X

تزریقات در منزل گوهردشت

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تزریقات در منزل گوهردشت

گاهی نیازی نیست برای انجام تزریقات و همینطور وصل کردن سرم به مراکز پزشکی و درمانی مراجعه کنید، می توانید با ماندن در خانه از خدمات تزریقات در منزل موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو بهره مند شوید.

یکی از انواع خدمات این مجموعه، تزریقات در منزل گوهردشت می باشد که با قیمت مناسب در منزل برای شما انجام می شود.

مهرگان نو
مهرگان نو

از جمله خدمات درمانی و پزشکی می شود به تزریقات در منزل گوهردشت اشاره کرد و از این جهت می شود گفت که انجام تزریقات در منزل در دوران نقاهت به بیمارانی که درد دارند کمک فراوانی می کند، بهره بری از خدماتی که توسط پرستاران و مراقبان بهداشتی در منزل ارائه می شود به شما این امکان را می دهد که بدون مراجعه به مراکز درمانی در راستای بهبودی خود و عزیزانتان قدم های مثبت بردارید، موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو با داشتن کادری حرفه ای و متخصص انواع تزریقات در منزل گوهردشت را انجام می دهد. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

تزریقات در منزل گوهردشت

تزریقات در منزل خدماتی است که بسیاری از پرستاران یا مراقبان باید در خانه انجام دهند. درصد زیادی از افراد نیاز به درمان تزریقی دارند اما ممکن است برای رسیدن به مرکز پزشکی بنا بر دلایل ها متعدد با مشکل مواجه شوند. سالمندان یا افراد دارای معلولیت اغلب بیمارانی هستند که درخواست این نوع خدمات را در منزل را دارند. به همین دلیل، در موسسه پرستاری مهرگان نو ما کادر درمانی متشکل از پرستاران حرفه ای و دلسوز را برای انجام انواع تزریقات شما در نظر گرفته ایم. افت فشار خون، انواع بیماری‌ و یا بارداری بانوان نیاز به تزریق سرم در منزل دارند و همچنین واکسن و آمپول‌ های تقویتی و... برخی از دلایلی هستند که پزشک متخصص بعد از معاینه برای شما تجویز می کند. برای تزریقات در منزل پرستار خانم و یا آقا طبق درخواست شما به منزلتان مراجعه می کند، و تزریق سرم، آمپول و یا واکسن را برای شما با بهترین و راحت ترین روش انجام می دهد.

تعرفه تزریقات در منزل گوهردشت

تزریق آمپول در منزل گوهردشت یکی از خدماتی است که توسط اعضای خانواده که تخصص و زمان لازم برای انجام این درمان را بر روی بیمار ندارند مناسب است، یکی از خدماتی است که بیشترین درخواست را دارد. بسته به نوع درمانی که بیمار دریافت می کند، پرستار ممکن است تزریق را در قسمت خاصی اعمال کند. برخی از رایج ترین مناطق کاربرد عبارتند از: بازو، ران، باسن و ورید می باشد. در متن زیر به انواع تزریقات در منزل گوهردشت پرداخته ایم:

انواع تزریقات در منزل گوهردشت

 • تزریق داخل وریدی:

تزریق داخل وریدی یک روش معمول پزشکی است که برای رساندن مایعات و داروها به طور مستقیم به جریان خون استفاده می شود. تزریق داخل وریدی به دلایل مختلفی از جمله تزریق مایعات و سایر مواد مانند آنتی بیوتیک ها، داروهای شیمی درمانی و ویتامین ها استفاده می شود و معمولاً در مواقع اضطراری تزریق می شود

 • تزریق عضلانی:

در واقع نوعی تزریق به بافت عضلانی است. تزریق عضلانی اغلب برای رساندن داروها، واکسن ها و سایر مایعات به طور مستقیم به جریان خون استفاده می شود.

 • تزریق زیر جلدی:

محل تزریق زیر جلدی شامل جلو ران، سمت خارجی بازو، ناحیه شکم و زیر کتف در پشت می باشد و تزریق زیر جلدی با تزریق سوزن درست زیر سطح پوست انجام می شود، معمولاً همانگونه که ذکر شد در ناحیه‌ای از بافت چربی مانند شکم، ران یا باسن انجام می‌شود. چنین تزریق هایی را می توان با سوزن های کوچک انجام داد. معمولاً حاوی داروهای مایع می باشد.

 • تزریق داخل جلدی:

 تزریق داخل جلدی بیشتر برای واکنش های آلرژیک، آزمایش خون و واکسن استفاده می شود. همچنین برای درمان انواع خاصی از دردها مانند میگرن و دردهای آرتریت استفاده می شود و از طریق پوست و معمولاً در درم انجام می شود. پس از وارد شدن سوزن به پوست، مایع به زیر پوست تزریق می شود.

قیمت تزریقات در منزل گوهردشت

چه کسانی می توانند از خدمات تزریقات در منزل استفاده کنند؟

 1. به خاطر شیوع بیماری­ های مسری از قبیل کرونا از حضور داشتن در مراکز درمانی می­ ترسند.
 2. زمان کافی برای نشستن در صف طولانی تزریقات را ندارید.
 3. بیمار سالمند یا معلولی که هنگام جا به جایی آن ها با مشکل رو به رو می شوید.
 4. کودکانی که از تزریقات می ترسند، و یا فوبیای آمپول زدن دارد.
 5. مسافت زیادی با مراکز درمانی دارید.

 هزینه تزریقات در منزل گوهردشت

قیمت تزریقات در منزل گوهردشت با در نظرگرفتن نسخه بیمار، نوع دارو، وضعیت بیمار و تعداد دفعاتی که به منزل شما مراجعه می کنند و همچنین با توجه به تعرفه ی تعیین شده توسط وزارت بهداشت مشخص می شود، شما می توانید از طریق تماس با ما قیمت بروز تزریق آمپول در منزل را بدست آورید و درخواست اعزام پرستار را در منزل خود داشته باشید.

این قیمت ها تقریبی بوده و برای بدست آوردن قیمت بروز با شماره های درج شده سایت تماس بگیرید
خدمات قیمت 
سرم تراپی بدون اقامت پرستار 220,000 الی 150/000
سرم تراپی با نیم ساعت اقامت پرستار 200/000 الی 270,000
سرم تراپی با یک ساعت اقامت پرستار 220/000 الی 340,000
هر تزریق داخل سرم (غیر از آنتی بیوتیک) 20,000
هر تزریق داخل سرم (آنتی بیوتیک) 30/000 الی 70,000
تزریق عضلانی یک تزریق 100/000 الی 170,000
تعبیه آنژیوکت (بیمار بدرگ و شیمی درمانی) 120/000 الی 250,000
تعبیه سوند 120/000 الی 240,000
تعبیه NG (لوله گاواژ) 180/000 الی 300,000
پانسمان (قیمت پایه) 120/000 الی 200,000
کشیدن بخیه (قیمت پایه) 100/000 الی 180,000
کنترل فشار خون 80/000 الی 150,000
انما 250/000 الی 400,000    
درمان زخم بستر (قیمت پایه) 400/000 الی 300,000

مزایای انجام تزریقات در منزل گوهردشت چیست؟

هزینه تزریقات در منزل گوهردشت کرج

در مواردی که نیاز دارید تزریقات را به صورت کوتاه مدت و سرپایی انجام دهید لزومی ندارد به مراکز درمانی و پزشکی مراجعه کنید و منتظر نوبت تزریق خود باشید، می توانید از خدمات تزریقات در منزل استفاده کنید، این خدمات برای تمامی افراد، کودکان، سالمندان، افرادی که دارای بیماری های واگیر دار هستند گزینه ی مناسبی است، شما می توانید از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت اقدام به درخواست تزریق آمپول و سرم در منزل داشته باشید از جمله مزیت های استفاده از این روش درمانی می توان موارد زیر را فهرست کرد:

 1. انجام خدمات به صورت شبانه روزی
 2. کمک به کنترل شرایط بحرانی
 3. استفاده از این خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن
 4. صرفه جویی در وقت و هزینه
 5. پیشگیری کردن از ابتلا به بیماری‌ های واگیردار


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید