X

هزینه ویزیت پزشک داخلی و متخصص در منزل فردیس

09129611307 کارشناس امور پزشکی
ویزیت پزشک در منزل فردیس

موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو ویزیت پزشک داخلی و متخصص در منزل فردیس را برای شما فراهم کرده است تا در شرایطی که قادر به خروج از منزل نیستید و یا به هر دلیلی ترجیح می دهید، در منزل خود ویزیت شوید، می توانید از مزایای ویزیت دکتر در منزل فردیس بهره مند شوید.

دکتر در منزل می توانند به ویزیت، بررسی، تشخیص و درمان انواع بیماری ها بپردازد و در صورت نیاز از خدمات درمانی دیگر نظیر سونوگرافی در منزل و فیزیوتراپی در منزل استفاده کند تا بیمار در سریع ترین زمان بهبود یابد.

مهرگان نو
مهرگان نو

ویزیت  پزشک در منزل فردیس یک روش درمانی است که توسط پزشکان متخصصان مختلف برای بیمارانی که در منزل بستری هستند، افراد مسن یا ناتوان از ترک خانه توسط موسسه پزشکی مهرگان نوبه صورت شبانه روزی و نیمه وقت ارائه می شود. در مواردی که نیاز به تشخیص، درمان و پیگیری بیماری دارند، پزشکان متخصص ما، بیماران را در منزل معاینه می کنند و در صورت لزوم خدمات آزمایشگاهی، تصویربرداری و پرستاری را برای شما به ارمغان می آورند.

ویزیت پزشک متخصص و عمومی در منزل فردیس

ویزیت پزشک در منزل، بیماران را در خانه ویزیت می کنند و پس از معاینه و ارزیابی وضعیت پزشکی، راه حل هایی را بر اساس نیازها و اولویت های وی ارائه می دهند.

افرادی که در بستری هستند و یا بیماری مزمن  دارند یا محدودیت‌های حرکتی شدیدی دارند، می‌توانند ازمزایای ویزیت دکتر در منزل بهره مند شوند. به این معنی است که پزشک به منزل بیمار می آید و آنها را در محل زندگی آن ها معاینه و درمان می کند. نیازی به رفتن به مراکز درمانی و بیمارستان نیست. حتی اگر بیمار به شدت بیمار باشد و نتواند به مطب مراجعه کند، الزام به ویزیت در منزل وجود دارد. این مورد، برای مثال، با سرگیجه بسیار شدید یا پس از سکته مغزی همراه با فلج در یک طرف بدن است. این مهم و حتی یک پیش نیاز برای ویزیت در منزل است که از قبل رابطه درمانی بین پزشک معالج و بیمار وجود داشته باشد. 

ویزیت پزشک در منزل فردیس

ویزیت پزشک داخلی در منزل فردیس

تیم ویزیت پزشک در منزل ما متشکل از پزشکان خانواده مهربان و متخصصان مختلف است که تجربه حرفه ای طولانی و گسترده ای دارند. این بدان معنی است که ما می توانیم تقریباً با تمام شکایات به طور کامل و جامع در کنار شما باشیم. ویزیت دکتر در منزل فردیس به صورت شبانه روزی و نیمه وقت توسط پزشکان و پرستاران حرفه ای و دلسوز انجام می شود. ازاین روی نیازی به نگرانی نیست شما با اطمینان خاطر می توانید برای درمان و معاینه بیمار خود از خدمات پزشکی و پرستاری مرکز مهرگان نو استفاده کنید.
اگر نیاز به ویزیت کوتاه مدت در منزل از یکی از پزشکان ما دارید، لطفا با شماره های درج شده در سایت، با ما تماس بگیرید. 

برخی از وظایف ویزیت پزشک بررسی ودرمان بیماری های ذکر شده در متن زیر می باشد:

 1. مشکلات سیستم عصبی: سکته مغزی، دمانس، صرع
 2. مشکلات مربوط به خون شناسی: کم خونی
 3. مشکلات مربوط به غدد درون ریز: دیابت، بیماری تیروئید، بیماری هیپوفیز
 4. مشکلات دستگاه گوارش: گاستروانتریت، مشکلات مربوط به بیماری کبد از جمله بیماری اهرم الکلی
 5. مشکلات تنفسی: آسم، ذات الریه، فیبروز ریه، انسداد مزمن ریوی
 6. مشکلات سیستم قلبی عروقی: فشار خون بالا، حمله قلبی، آنژین

انواع خدمات پزشکی در منزل فردیس

ویزیت دکتر متخصص در منزل فردیس

ویزیت متخصص قلب در منزل کرج
ویزیت متخصص قلب در منزل کرج

این خدمات شامل خدمات تشخیص، درمان و پایش بیماری های قلبی در منزل توسط متخصصین قلب می باشد. با معاینه دقیق قلب، می توان از برنامه های خانگی ECO، EKG، هولتر ریتم و هولتر فشار خون استفاده کرد. بعد از تشخیص، برنامه ریزی درمان با مشورت با سایر پزشکان در صورت لزوم انجام می شود.

اطلاعات بیشتر
ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل کرج
ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

هر بیماری که تمایل به دریافت خدمات بهداشتی در منزل دارد می تواند از خدمات پزشک متخصص مغز و اعصاب در منزل بهره مند شود. بیماران سالمند، مبتلایان به بیماری های مربوط به سیستم عضلانی و عصبی و افرادی که تحرک ندارند و بیماری های مزمن دارند و می خواهند درمان خود را در منزل ادامه دهند.

اطلاعات بیشتر
ویزیت متخصص ریه در منزل کرج
ویزیت متخصص ریه در منزل کرج

متخصص ریه یک پزشک متخصص در سیستم تنفسی است. از نای گرفته تا ریه ها، اگر مشکل شما شامل ریه ها یا هر بخشی از سیستم تنفسی می شود، پزشک متخصص ریه دکتری است که می خواهید مشکل را حل کند. متخصص ریه با بیمارانی که با مشکلات تنفسی جدی یا مزمن روبرو هستند کار می کند که شما می توانید از خدمات ما بهره مند شوید

اطلاعات بیشتر
ویزیت متخصص گوارش در منزل کرج
ویزیت متخصص گوارش در منزل کرج

متخصصین گوارش با تشخیص و درمان انواع بیماری های مربوط به دستگاه گوارش سروکار دارند. تشخیص بیماری ها در مراحل اولیه و درمان آنها قبل از پیشرفت بسیار مهم است. برای این منظور، موسسه پرستاری مهرگان نو متشکل از پزشکان متخصص است که به شکایات بیماران گوش می دهند و تجربه و دانش خود را با امکانات پزشکی و فناوری مدرن ترکیب می کنند.

اطلاعات بیشتر

نکات مهم در هنگام تماس برای اعزام دکتر به منزل چیست؟

هنگام تماس با مرکز خدمات درمانی و درخواست پزشک باید برخی از اطلاعات را در مورد وضعیت جسمانی و روحی فرد بیمار دراختیار مشاور قرار دهید که به شرح زیر است:

 • نام و نام خانوادگی بیمار
 • سن بیمار
 • علائم بیمار (درد، ضعف، تهوع، سرگیجه، بی اشتهایی، تب و لرز)
 • سابقه بیمار
 • رژیم غذایی و تمرینات ورزشی بیمار
 • اطلاعات داروهایی که بیمار مصرف می‌کند

ویزیت دکتر در منزل فردیس

هزینه ویزیت پزشک در منزل فردیس 

هزینه ی ویزیت پزشک در منزل فردیس با توجه به شرایط بیمار، نوع بیماری، مدت زمان اقامت پزشک و پرستار در منزل، بکار گیری از تجهیرات پزشکی لازم در مورد بیماری، انجام آزمایش، اکوو...، فاصله ی مسیر با پزشک و همچنین زمان ویزیت تعیین می شود. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و درخواست ویزیت پزشک در منزل فردیس با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید