X

تعرفه معاینه و ویزیت چشم پزشک در منزل کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
ویزیت چشم پزشک در منزل

برای بیمارانی که به متخصصان فیزیولوژِی و بیماری هایی که به چشم و همچنین پلک مربوط می شود، نیاز دارند و به هر دلیلی مایلند در منزل خودشان معاینه شوند، مرکز پزشکی مهرگان نو ویزیت چشم پزشک در منزل کرج را به صورت شبانه روزی در تمامی مناطق کرج ارائه می دهد. برای گرفتن وقت معاینه و ویزیت چشم پزشک در منزل با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

مهرگان نو
مهرگان نو

چشم ها یکی از مهم ترین و حساس ترین اندام های بدن انسان هستند. مانند هر ناحیه و اندامی در بدن ما، چشمان ما نیز ممکن است به مرور زمان دچار ناراحتی هایی شوند. بسته به این، ممکن است علائم مختلفی را تجربه کنیم. به عنوان مثال، اختلالات در بافت های مربوط به بینایی می تواند منجر به اختلالات بینایی مانند نزدیک بینی و دوربینی شود. از همین روی، ممکن است در دیدن واضح اجسام نزدیک، دور یا هر دو مشکل داشته باشیم.

یکی دیگر از مشکلاتی که در چشم و بافت چشم دیده می شود بیماری های عفونی است. بیماری های عفونی بیماری های جدی هستند که توسط باکتری ها، ویروس ها یا قارچ ها ایجاد می شوند. آنها را می توان به راحتی درمان کرد، اما اگر درمان آنها قطع شود، بسیاری از موقعیت های منفی ممکن است رخ دهد، از آسیب دائمی چشم تا کاهش بینایی.

ویزیت چشم پزشکی در منزل

آیا به دنبال چشم پزشک در کرج هستید تا سلامت چشمان خود را بررسی کند یا مشکل بینایی را اصلاح کند؟ با ما در سایت مرکز پزشکی مهرگان نو همراه باشید. متخصصان ما در اسرع وقت برای انجام یک ارزیابی جامع چشم پزشکی و نحوه درمان به منزل شما مراجعه می کنند. با استفاده از تجهیزاتی که به ما امکان می دهد بینایی و یکپارچگی ساختارهای چشمی را مطالعه کنیم، چشم پزشکان می توانند اختلالاتی مانند نزدیک بینی، دوربینی، پیرچشمی یا آستیگماتیسم را تشخیص دهند و انواع مختلف درمان مانند عینک، لنز یا جراحی چشم را تجویز کنند.

چه بخواهید یک بررسی سالانه داشته باشید یا اگر مشکل خاصی دارید، می توانید از خدمات ویزیت چشم پزشک در منزل کرج موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو بهره مند شوید.

در طول 24 ساعت شبانه روز، در صورت کاهش تحرک یا هر مشکل دیگری که مانع از مراجعه شخصی شما به نزدیکترین چشم پزشکی می شود، می توانید این امکان را داشته باشید که در منزل خود از پزشک درخواست کنید تا شما را ویزیت کرده و در صورت بروز هر گونه مشکلی درمان را شروع کند.

علاوه بر این، ویزیت پزشک در منزل از مزایای ایجاد رابطه ی دوستانه بین پزشکان و بیمارانشان می باشد. یکی از پرتقاضاترین متخصصان پزشکی که می توانند شما را در خانه درمان کنند، چشم پزشکان هستند.

هزینه ویزیت چشم پزشک در منزل کرج

معاینه چشم در منزل

چشم پزشکی وظیفه تشخیص، درمان و پیشگیری از تمام مشکلاتی که ممکن است بر چشم ها تاثیر بگذارد را بر عهده دارد. چشم پزشکان می توانند از عناصر و تکنیک های مختلفی در درمان خود استفاده کنند، مانند: لنزها و انواع عینک ها. مداخلات جراحی برای آب مروارید؛ و جراحی لیزر واکنشی برای آستیگماتیسم، نزدیک بینی، پیرچشمی و نزدیک بینی بیش از حد. متخصصان چشم پزشکی، برای درمان هر یک از بیماری های چشم آموزش دیده اند. اما برخی از آنها می توانند بر روی نواحی خاص تری مانند شبکیه یا قرنیه و مشکلات خاصی مانند استرابیسم و ​​گلوکوم تمرکز کنند.

در صورت وجود هرگونه ناراحتی در چشم، باید به چشم پزشک مراجعه کنید. اگر نمی توانید به چشم پزشک مراجعه کنید، نگران نباشید. تقریباً همه خدمات بهداشتی خانگی دارای متخصصان چشم پزشکی هستند، زیرا آنها یکی از پرطرفدارترین متخصصان هستند. از سوی دیگر چشم‌پزشک می‌تواند وظایف مربوط به سازگاری بینایی و آموزش چشم را انجام دهد. با در نظر گرفتن وضعیت چشم ها و عملکرد آنها، معاینه انجام شده و درمان آغاز می شود.

این متخصصان می‌توانند ناهنجاری‌های بینایی را تشخیص دهند و بیماری‌هایی را که روی چشم‌ها تأثیر می‌گذارند تشخیص دهند. توصیه می کنیم حداقل هر دو سال یک بار و اگر از دیابت رنج می برید سالی یک بار از پزشکان متخصص چشم پزشکی مراجعه کنید. اگر کودکان زیر 6 سال دارید که هرگز توسط چشم پزشک معاینه نشده اند، توصیه می کنیم از یک پزشک در منزل درخواست کنید تا معاینه عمومی انجام دهد و مشخص کند که آیا بینایی کودک سالم است یا نیاز به استفاده از انواع عینک دارد. 

انواع تست معاینه چشم

ویزیت چشم پزشک در منزل

  • تست قدرت بینایی:

از تست های رایجی که همه ی ما انجام داده ایم، تابلویی می باشد که از حروف و علائمی با فاصله و سایز های مختلفی می باشد که از بیمار تقاضا می شود جهت و نام حروف را بیان کند که رایج ترین نوع تست بینایی می باشد.

  • تست گشاد کردن مردمک:

چشم پزشک برای اینکه داخل چشم را به راحتی معاینه کند از قطره برای گشاد کردن مردمک چشم استفاده می کند.

  • تست انکسار:

برای تشخیص و بررسی عیب های انکساری چشم از طریق لنزهای مختلف این تست انجام می شود.

  • تست دوبینی یا کاور:

تست دوبینی به این صورت انجام می شود که ابتدا بیمار به روی یک شی نگاه کرده و متمرکز می شود و سپس پزشک با پوشاندن نوبتی چشم ها متوجه می شود که آیا فرد دچار کاور و یا دوبینی می باشد یا خیر.

  • تست فشار چشم:

برای غربالگری گلوکوم استفاده می شود.

  • تست کوررنگی:

برای شناسایی و بررسی مبتلا بودن به کوررنگی پزشک از کارت هایی که دارای الگوهای نقطه رنگی هستند، بهره مند می شود.

قیمت ویزیت متخصص چشم در منزل کرج

چشم پزشک در منزل کرج

ممکن است برخی از بیماران نتوانند به چشم پزشکی مراجعه کنند، در حمل و نقل مشکل دارند یا به هر دلیلی می خواهند در منزل معاینه و پیگیری شوند. پزشکان ما برای ارائه خدمات معاینه، تشخیص/بررسی، معاینه و درمان به خانه شما می آیند.

هنگامی که بیمار یا بستگان وی که نیاز به خدمات پزشک در منزل دارند با مرکز تماس ما تماس بگیرند تا از خدمات اطلاع پیدا کنند و درخواست خدمات را دریافت کنند، اطلاعات لازم در مورد بیمار توسط فرد مجاز اخذ می شود و در سریع ترین زمان چشم پزشک به منزل شما مراجعه می کند.

پزشک در منزل بهبود کیفیت زندگی بیمار و مراقبین در منزل یا مستقر در منزل است. فرآیند تشخیص و درمان در خانه شما به روزترین، مدرن ترین، جامع ترین و دلسوزانه ترین روش ارائه می شود. هزینه ویزیت چشم پزشک در منزل بستگی به عواملی نظیر نوع تست و معاینه، نوع مشکل و... تعیین می شود و البته لازم است بدانید که این تعرفه ها وزارت بهداشت تعیین می کند. برای بدست آوردن قیمت معاینه و ویزیت چشم پزشک در منزل کرج با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید