیاری از شاخه های دیگر، خدمات پزشک را در منزل ارائه می دهند. پزشکی که به منزل می آيد ممکن است در صورت لزوم پس از معاينه درخواست آزمايش خون کند و در نتيجه آزمايش ها برنامه ريزی درمانی برای بيمار آغاز می شود.

انواع خدمات ویزیت پزشک در منزل گوهردشت

خدمات ویزیت دکتر در منزل گوهردشت
ارزیابی وضعیت سلامتی: پزشک در منزل بازدیدهای منظمی را برای ارزیابی وضعیت سلامت فرد انجام می دهند. با انجام اندازه‌گیری‌های پزشکی مانند اندازه‌گیری فشار خون، بررسی نبض و نظارت بر سطح اکسیژن، وضعیت سلامت عمومی فرد را کنترل می‌کند.
مراقبت‌های پس از بیمارستان: پس از بستری شدن در بیمارستان، خدمات مراقبت‌های بهداشتی در منزل به افراد ارائه می‌شود تا به بهبودی سالم در خانه کمک کنند. این شامل خدماتی مانند مراقبت از زخم بستر، نظارت بر داروها، تنظیم قرار ملاقات با پزشک و نظارت بر روند بهبود است.
مدیریت دارو: دکتر در منزل استفاده منظم از دارو را تحت نظر دارند و اطمینان حاصل می کنند که داروها به موقع و به درستی مصرف می شوند. در صورت لزوم داروها تمدید می شوند و گزارش های پیگیری دارو تهیه می شود.
خدمات توانبخشی: پزشک در منزل خدماتی مانند فیزیوتراپی، گفتار درمانی یا کاردرمانی را برای رفع نیازهای توانبخشی افراد ارائه می دهند. این خدمات به افراد کمک می کند تا توانایی های عملکردی خود را بازیابی یا بهبود بخشند.
مراقبت های پزشکی: ارائه دهندگان خدمات پزشکی، نیازهای پزشکی افراد را برآورده می کنند. اینها ممکن است شامل اقدامات پزشکی مانند مراقبت از زخم، تعویض پانسمان، مراقبت از کاتتر باشد. بسته به وضعیت سلامتی و نیازهای فرد، ارائه دهندگان مراقبت های خانگی ممکن است برخی از روش های پزشکی مانند تزریق دارو و آزمایش خون را نیز انجام دهند.
حمایت روانی اجتماعی:

پزشک و پرستار نیازهای روانی اجتماعی افراد را نیز در نظر می گیرند. این ممکن است شامل زمینه هایی مانند ارائه حمایت عاطفی از افراد، مشاوره برای مقابله با استرس، یا کمک به دسترسی به خدمات اجتماعی باشد.

هزینه ویزیت پزشک در منزل گوهردشت

خدمات ویزیت پزشک در منزل برای چه کسانی است؟

برای خدمات پزشک در منزل محدودیت سنی وجود ندارد. هرکسی که نمی خواهد به بیمارستان یا مرکز بهداشتی درمانی برود می تواند از خدمات پزشک در منزل بهره مند شود. خدمات پزشک را می توان در منزل به خصوص در راستای نیاز بیمارانی که پس از مراقبت های ویژه در منزل ادامه می دهند، بیماران بستری یا افراد مسن ارائه کرد. معاینه پزشک همچنین می تواند برای بیماران مبتلا به دیابت، فشار خون بالا، COPD، آلزایمر و سرطان کاربردی باشد.

مهم است بدانید که خدمات پزشک در منزل فقط به معاینه محدود نمی شود. بسیاری از پزشکان همچنین اقدامات مداخله ای مانند درمان زخم در منزل، تعویض کانول تراکئوستومی، تعویض لوله بینی، تعویض لوله PEG و شستشوی گوش را در منزل انجام می دهند.

چگونه می توان خدمات پزشک را در منزل دریافت کرد؟

بستگان بیماران می توانند با مرکز پزشکی مهرگان نو تماس بگیرند و از پزشک درخواست ویزیت در منزل را داشته باشند. در نتیجه بررسی ها مشخص می شود که کدام شاخه از پزشک با توجه به نیاز بیمار به منزل مراجعه می کند. ویزیت پزشک با تعیین روز/ساعتی که خانواده در دسترس هستند، انجام می شود.
پس از اینکه پزشک به خانه آمد و بیمار را معاینه کرد، نیازهای درمانی مشخص می شود. در صورت لزوم، می توان از شاخه های مختلف پزشکی را دریافت کرد. درمان دارویی را می توان با توجه به طرح پزشکی پزشک شروع کرد و از روش های تصویربرداری آزمایشگاهی یا رادیولوژیکی حمایت می شود.

شما می توانید در طول دوره پس از معاینه در ارتباط دائمی با پزشک باشید. پزشک شما معاینه کنترلی را در صورت لزوم انجام خواهد داد.

معاینه پزشک در منزل شامل چه مواردی است؟

ما خدمات معاینه پزشکی در منزل را با پزشکان خود در شعب زیر ارائه می دهیم. پزشکان شاخه ما متشکل از اساتید، دانشیاران و متخصصان می باشند.

 • معاینه داخلی در منزل
 • معاینه قلب و عروق در منزل
 • معاینه بیماری های قفسه سینه در منزل
 • معاینه اعصاب در منزل
 • معاینه فیزیوتراپی در منزل
 • بیهوشی خانگی، معاینه پزشک مراقبت های ویژه
 • معاینه پوست در منزل
 • معاینه جراحی عمومی در منزل
 • معاینه ارتوپدی در منزل
 • معاینه انکولوژی و پیگیری در منزل
 • عکسبرداری ECO (اکوکاردیوگرافی) در خانه

هزینه ویزیت پزشک در منزل گوهردشت

ویزیت دکتر در منزل گوهردشت

ویزیت پزشک در منزل شامل طیف گسترده ای از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل می باشد که در راستای بهبودی فرد برنامه ریزی می شود و در صورت لزوم از تجهیزات پزشکی مانند مانیتورینگ علائم حیاتی و... به منزل فرد بیمار منتقل می شود. مرکز پرستاری و پزشکی مهرگان نو انواع خدمات پرستاری و پزشکی را در گوهردشت به صورت شبانه روزی و نیمه وقت برای شما به ارمغان می آورد تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اقدام به دریافت خدمات پزشکی در منزل کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید