X

تزریقات در منزل مهرشهر

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تزریقات در منزل مهرشهر

تزریقات در منزل یکی از انواع خدمات موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو می باشد که به صورت شبانه روزی برای شما انجام می شود که انواع تزریقات شامل موارد زیر است: 

 1. زیر جلدی (مثل تزریق دور نافی) SC subcutaneous
 2. داخل جلدی ID intradermal
 3. وریدی (وصل سرم)  IV intravenous
 4. داخل عضله IM intramuscular

 که توسط پرستاران دلسوز و مجرب در تمامی مناطق مهرشهر انجام می شود.

مهرگان نو
مهرگان نو

تزریق داروهای تجویز شده توسط پزشک بیمار از طریق عضلانی، زیر جلدی یا وریدی با توجه به شکل دارو به بدن بیمار تزریق گفته می شود. کلیه خدمات تزریقات در منزل از تزریق انسولین تا تجویز داروهای شیمی درمانی در محیط منزل شما با پرستاران مجرب و آموزش دیده موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو به صورت آسان و بدون درد انجام می شود. تزریق آمپول در منزل خدماتی است که بسیاری از پرستاران دلسوز و مهربان باید در خانه انجام دهند. درصد زیادی از افراد نیاز به درمان تزریقی دارند اما ممکن است برای رسیدن به مراکز پزشکی و درمانی با مشکل مواجه شوند. از جمله خدماتی که مرکز پرستاری مهرگان نو انجام می شود انجام تزریقات در منزل مهرشهر می باشد. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید.

خدمات تزریقات در منزل مهرشهر چیست؟

انجام انواع خدمات تزریقات در منزل یکی از روش های درمانی می باشد که برای درمان بسیاری از بیماری ها توسط پزشک متخصص تجویز می شود، از آنجایی که برخی از افراد به دلایل های مختلفی از جمله ناتوانی در راه رفتن، نداشتن وقت کافی و.... ترجیح می دهند. تزریق و وصل کردن آمپول و همینطور سرم را در منزل خود انجام دهند. شما می توانید از طریق تماس با ما درخواست انجام تزریقات در منزل را داشته باشید که به صورت شبانه روزی برای شما مهیا شده است.

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل مهرشهر

سالمندان یا افراد دارای معلولیت معمولاً بیمارانی هستند که درخواست این نوع خدمات را دارند و مراقبت روزانه آنها شامل تجویز داروهای خود به این روش است. به همین دلیل، در مجموعه مهرگان نو می خواهیم نحوه اعمال تزریق در منزل مهرشهر را به طور موثر و ایمن توضیح دهیم.

انواع تزریق در منزل مهرشهر

تزریق آمپول در منزل یکی از خدماتی است که در قراردادها توسط اعضای خانواده که یکی از اعضای خانواده در منزل دارند و تخصص و زمان لازم برای انجام این نوع درمان را بر روی بیمار ندارند، یکی از خدماتی است که بیشترین درخواست را در قراردادها دارد. بسته به نوع درمانی که بیمار دریافت می کند، پرستار ممکن است تزریق را در قسمت خاصی اعمال کند. برخی از رایج ترین مناطق کاربرد عبارتند از: بازو، ران، باسن و ورید می باشد. انواع تزریقاتی که در منزل مهرشهر انجام می شود به شرح زیر است:

 1. تزریق داخل وریدی: دارو از طریق یک سوزن تزریق می شود که از طریق سیاهرگ ها وارد بدن می شود.
 2. تزریق عضلانی: تزریق به بافت عضلانی نفوذ می کند، به طوری که مایع توسط رگ های خونی مویرگی جذب می شود. معمولاً در نواحی مانند بازو، ران و گلوتئوس تجویز می شود.
 3. تزریق زیر جلدی: در این نوع تزریق سوزن باید با زاویه مشخص 90 یا 45 درجه روی پوست زده شود تا کم کم دارو در کل سیستم جذب شود.
 4. تزریق داخل جلدی: با این تزریق، سوزن از طریق محل قرارگیری موازی با محور بلند ساعد به ناحیه موضعی پوست نفوذ می کند. برای انجام این کار، پرستار سوزن را در زاویه 10 درجه قرار می دهد. تجویز این دارو باید آهسته باشد.

مزایای خدمات تزریق در منزل مهرشهر

تزریق آمپول در منزل مهرشهر

 •  سرویس راحت (خدمات تزریق یک سرویس فوق العاده راحت برای بیمار است که در شرایط منزل بیمار اعمال می شود)
 • باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می شود (خدمات سوزن در منزل نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند بلکه دردسر مراجعه به کلینیک برای تزریق را نیز از بین می برد. همچنین راحتی زیادی را برای بستگان بیماران فراهم می کند)
 • هر گروه سنی از 7 تا 70 سال می توانند از این خدمات بهره مند شود. خدمات تزریق در منزل نوعی خدمات است که نه تنها برای بیماران مسن، بستری، بلکه برای تمامی 
 •  فرآیند تزریق آسان تر می شود، بسیاری از مردم هنگام تزریق احساس بدی می کنند و وحشت می کنند. سرویس تزریق به شما این امکان را می دهد که این فرآیند را در محیط خانه خودتان در زمان کوتاهی انجام دهید.
 • خدمات تزریق در منزل مقرون به صرفه است. به خصوص در بیماران مسن یا بستری، مراجعه بیمار به کلینیک بسیار مشکل است. انتقال بیمار به بیمارستان با وسیله نقلیه شخصی یا آمبولانس برای تزریق کوتاه مدت یک کار پرهزینه و همچنین زمان، انرژی و حجم کاری است.
 •  خدمات تزریق خانگی یک سرویس ایمن است.

هزینه خدمات تزریقات در منزل مهرشهر چقدر است؟

قیمت تزریق آمپول در منزل مهرشهر

هزینه تزریقات در منزل مهرشهر را بر اساس دفعات دارویی که باید تجویز شود، منطقه مورد استفاده و تعداد کل تزریق‌هایی که باید انجام شود، تعیین می‌کند. ما به عنوان خدمات مراقبت در منزل نفس به همراه تیم متخصص خود در منزلتان به شما بیماران گرامی خدمت می کنیم.

قیمت تزریقات در منزل مهرشهر
نوع خدمات قیمت

دستمزد برای تزریقات عضلانی

190,000 - 220,000

دستمزد تزریقات اضافی

90,000 - 100,000

دستمزد سرم درمانی

290,000 - 380,000

دستمزد سرم تراپی کودکان

450,000

اقامت هر نیم ساعت

80,000


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید