X

تزریقات در منزل کرج گلشهر

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تزریقات در منزل گلشهر

خدمات تزریق در منزل گلشهر یک خدمات پزشکی است که به افرادی که به دلیل شرایط خاص سلامتی نیاز به تزریق منظم دارند ارائه می شود. این به بیماران این امکان را می‌دهد تا راه های درمان خود را مستقل از محیط بیمارستان در خانه ادامه دهند. این خدمات به ویژه برای افراد مبتلا به بیماری های مزمن، افراد مسن یا افرادی که تحرک محدود دارند مفید است.

مهرگان نو
مهرگان نو

تزریقات در منزل کرج یکی از خدمات ارائه شده توسط مرکز پزشکی مهرگان نو می باشد که به دلیل شیوع بیماری و شلوغی درمانگاه و بیمارستان ها مورد توجه قرار گرفته است، برخی مواقع ممکن است افراد به دلیل های مختلفی نظیر تزریق داروهای تقویتی و همچنین آمپول ها و سرم هایی که پزشک متخصص برای درمان شما تجویز کرده است، مورد استفاده قرار بگیرید البته باید بدانید که تزریق سرم در منزل گلشهر و تزریق آمپول در منزل گلشهر توسط پرستاران تحصیل کرده، حرفه ای و دلسوز به صورت شبانه روزی انجام می شود.

تزریقات در منزل کرج گلشهر

در واقع یک عمل پزشکی است که شامل تزریق یک محصول یا دارو به بدن فرد با استفاده از سوزن می باشد. این عمل می تواند در کودکی، بارداری، بیماری توسط پزشک تجویز شود. می توان آن را برای اهداف درمانی یا تشخیصی استفاده کرد. با تجویز پزشک و انجام تزریق توسط پرستار، تحت شرایط خاصی می توان تزریق را در منزل را انجام داد. 

بسیاری از شرایط سلامتی ممکن است نیاز به درمان تزریقی داشته باشند. این درمان را می توان در خانه توسط یک پرستار خصوصی انجام داد. اگر پزشک برای شما نسخه پزشکی برای تزریق ارائه کرده است و نمی دانید به کجا مراجعه کنید. بدون خروج از منزل، بدون استرس در ترافیک، مرکز پزشکی ما، پرستاران مجرب را به منزل شما در اسرع وقت اعزام می کند و مطابق با اطلاعاتی که از قبل داده اید، خدمات تزریق خانگی مناسب انجام می شود. هنگامی که تصمیم به دریافت خدمات تزریق در منزل دارید، مطمئن شوید که آیا موسساتی که از آنها خدمات دریافت خواهید کرد دارای مجوز از "وزارت بهداشت" هستند یا خیر، از این بابت موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو اطمینان خاطر داشته باشید.
تزریق شامل وارد کردن یک ماده دارویی به بدن با استفاده از سرنگ و سوزن است که تزریقات در منزل گلشهر در مدل های مختلفی انجام می شود که به شرح زیر است:

قیمت تزریقات در منزل گلشهر

انواع تزریقات در منزل گلشهر

  • تزریق زیر جلدی:

برای تجویز مسکن، ضد انعقاد، انسولین یا واکسن. محلول با استفاده از یک سوزن زیرپوستی و یک سرنگ به لایه سلولی زیر جلدی پوست یا زیر پوست تزریق می شود.  اولین روش تزریق، تزریق زیر جلدی است. مناسب ترین محل برای تزریق زیر جلدی سطح بیرونی بازو یا قسمت فوقانی بیرونی ساق پا می باشد. علاوه بر این مکان ها، می توان از قسمت بالای سینه یا پوست شکم در قفسه سینه نیز تزریق کرد.

  • تزریق عضلانی:

برای تجویز واکسن ها (آنفولانزا، کووید 19، DT-فلج اطفال)، ویتامین ها، مسکن ها یا آرام بخش ها. این محصول با استفاده از سوزن در عضله تزریق می شود. تزریق به عضله بیشتر از باسن انجام می شود. علاوه بر این، می توان به عضلات ساق پا یا بازو تزریق کرد.

مناسب ترین محل برای تزریق از لگن به شرح زیر تعیین می شود. خطی از دنبالچه فرد برای تزریق به سمت راست یا چپ و عمود بر ستون فقرات کشیده می شود. یک خط عمودی بها در وسط این خط کشیده شده است. به این ترتیب یک طرف باسن به چهار قسمت تقسیم می شود که سوزن باید در قسمت های فوقانی و بیرونی این قسمت ها وارد شود. پرستار تزریق را در قسمت فوق العاده بیرونی باسن، دلتوئید (در سطح شانه) یا عضله ران انجام می دهد.

همچنین بخوانید: تزریق به پشت در منزل کرج

  • تزریق داخل وریدی:

برای تزریق دارو به خون مانند داروهای شیمی درمانی، از تزریق داخل وریدی استفاده می شود. تزریق داخل وریدی با استفاده از سوزن و سرنگ یا انفوزیون در صورتی که تزریق وریدی آهسته باشد انجام می شود. تزریق داخل وریدی برای دادن مستقیم دارو به سیستم گردش خون از طریق ورید انجام می شود. اندازه انژکتوری که برای این کار استفاده می شود به مقدار دارو بستگی دارد.
مناسب ترین محل برای تزریق وریدی وریدهای بازو جلوی آرنج است. موقعیت رگها در اینجا شبیه حرف M است. هر قسمت از این حرف M برای سوزن دوزی مناسب است.

  • تزریق داخل جلدی:

برای ایجاد تشخیص (آلرژی، واکنش به درمان) یا برای تجویز واکسن‌های خاص از تزریق داخل جلدی استفاده می‌شود. این محصول در مقادیر کم با استفاده از سوزن زیرپوستی وارد پوست می شود. صورت داخلی یا خارجی ساعد و دلتوئید (در شانه) برای این تزریق ها ترجیح داده می شود.

در چه مواردی نیاز به تزریق در منزل گلشهر دارید؟

تزریق یک روش تجویزی است که به یک محصول یا دارو اجازه می دهد تا با استفاده از سوزن به شکل مایع به بدن بیمار وارد شود. این عمل می تواند به منظور واکسینه کردن بیمار، درمان یا تشخیص آلرژی انجام شود. پرستار تزریق را با استفاده از یک سوزن توخالی انجام می دهد. سوزن یا کاتتر در قسمت های مختلف بدن بسته به بیمار و درمان مورد نظر قرار می گیرد.

تزریق در زمان های خاصی از زندگی برای درمان یا پیشگیری از بیماری ها در مراکز درمانی و یا در منزل انجام می شود، بیشتر تزریقات واکسن به صورت زیر جلدی یا داخل عضلانی تزریق می شود.

تزریقات در منزل گلشهر همچنین زمانی اتفاق می‌افتد که انجام یک درمان خوراکی (قرص، کپسول) غیرممکن یا مشکل باشد. جذب دارو از راه خوراکی محدودیت هایی دارد زیرا دارو از دستگاه گوارش عبور می کند. ماده بلعیده شده قبل از رسیدن به ناحیه آسیب دیده به لطف گردش خون از دیواره روده و کبد عبور می کند. در صورت مصرف خوراکی، به دلیل وجود غذا و گاهی اوقات سایر داروها در معده، اثر فرآورده کند بوده و کاهش می یابد.

تزریقات در منزل گلشهر کرج

از جمله تزریقاتی که در منزل کرج گلشهر انجام می شود به شرح زیر است:

هزینه خدمات تزریق در منزل گلشهر

هزینه تزریق در خانه با توجه به دفعات دارویی که باید تجویز شود، منطقه مورد استفاده و تعداد کل تزریق هایی که باید انجام شود تعیین می شود. برای بدست آوردن قیمت دقیق با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مزایای خدمات تزریق خانگی

هزینه خدمات تزریق در منزل گلشهر

آسایش و راحتی: خدمات تزریق در خانه با این امکان را فراهم می کند که بیماران بتوانند درمان در خانه را دریافت کنند. بیماران می توانند بدون نیاز به انتظار یا مسافرت، تزریقات خود را در محیطی آشنا دریافت کنند.

صرفه جویی در زمان: خدمات تزریق در منزل زمان سفر بیماران به مراکز درمانی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این سرویس باعث صرفه جویی در وقت و انرژی به خصوص برای افراد مسن یا معلول می شود.

مراقبت فردی: خدمات تزریق در خانه متخصصان مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد تا مراقبت های فردی را برای بیماران در محیط خانه خود ارائه دهند. بیماران توسط پرسنل بهداشت حرفه ای با دقت بیشتری دنبال می شوند و در صورت لزوم می توان با سرعت بیشتری مداخله کرد.

ایمنی بیمار: خدمات تزریق در خانه ایمنی بیمار را افزایش می دهد و به بیماران اجازه می دهد زمان کمتری را در مراکز مراقبت های بهداشتی در معرض خطر عفونت بگذرانند. تزریقات در منزل به صورت استریل و بهداشتی انجام می شود و به محافظت از بیماران در برابر عفونت کمک می کند.

تزریقات در منزل کرج در مناطق دیگری نیز انجام می شود که به شرح زیر است:

تزریقات در منزل عظیمیه

تزریقات در منزل گوهردشت

تزریقات در منزل مهرشهرامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید