X

هزینه ویزیت دکتر در منزل مهرشهر

09129611307 کارشناس امور پزشکی
دکتر در منزل مهرشهر

ممکن است به دلایلی زیادی از جمله رفت و آمد در شهرهای بزرگ، عدم جابه جایی و نداشتن دسترسی به مطب های شبانه روزی، نیاز به ویزیت دکتر در منزل مهرشهر داشته باشید. موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو امکان درخواست و ویزیت دکتر در منزل را به صورت شبانه روزی برای شما فراهم کرده است. با ادامه مقاله همراه باشید تا اطلاعات کافی در مورد ویزیت دکتر متخصص و عمومی در منزل داشته باشید.

مهرگان نو
مهرگان نو

ممکن است شرایط خاصی برای بیمار وجود داشته باشد که در آن ویزیت پزشک ضروری باشد، اما امکان مراجعه به نزدیکترین مرکز درمانی یا بیمارستان وجود نداشته باشد. در این موارد امکان درخواست دکتر در منزل مهرشهر توسط موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو برای شما به صورت شبانه روزی امکان پذیر می باشد. در حالت عادی، موارد مشاوره با پزشک در خانه سخت نیست، زیرا معمولاً  برای بررسی علائم بیماری های جزئی هستند، اما برای جلوگیری از عوارض یا درمان نیاز به مراقبت پزشکی در اسرع وقت دارند.

ویزیت پزشک در منزل کرج

دکتر در منزل مهرشهر

دکتر در منزل مهرشهر به شما امکان می دهد تا یک تجزیه و تحلیل انجام دهید و همچنین می توانید از خدمات آزمایش چکاپ کل بدن در منزل کرج این مجموعه نیز برای تشخیص و درمان بیماری بهره مند شوید. در یک ویزیت پزشکی خانگی، بیماران می توانند کودکان، زنان باردار، بزرگسالان، سالمندان یا افرادی با مشکلات حرکتی باشند.

این ویزیت‌های پزشکی زمانی مفید هستند که با وضعیت سلامتی مواجه می‌شوید که نیاز به ویزیت پزشکی دارد، البته تا زمانی که اورژانسی نباشد لذا در چنین شرایطی بهتر است به بیمارستان با امکانات بیشتری مراجعه کنید. بزرگترین مزیت این است که این سرویس به شما این امکان را می دهد که در زمان صرفه جویی کنید، از سفر و زمان انتظار در مشاوره جلوگیری کنید.
درخواست از پزشک برای قرار ملاقات پزشکی در منزل بسیار ساده است و هر زمان که نیاز داشتید می توانید آن را درخواست کنید.

در موسسه پزشکی مهرگان نو، پزشکانی داریم که در ارائه پاسخ های پزشکی، تشخیص آسیب شناسی و تضمین راه حل حرفه ای برای بیماران و شرکت ها متخصص هستند که به صورت شبانه روزی به منزل بیمار مراجعه کرده و اقدام به درمان می کنند.

آزمایش خون در منزل کرج

چه کسانی به ویزیت دکتر در منزل مهرشهر نیاز دارند؟

 • زنانی که تازه زایمان کرده اند.
 • افرادی که احتیاج به مراقبت از زخم های مختلف اعم از پانسمان و تزریق دارند.
 • افرادی که به تجهیزات پزشکی نیاز دارند.
 • افرادی که نیاز به آزمایش های آزمایشگاهی دارند.
 • بیمارانی که پس از انجام عمل جراحی نیاز به مراقبت دارند.
 • بیماران عصبی
 • بیماران ریوی و تنفسی
 • بیماران سرطانی
 • افراد فلج
 • افراد مسن
 • افراد ناتوان

انواع خدمات پزشکی در منزل مهرشهر: 

ویزیت سالمندان در منزل کرج
ویزیت سالمندان در منزل مهرشهر

ویزیت سالمندان در منزل یک مدل مراقبت های روانی و پزشکی است که به منظور افزایش کیفیت زندگی با حمایت از درمان سالمندانی که دارای معلولیت، بیماری های مزمن و یا در دوران نقاهت پس از هر عمل جراحی و کمک به این افراد برای سازگاری با شرایط اجتماعی ارائه می شود. با توجه به هدف خدمات ارائه شده، دامنه نیز تغییر می کند. از خدمات ویزیت پزشک در منزل می توان برای محافظت از فرد در برابر عوامل خارجی، تشخیص بیماری خاص، درمان بیماری یا توانبخشی بیمار استفاده کرد. در عین حال در برخی از بیماری های مزمن، ناتوانی یا کهولت سن می توان از خدمات طولانی مدت مراقبت در منزل استفاده کرد. علاوه بر درمان، افراد بیمار ممکن است به خدمات مراقبتی تحت عنوان پرستار سالمند در منزل نیاز داشته باشند که در برخی موارد کیفیت زندگی آنها را افزایش می دهد. شیوه‌های مراقبت در منزل که از درمان حمایت می‌کنند و توانبخشی بیماران را فراهم می‌کنند از این نظر همه کاره هستند. امروزه عدم نیاز به بستری شدن بیمار پس از اکثر اعمال جراحی و ارائه خدمات بهداشتی در خارج از موسسات، اهمیت خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل را افزایش داده است با سایت دفتر پرستاری مهرگان نو همراه باشید.

اطلاعات بیشتر
ویزیت متخصص ریه در منزل کرج
ویزیت دکتر متخصص ریه در منزل مهرشهر

ویزیت سالمندان در منزل یک مدل مراقبت های روانی و پزشکی است که به منظورریه بدون شک یکی از حیاتی‌ترین اندام‌های ماست که در طول تنفس به خون اکسیژن می‌دهد، دی اکسید کربن را از خون دفع می‌کند، دمای بدن را متعادل می‌کند و اجازه می‌دهد هوای بیرون در گردش خون قرار گیرد. با این حال، سموم می‌توانند به دلایل مختلف در ریه‌های ما که دائماً کار می‌کنند جمع شوند، که می‌تواند باعث شود ریه عملکرد خود را انجام ندهد. این در دست ماست که ریه هایی را که به دلیل استعمال دخانیات، آلودگی هوا و عوارض داروهای مختلف به درستی کار نمی کنند، دوباره کار کرده و آن را تمیز و درخشان کنیم. متخصص ریه برای تشخیص و درمان بیماری های ریوی توصیه های لازم ر ا به بیماران میدهد که در وهله ی اول نیاز است تا پزشک متخصص اسکن ریه را انجام دهد تا با دانستن این موضوع که بیمار مبتلا چه میزان بیماری تنفسی و ریوی دارد درمان را آغاز کند. با سایت دفتر پرستاری مهرگان نو همراه باشید تا به هزینه ویزیت پزشک متخصص ریه در منزل مطلع شوید. موسسه پرستاری مهرگان نو خدمات تشخیصی و مداخله ای را برای تشخیص و درمان بیماری های حاد و مزمن ریوی ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر
ویزیت متخصص گوارش در منزل کرج
ویزیت دکتر متخصص گوارش در منزل مهرشهر

پزشک متخصص گوارش توانایی درمان و تشخیص مشکلات مجرای گوارش با تمام قسمت های آن از مری، معده، پانکراس، مجرای صفراوی و کبد، علاوه بر روده بزرگ و راست روده است در واقع طیف گسترده‌ای از بیماری‌های گوارشی که در حیطه کار پزشک متخصص گوارش قرار می‌گیرند، از جمله: سندرم روده تحریک‌پذیر، تومورهای کولورکتال، بدخیمی‌های معده و کبد، انواع هپاتیت، سیروز مزمن کبدی و همچنین عفونت‌های دردناک معده، روده بزرگ و پانکراس آلرژی غذایی و اختلالات سوء جذب و علائم مرتبط با آن شامل درد شکم و هضم ناقص است. پزشک متخصص دستگاه گوارش برای درمان تمامی مشکلات گوارشی شما تخصص دارد و به شما کمک های لازم را میکند. با ویزیت پزشک در منزل شما می توانید تمامی خدمات پزشکی و پرستاری را در منزل خود دریافت کنید. چنانچه شما یا هریک از عزیزانتان نیاز به معاینه برای بیماری های گوارشی خود داشتید و توانایی رفتن به مراکز درمانی و بیمارستان را نداشتید می توانید با تماس با مرکز پرستاری مهرگان نو درخواست ویزیت پزشک کنید.

اطلاعات بیشتر
ویزیت متخصص مغز و اعصاب در کرج
ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل مهرشهر

بیماری های عصبی می توانند قسمت های مختلف و متفاوتی از سیستم عصبی را تحت تاثیر قرار دهند. مشکلات سیستم حرکتی را می توان مشاهده کرد، هنگامی که برخی از قسمت های مغز را تحت تاثیر قرار می دهد، باعث فراموشی می شود و زمانی که بر عضلات تاثیر می گذارد، باعث خستگی و انقباضات سریع می شود. شاخص های بدتر شدن عملکردهای عصبی ناشی از بیماری باید به دقت ارزیابی شوند. برخی از افراد می توانند پس از یک برنامه بهبودی کوتاه مدت بهبود یابند، در حالی که برخی دیگر بدون نیاز به توانبخشی با پیگیری سرپایی بهبود می یابند. برای برخی از افراد، تداوم مراقبت مورد نیاز است و باید یک برنامه مراقبتی ایجاد شود تا اثرات منفی بر انجام فعالیت های روزمره زندگی مانند بلند شدن از رختخواب، مراقبت از خود و غذا خوردن به حداقل برسد. برای این افراد، برنامه ریزی خدمات بهداشتی و مراقبتی در منزل توسط کارکنان حرفه ای بهداشت از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه، بروز آلزایمر و بیماری‌های زوال عقل مشابه به 5 درصد در افراد بالای 65 سال افزایش یافته است.

اطلاعات بیشتر
ویزیت متخصص قلب در منزل کرج
ویزیت متخصص قلب در منزل مهرشهر

بیماری های قلبی عروقی یکی از بیماری هایی است که سلامت انسان را به خطر می اندازد. قلب و عروق شاخه ای از پزشکی است که به تشخیص، درمان و پیگیری بیماری های قلبی و عروقی می پردازد. به پزشکی که آموزش تخصصی در زمینه قلب و عروق داشته باشد، متخصص قلب گفته می شود. متخصص قلب و عروق؛ درمان بیماری هایی مانند نارسایی قلبی، سکته قلبی، اختلالات ریتم و فشار خون با دارو، انجام اقدامات مداخله ای مانند آنژیو در مواردی که دارو کافی نیست یا در تشخیص و درمان بیماری هایی مانند حمله قلبی. نارسایی قلبی، فشار خون بالا، اختلالات ریتم، حمله قلبی از بیماری های مهم قلبی شایع هستند. در این مقاله از سیایت مهرگان نو قصد داریم به ویزیت متخصص قلب در منزل بپردازیم. معاینه بیماری های قلب و عروق در منزل این خدمات شامل خدمات تشخیص، درمان و پایش بیماری های قلبی در منزل توسط متخصصین قلب می باشد. 

اطلاعات بیشتر
ویزیت متخصص کلیه در منزل کرج
ویزیت متخصص کلیه در منزل مهرشهر

برای درمان، پیشگیری و تشخیص بیماری های کلیوی، مثانه و همچنین سیستم ادراری توسط پزشک متخصص کلیه انجام می شود که برای تمامی افراد از جمله کودک، زنان و مردان کاربردی می باشد، همانگونه که میدانید کلیه ها وظیفه و کارایی مهمی در بدن انسان دارد که از جمله آن ها می شود به رفع مایع های زائد بوسلیه ی خون از بدن فرد است، پزشک متخصص کلیه به نام متخصص نفرولوژی شناخته می شود و بیماری هایی از قبیل عفونت، نارسایی کلیوی را بررسی و درمان می کند، اگر از مشکلات کلیوی و مجاری ادرار رنج می برید می توانید از ویزیت پزشک متخصص کلیه در منزل کرج، موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو بهره مند شوید،اگر دچار بیماری و مشکلات کلیوی شده اید و توانایی رفتن به بیمارستان را ندارید در حداقل زمان ممکن برنامه ریزی ویزیت متخصص نفرولوژی در منزل کرج را انجام دهید. از همین روی می توانید تاز خدمات موسسه پزشکی مهرگان نو استفاده کنید

اطلاعات بیشتر


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید