X

هزینه ویزیت روانپزشک و روانشناس در منزل در کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
ویزیت روانپزشک و روانشناس در منزل

یکی از خدمات ارائه شده توسط موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو، ویزیت روانشناس و روانپزشک در منزل می باشد که به صورت شبانه روزی در تمامی مناطق کرج می توانید از مزایای آن برای درمان مشکلات روحی و عاطفی استفاده کنید. در این مقاله معرفی و تفاوت های پزشک متخصص روانشناس و روانپزشک (Psychiatrist) پرداخته ایم از همین روی ادامه مطلب را از دست ندهید.

مهرگان نو
مهرگان نو

در طول زندگی همه ی افراد ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که نیاز به روانپزشک و روانشناس داشته باشند، این شرایط شامل اظطراب و استرس، اعتیاد، از دست دادن عزیزان، مشکلات عاطفی (رابطه و ازدواج ناموفق)، مشکلات کاری، از دست دادن ثروت، اختلال در غذا خوردن و خوابیدن، فشار عصبی و... می باشد. در چنین شرایطی بهتراست با یک روانشناس و روانپزشک در مورد مشکلات خود صحبت کنید، البته همیشه صحبت کردن و درد دل کردن با دوست و اقوام می تواند تسلی بخش شرایط روحی و عاطفی فرد باشد اما از آنجایی که پزشک روانپزشک و روانشناس در این زمینه تحصیل کرده اند، می توانند برای درمان حالت جسمی و روحی شما که از یک دیگر تاثیر می گیرند، تلاش های بسیاری کنند و در نهاییت با مرور زمان و انجام توصیه های و داروهای پزشک تغییر را در خود احساس کنید. موسسه مهرگان نو دارای مجوز وزارت بهداشت می باشد و از کادر درمانی حرفه ای و دلسوز آقا و خانم (پرستار، بهیار و پزشک) برای درمان کردن حال روحی و جسمی شما تلاش های شایانی می کند. این پزشکان در سریع ترین زمان در تمامی مناطق کرج برای درمان شما آماده ارائه خدمات پزشکی هستند.

برخی از اشخاص ممکن است از فضای کلینیک و مراکز روانشناسی دوری کنند. از همین روی مرکز پرستاری و پزشکی مهرگان نو، ویزیت روانپزشک در منزل با بهترین و حرفه ای ترین روانپزشکان را برای شما فراهم آورده است. به این صورت که می توانید به صورت شبانه روزی از خدمات پزشکی ما بهره مند شوید، فقط کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و اقدام به دریافت خدمات روانشناس در منزل و یا روانپزشک در منزل کنید. شما می توانید به راحتی با مشاوره خود صحبت کردن در مورد مشکلات و غم، گریه کردن و فریاد زدن درمان را آغاز کنید، این مشاورین با صبر و شکیبایی به صحبت های شما گوش می دهد و بعد از بررسی های لازم، شیوه درمانی مناسب را پیدا می کنند.

ویزیت روانپزشک در منزل کرج

یک روانپزشک در زمینه تخصصی پزشکی کار می کند که بر تشخیص، درمان و پیشگیری از مشکلات رفتاری، ذهنی و عاطفی تمرکز دارد. روان پزشکان در این زمینه باید هوش هیجانی زیادی داشته باشند زیرا باید مهربان، دلسوز و متعهد به ارائه بهترین مراقبت های ممکن باشند. از آنجایی که کار یک روانپزشک این است که بفهمد چگونه می تواند به بهترین شکل با بیماران مبتلا به مشکلات مختلف رفتار کند، باید به صورت مرتب با بیمار ملاقات کند و در راستای بهبودی و درمان وی قدم بردارد.

پزشکانی که در روانپزشکی تخصص دارند، کسانی هستند که برای حل مشکلات و اختلالات روانی ناشی از اختلالات عملکردی یا اختلالات روانی توصیه می شوند. این متخصصان از درمان های شیمیایی برای حل آسیب ها استفاده می کنند و در نتیجه عملکرد صحیح مغز و فرآیندهای روان را تضمین می کنند. متخصصانی در روانپزشکی وجود دارند که دانش خود را با اطفال، تربیت و روانشناسی ترکیب می کنند. بنابراین ممکن است به مناسب ترین پزشک روانپزشک برای مراقبت از اختلالات روانی یا مشکلات یادگیری کودک و نوجوان خود نیاز داشته باشید و یا برای بهتر شدن  حال روحی والدین سالمند و همچنین خودتان نیازمند به یک روانپزشک و یا روانشناس داشته باشید. حال به هر دلیلی ممکن است ترجیح بدهید در خانه ی خود ویزیت شوید و شروع به درمان کنید، در چنین شرایطی می توانید از خدمات درمانی مرکز پزشکی مهرگان نو برای ویزیت روانپزشک در منزل کرج استفاده کنید.

همچنین بخوانید: ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل کرج

مزایای ویزیت روانپزشک در منزل کرج

ویزیت روانپزشک در منزل کرج

 • کسب خدمات پزشکی در خانه
 • می توانید از حضور افراد نزدیک مانند خانواده و دوست خود در جلسه مشاوره استفاده کنید
 • دوری از فضای پر هیاهو اتوبوس و مترو و همچنین مسیر
 • طبق برنامه کاری و زندگی خود پزشک جلسات درمانی را تنظیم می کند
 • کاهش هزینه های جلسات روانپزشکی یا روانشناسی
 • نیازی به حضور در مطب و کلینک های شلوغ برای دریافت خدمات درمانی نیست

ویزیت روانشناس در منزل کرج

روانشناس با ارائه روش های درمانی گوناگونی نظیر گفتار درمانی، روانکاوی و... در راستای بهبودی شما تلاش می کند، به روانشناس، مشاوره نیز گفته می شود البته مهم است بدانید که به هیچ وجه روانشناس نمی توانید برای شما دارو تجویز کنید و نسخه برای دادن آزمایش خون به شما بدهد، این پزشکان متخصص برای حل مشکلات روحی و عاطفی به منزل شما مراجعه کرده و بعد از صحبت کردن با شما روش مناسب و تعداد جلسات درمانی را انتخاب کرده و شروع به کار می کند. لازم به ذکر است که به هیچ وجه از ویزیت مشاوره ترس نداشته باشید. لذا مشاوران به شما کمک می کنند تا از غم و اندوه شما کم شود و با مرور زمان اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیابید.

چه نوع روانشناس وجود دارد؟

رایج ترین انواع روانشناسان عبارتند از:

 1. روانشناسان تربیتی: ماموریت آن کمک به دانش آموزان در فرآیند یادگیری است. آنها معمولا در مدارس، موسسات و مراکز آموزشی هستند.
 2. روانشناسان سازمانی/کار: آنها کسانی هستند که در شرکت ها هستند و وظیفه انتخاب پرسنل را بر عهده دارند.
 3. روانشناسان ورزشی: این نوع روانشناس روز به روز رایج تر می شود. آنها به ورزشکاران و مربیان کمک می کنند تا به اهداف خود برسند.
 4. روانشناسان پزشکی قانونی / جنایی: اگرچه آنها دو مفهوم کاملاً متفاوت هستند، اما می توان گفت که آنها کسانی هستند که در دادگاه هستند و کسانی هستند که به پلیس کمک می کنند.
 5. روانشناسان اعصاب:آنها کسانی هستند که به توانبخشی شناختی، تشخیص زودهنگام و غیره اختصاص داده شده اند.
 6. روانشناسان اجتماعی: آنها رفتار انسانی و روابط اجتماعی را مطالعه می کنند.
 7. روانشناسان سلامت دو نوع وجود دارد: روانشناس سلامت عمومی و روانشناس بالینی

تفاوت روانپزشک با روانشناس چیست؟

یک پزشک متخصص روانپزشک، آماده تشخیص و درمان انواع بیماری های روانی است. روش و تکنیک او شامل ترمیم فیزیولوژی تغییر یافته می باشد، یعنی از طریق داروها و مداخلات پزشکی به بیماری ها حمله می کند. به منظور ایجاد تغییرات بیوشیمیایی و تثبیت مغز. از سوی دیگر، پزشکان متخصص در روان‌شناسی، بیماری‌های روانی را از طریق توانبخشی و مداخلات بیرونی درمان می‌کنند. تلاش برای اصلاح عملکرد مغز بدون توسل به مداخلات فیزیولوژیکی. روانشناسان می توانند به شما کمک کنند تا عزت نفس و خودکنترلی عاطفی خود را بهبود ببخشید و همچنین ذهن خود را برای اصلاح رفتارهای مضر و افکار منفی آموزش دهید. اگرچه پزشک متخصص روانشناس در مورد داروها و اثرات آنها می دانند، اما نمی توانند آنها را تجویز کنند. این وظیفه مربوط به روانپزشکان است.

در چه شرایطی می توان از خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل استفاده کرد؟

هزینه مشاوره روانشناسی ۱۴۰۲

اکثر مردم متوجه نمی شوند که چه زمانی تحت تاثیر یک اختلال روانی قرار می گیرند. برای ارزیابی وضعیت خود و کشف اینکه آیا ذهن شما آنطور که باید کار نمی کند، ما متداول ترین علائمی را که باید در نظر بگیرید را نشان می دهیم: عادات بد غذایی (مصرف بیش از حد غذا یا رژیم غذایی که برای کاهش وزن خیلی سخت است)، عادات بد زمانی که استراحت (خواب زیاد یا کم، مشکلات خواب، بی خوابی و خستگی در طول روز)، مشکلات تمرکز، ضعف حافظه و مشکلات به خاطر سپردن.

سایر علائم واضح تر برای درخواست از پزشکان متخصص در روانپزشکی عبارتند از: توهم، شنیدن صداها، داشتن افکار خودکشی یا داشتن حملات پانیک. ناهنجاری های کمتر تهاجمی اما نه کم اهمیت دیگری مانند: افسردگی، ناامیدی، اضطراب، پارانویا، ترس مداوم، مشکلات خشم، رفتارهای وسواسی، نگرانی بیش از حد در مورد هر چیزی و استرس وجود دارد. مشکل دیگری که بسیاری از افراد برای آن از پزشکان متخصص روانپزشکی خانگی درخواست می کنند، اختلالات جنسی است (که تنها با درمان قابل حل نیست و باید با استفاده از دارو درمان شود).

 • توهمات ترسناک
 • افکار خودکشی
 • افسردگی شدید
 • روانگسیختگی
 • حمله پانیک
 • ترک اعتیاد
 • بیش فعالی در کودکان و بزرگسالان (ADHD)
 • شنیدن صداها ( اطرافیان نمی شنوند)
 • اختلال دو قطبی _ اسکیزوفرنی
 • استرس بعد از سانحه
 • اختلالات اضطرابی

چنانچه هر یک از علائم بالا را داشتید می توانید از خدمات روانپزشکی و روانشناسی در منزل موسسه ما بهره مند شوید.

خدمات روانپزشک و روانشناس در منزل در چه مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

خدمات ویزیت روانپزشک و روانشناس در منزل برای افراد زیر مناسب می باشد:

 • بیماران مبتلا به دمانس یا آلزایمر که کنترلی بر حرکات خود ندارند
 • هنگامی ک نمیخواهید از خانه خارج شوید
 • مواقعی که که نیاز به مشاوره و روان درمانی هست و فرد مربوطه راضی به مراجعه به مرکز مشاوره نیست
 • افرادی که افکار خودکشی دارند
 • در بیماران کهنسالی که ناتوانی جسمی دارند و قادر به راه رفتن نیستند
 • هنگامی به دلیل مشغله کاری و... نمی توانید به مراکز درمانی مراجعه کنید
 • بیماران مبتلا به عقب ماندگی ذهنی

هزینه روانپزشک و روانشناس در منزل کرج

هزینه روانپزشک 1402 در منزل کرج همانند سایر روش های درمانی وابسته به ابلاغیه ی وزارت بهداشت می باشد، البته مهم است بدانید که عواملی زیادی در قیمت روانپزشک در منزل موثر می باشد به عنوان مثال هزینه ی داروها، سرم تراپی، پزشک متخصص، روش درمانی، تعداد جلسات درمان و زدن آمپول در منزل (تزریقات در منزل) و...که هر یک از خدمات به صورت جداگونه مصاحبه می شوند. شما می توانید به صورت شبانه روزی در تمامی مناطق کرج اعم از مهرشهر ، گلشهر، گوهردشت، عظییه، فردیس، جهانشهر و....بهره مند شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید