X

تعرفه تزریقات در منزل عظیمیه

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تزریقات در منزل عظیمیه

تزریقات در موارد بسیاری کاربردی می باشد به طور مثال برای تقویت جسم و درمان بیماری های مختلف، البته از آنجایی که برخی افراد به دلیل های گوناگون تزریقات در منزل عظیمیه را به رفتن مراکز درمانی ترجیح می دهند، موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو تزریقات در منزل را برای شما به ارمغان آورده است، مهم است بدانید تزریقات در هر فرد با توجه به شرایط جسمی، سنی، اجتماعی، محیطی، خانوادگی و روحی می تواند متفاوت باشد. در این موسسه تمامی خدمات پرستاری و پزشکی با بهترین کادر درمانی برای شما انجام می شود.

مهرگان نو
مهرگان نو

تزریقات یک روش درمانی می باشد که در آن داروهای خاصی به جای خوراکی مستقیماً در ناحیه مشکل به بدن فرد از روش های مختلف وارد می شود. استفاده از تزریق توسط افراد غیر متخصص در منزل می تواند عوارض زیادی را به همراه داشته باشد. به همین دلیل باید مداخله سوزنی را توسط پرسنل بهداشتی متخصص و مجرب انجام دهید. در موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو با رعایت نکات بهداشتی خدمات تزریقات در منزل توسط پرستاران متخصص خود ارائه می دهیم. همچنین باید موسسات بهداشتی قابل اعتمادی را برای این روش درمانی انتخاب کنید. حتما باید بررسی کنید که آیا افرادی که به خانه خود دعوت می کنید مجاز و قابل اعتماد هستند یا خیر، در غیر این صورت، شرایط غیرقابل برگشت و بسیار خطرناک ممکن است در سلامت شما رخ دهد. موسسه پرستاری مهرگان نو دارای مجوز رسمی از وزرات بهداشتی و مجهز به پرستاران و پرسنل حرفه ای و دلسوز می باشد.

این خدمات تزریقات در منزل که در بیمارستان های خصوصی بسیار پرهزینه است. ما با تضمین سلامت خانواده شما با قیمت های مقرون به صرفه تمامی نیازهای پزشکی و پرستاری شما را برطرف میسازیم.

قیمت تزریقات در منزل کرج

تزریقات چیست؟

تزریقات فرآیند تزریق مایع و یا دارو به بدن، از طریق انژکتور به داخل ورید، بافت، کانال و حفره است. جدای از دستگاه گوارش، به صورت تزریقی (عضلانی، داخل وریدی) تجویز می شود.

انواع تزریقات در منزل چیست؟

تزریقات در منزل عظیمیه کرج

  • تزریق زیر جلدی (Subcutaneous / SC):

مناسب ترین محل برای تزریق زیر جلدی، سطح بیرونی بازو و/یا قسمت فوقانی بیرونی ساق است. علاوه بر اینها می توان از بالای سینه یا پوست شکم تزریق کرد. داروهایی مانند انسولین و هپارین از این طریق تزریق می شوند. زیرا جذب دارو کند است. سوزن ها بسته به داروی داده شده انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال، یک تزریق کننده انسولین برای یک بیمار انسولین و یک تزریق کننده توبرکولین برای هپارین استفاده می شود. بیش از 1 میلی لیتر دارو و/یا مایعات را نمی توان به بیمار داد.

باید با تغییر محل تزریق انجام شود. زیرا تزریق مکرر در همان ناحیه باعث آسیب بافتی و تاخیر در جذب می شود. به همین دلیل نواحی به 7 قسمت مساوی تقسیم شده و از هر تزریق در یک ناحیه استفاده می شود. فشار وارده به محل تزریق پس از تزریق زیر جلدی مانع از برگشت جریان خون و کاهش ایجاد اکیموز می شود بنابراین فشار دادن توصیه می شود در حالی که ماساژ (اعمال حرکات دایره ای در حین فشار دادن پنبه، مالش) قطعاً توصیه نمی شود.

  • تزریق عضلانی

تزریق داخل عضلانی (عضلانی / عضلانی IM): از آنجایی که لایه ماهیچه ای غنی از رگ های خونی است، جذب و پخش سریعتر از تزریق زیر جلدی است. ارجح ترین محل برای تزریق عضلانی باسن است. علاوه بر این، می توان از عضلات ساق پا، ران یا شانه (دلتوئید) تزریق کرد. در مواقعی که بیمار نمی تواند دارو را به صورت خوراکی مصرف کند و زمانی که دارو نیاز به اثرگذاری سریع دارد استفاده می شود. تزریق عضلانی نیز زمانی انجام می شود که شیره گوارشی معده و روده به مواد موثره دارو آسیب برساند.

  • تزریق داخل وریدی (داخل وریدی / IV):

هدف از سوزن وریدی این است که داروی تزریق شده را مستقیماً از طریق ورید به سیستم گردش خون برساند. مناسب ترین نقاط بدن وریدهای داخل مچ دست و جلوی آرنج روی بازوها هستند. تعداد قطرات در دقیقه باید رعایت شود.

تزریق زیر جلدی (داخل جلدی / ID): داروهایی که باید ساخته شوند روی لایه درم پوست اعمال می شوند. در قسمت های بالایی و داخلی بازوها انجام می شود.

هزینه تزریقات در منزل عظیمیه

تزریقات در منزل عظیمیه

بدون خروج از منزل، بدون استرس در ترافیک، پرستاران حرفه ای و دلسوز ما به منزل شما در شهر عظیمیه مراجعه می کنند و مطابق با اطلاعاتی که از قبل داده اید، خدمات تزریق خانگی مناسب را برای شما اعمال می کنند. افراد مسن یا بیماران مزمن که گاهی قادر به ترک خانه نیستند و برای درمان خود خدمات تزریقات در منزل را انتخاب میکنند. البته تیم حرفه ای موسسه مهرگان نو در مواردی که نیاز به دریافت مداوم این خدمات دارید، یک برنامه درمانی دقیق برای شما ایجاد می کنیم.
انواع تزریق زیر جلدی، عضلانی و داخل وریدی را می توان برای اهداف مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال، کاربردهای تسکین درد در خط مقدم مداخله تزریق سوزن قرار دارند که اغلب با آن مواجه می شویم. در این مرحله، مهمترین نکته این است که سوزن در جای مناسب قرار می گیرد. هر زمان که نیاز داشته باشید، می توانید از طریق تماس با ما به صورت 24 ساعته درخواست تزریقات در منزل عظیمیه را داشته باشید.

قیمت و هزینه تزریقات در منزل عظیمیه

قیمت تزریقات در منزل عظیمیه

هزینه تزریق سرم و آمپول در منزل عظیمیه به عوامل زیادی بستگی دارد که می توان به صورت زیر فهرست کرد:

  • وصل سرم بدون اقامت پرستار
  • وصل سرم با اقامت پرستار
  • فاصله مراکز خدماتی تا منزل
  • تزریق برخی از داروهای آنتی بیوتیک و غیر آنتی بیوتیک در داخل سرم و آمپول
  • کیفیت ارائه خدمات پرستاران و نیروهای متخصص دیگر
  • ارائه چند خدمت به طور همزمان
  • درخواست دریافت خدمات اورژانسی

همچنین بخوانید:امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید