خدمات پزشکی موسسه توسط دفتر مشاوره وخدمات پرستاری نوین با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز انجام خواهد شد

تعرفه اعزام آمبولانس خصوصی در کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
اعزام آمبولانس خصوصی کرج

برای انتقال بیماران از منزل به بیمارستان، یا منتقل کردن بیمار از بیمارستان به منزل نیاز به آمبولانس دارد، در برخی شرایط تافراد ترجیح می دهند تا برای دریافت خدمات پزشکی در سریع ترین زمان از آمبولانس خصوصی استفاده کنند، با ما همرا باشید تا بیشتر در مورد با شما صحبت کنیم.

مهرگان نو
مهرگان نو

یکی از شهرهای ایران و مرکز استان البرز می باشد که داشتن آمبولانس خصوصی در کرج جزء ملزومات آن شهر به حساب می آید، همانطور که می دانید هنگامی که شخصی در منزل دچار بیماری می شود برای انتقال شخص از منزل به بیمارستان از آمبولانس دولتی استفاده می شود و شما به فوریت لازم است تا با شماره 115 تماس حاصل فرمایید. از آنجایی که شهر کرج مناطق بسیاری دارد برای اینکه هرچی سریع تر خدماتدرمانی برای مردم انجام شود، از سیستم آمبولانس خصوصی در کشور اضافه شد تا مردم از خدمات پزشکی و پرستاری در کوتاه ترین زمان بهره مند شوند. در متن زیر برای شما لیست آمبولانس های خصوصی را آورده ایم. با سایت موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو همراه باشید.

هزینه آمبولانس خصوصی در کرج

انواع خدمات اعزام آمبولانس به شرح زیر می باشد:

  1. انتقال بیمار به بیمارستان در سریع ترین زمان 
  2. در اماکن ورزشی آمبولانس به همراه کادر درمانی مستقر می شود
  3. برای انتقال بیماران خاص اعزام آمبولانس های ICU ,NICU ,PICU و CCU انجام می شود
  4. در پروژه های ساختمانی، کارخانه ها و اماکن صنعتی اعزام آمبولانس انجام می شود
  5. در اماکن دولتی و سفارت خانه ها نیز اعزام آمبولانس به همراه کادر پزشکی اعزام می شود
  6.  آمبولانس به همراه کادر پزشکی در نمایشگاه ها و کنفرانس ها مستقر می شود

اعزام آمبولانس خصوصی در کرج

انواع آمبولانس

  • آمبولانس VIP
  • آمبولانس نوزادان
  • آمبولانس زمینی
  • آمبولانس هوایی

خدمات آمبولانس خصوصی کرج

از دیگر خدمات آمبولانس خصوصی کرج می شود به اعزام آمبولانس خصوصی بین شهری و همچنین آمبولانس هوایی اشاره کرد که با استفاده از خوردهای شهری بیمار را انتقال می دهند. هنگامی که نیاز دارید بیمار خود را ازشهری به شهر دیگر انتقال دهید می توانید از خدمات آمبولانس خصوصی کرج بین شهری بهره مند شوید که این خودروها تجهیزات و امکانات پیشرفته ای دارند. همانگونه که بالاتر ذکر شد در اماکن ورزشی، دولتی و نظامی آمبولانس به همراه کادر پزشکی و پرستاری اعزام می شود

این آمبولانس ها بیمارن غیر اورژانسی را از بیمارستان به منزل منتقل می کند و همچنین از منزل بیمار را به بیمارستان انتقال می دهد، با توجه به شرایط بیمار نوع آمبولانس متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که خدمات آمبولانس خصوصی کرج به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمامی مناطق کرج انجام می شود. خدمات این آمبولانس ها بدون در نظر گرفتن اینکه بیمار بد حال باشد نیز انجام می شود به این صورت که ممکن است شخصی نیاز به رسیدگی ها و بررسی پزشکی داشته باشد از این جهت در هر زمان و هر شرایطی بدون اولیت بندی می توانید از خدمات این خودروها استفاده کنید و همینطور امکان درخواست ویزیت پزشک نیز برای شما فراهم است.

ویزیت پزشک در منزل

خدمات آمبولانس خصوصی در کرج

تعرفه خدمات آمبولانس خصوصی کرج چقدر است؟

هزینه آمبولانس خصوصی یکی از سوالاتی است که برای مردم هنگام درخواست و استفاده از آن پیش می آید که وابسته به شرایطی است که در متن زیر به آن میپردازیم.

مسافتی که آموبلانس طی میکند تا به بیمار برسید یکی از مواردی است که در هزینه آمبولانس موثر است. این مسافت این گونه تعیین می شود که فاصله ای که از بیمار تا مراکز درمانی طی می شود، چقدر است. قاعدتا هرچقدر فاصله زیاد باشد هزینه ی آمبولانس نیز بیشتر می شود. در بعضی شرایط ممکن است پس از انتقال بیمار به بیمارستان و معاینه پزشک متخصص، نیاز باشد تا برای درمان بیمار، به بیمارستان دیگری منتقل شود از همین روی مسافت بیشتری نیز طی می کند و هزینه بالاتر می رود. داشتن تیم پزشکی که مورد استفاده بیمار نیز قرار می گیرد از دیگر دلایلی است که در قیمت آمبولانس حائز اهمیت است. به این صورت که ممکن است طبق تشخیص پزشک و یا درخواست خوانواده بیمار پزشک متخصص و یا عمومی بیمار را معاینه کند و تا رسیدن به مراکز درمانی مراقب بیمار باشند.

اینکه از چه نوع آمبولانسی استفاده شود، در قیمت نهایی این خودرو ها تاثیر دارد که شامل ICU ، NICU یا CCU می شود و با توجه به شرایط بیمار مشخص می شود. از دیگر مواردی که در هزینه آمبولانس خصوصی موثر است، استفاده از دارو و سرم برای درمان بیمار می باشد.

اعزام آمبولانس خصوصی کرج به صورت شبانه روزی

اجاره آمبولانس خصوصی در کرج

اجاره آمبولانس خصوصی در غرب ، جنوب ، مرکز ،شرق و شمال کرج . مناطق ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۱۰ ، ۱۱ ، ۱۲ . سرحدآباد، شهر صنعتی، شهرک شیخ سعدی، نوروز آباد، بلوار چمران، شهرک رسالت عظیمیه، حصار بالا، سر جوی، جهانشهر، بلوار جمهوری شمالی، کوی کارماندان شمالی، کوی اتحاد، همت آباد، ویلا، کوی بنفشه، خلج آباد، اکبر آباد، کوی شقایق، حسین آباد، شهرک ذوب آهن، قلمستان، فردوسی، شکرآباد، بلوار هفت تیر، شهرک ناز، شهرک شهید رستمی، فردیس، حافظیه، نجف آباد، شهرک پاسدار و... امکان پذیر می باشد.

آمبولانس خصوصی کرج راهی مطمئن برای آن دسته از بیمارانی می باشد که می خواهند به دلایل متعدد از خانه به یک مرکز درمانی منتقل شوند. همینطور برای بیمارانی گزینه ی مناسبی می باشد که می خواهند از یک بیمارستان که یک تخصص ویژه را ندارد، به بیمارستان مجهزتری نقل مکان کنند. ولی به علت بدحالی و ناتوانی جسمی‌شان نمی توانند بدون همراه داشتن آمبولانس و تیم پزشکی این کار را انجام دهند. برای دریافت آمبولانس خصوصی در کرج  با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید