X

تعرفه اعزام آمبولانس خصوصی در کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی آقای جُغَتایی
اعزام آمبولانس خصوصی کرج

برای انتقال بیماران از منزل به بیمارستان، یا منتقل کردن بیمار از بیمارستان به منزل می‌توان از خدمات آمبولانس خصوصی کرج، استفاده کرد. در برخی شرایط بسیاری از بیماران ترجیح می‌دهند تا برای دریافت خدمات پزشکی در سریع ترین زمان از آمبولانس خصوصی استفاده کنند. موسسه پرستاری مهرگان نو یکی از معتبرترین مجموعه های اعزام آمبولانس خصوصی در کرج می‌باشد که برای استعلام قیمت و تعرفه جابجایی با آمبولانس خصوصی می‌توانید با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

مهرگان نو
مهرگان نو

کرج یکی از شهرهای ایران و مرکز استان البرز می باشد و داشتن آمبولانس خصوصی در کرج جزء ملزومات آن شهر به حساب می آید، همانطور که می دانید هنگامی که شخصی در منزل دچار بیماری می شود برای انتقال شخص از منزل به بیمارستان از آمبولانس دولتی استفاده می شود و شما به فوریت لازم است تا با شماره 115 تماس حاصل فرمایید. از آنجایی که شهر کرج مناطق بسیاری دارد برای اینکه هرچی سریع تر خدماتدرمانی برای مردم انجام شود، از سیستم آمبولانس خصوصی در کشور اضافه شد تا مردم از خدمات پزشکی و پرستاری در کوتاه ترین زمان بهره مند شوند. در متن زیر برای شما لیست آمبولانس های خصوصی را آورده ایم. با سایت موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو همراه باشید.

هزینه آمبولانس خصوصی در کرج

ویژگی های آمبولانس خصوصی در کرج

در هنگام خدمت رسانی و انتقال بیماران به بیمارستان با آمبولانس کرج باید فاکتورهای بسیاری را در نظر گرفت که در بهبود وضعیت بیماران کمک بسیاری کند. یکی از این عوامل کامل بودن تجهیزات پزشکی و حضور تیم آموزش دیده و مجرب می‌باشد. همچنین اورژانس خصوصی کرج دارای بالاترین سطح استاندارد برای تجهیزات پزشکی و درمانی بوده و امکان انتقال تمامی بیماران با مراقبت ویژه به بیمارستان را دارا می‌باشد.

تجهیزات آمبولانس مرکز مهرگان نو برای بیماران کلیوی، قلبی، ریوی و… کامل بوده و کادر این مجموعه تماما دارای تحصیلات عالی و تجربه و مهارت لازم می‌باشد. در واقع آمبولانس خصوصی کرج با توجه به حساسیت شرایط برخی از بیماران و موقعیت های متفاوت، دارای مراقبت های ویژه و شرایط محافظت شده و ایمن تا زمان رسیدن به مراکز درمانی می‌باشد. از طرفی آمبولانس خصوصی در کرج باید از رانندگان حرفه ای و آموزش دیده برای انتقال بهتر و سریع بیماران بهره گیرد.

خدمات رسانی باکیفیت و وجود امکانات کافی می‌تواند در وضعیت و شرایط بیمار تاثیر بسیاری داشته باشد.

اعزام آمبولانس خصوصی در کرج

انواع آمبولانس

  • آمبولانس VIP
  • آمبولانس نوزادان
  • آمبولانس زمینی
  • آمبولانس هوایی

خدمات آمبولانس خصوصی کرج

اعزام آمبولانس خصوصی در کرج شامل انتقال بیماران به روش های مختلف می‌شود. این روش ها توسط خودروهای شهری، اعزام انواع آمبولانس هوایی و آمبولانس خصوصی بین شهری انجام می‌شود که هر یک از این روش ها دارای لیست قیمت آمبولانس متفاوتی است. اگر نیاز دارید بیمار خود را از شهری به شهر دیگر منتقل کنید می‌توانید از تجهیزات پیشرفته امبولانس خصوصی کرج استفاده نمایید. مجموعه مهرگان نو انواع خدمات درمانی را مانند حضور آمبولانس در اماکن ورزشی یا آمبولانس بیماران اعصاب و روان را هم به مراجعین عزیز ارائه می‌دهد. این موارد یکی از خدمات آمبولانس خصوصی در کرج است که مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است.

این آمبولانس ها بیمارن غیر اورژانسی را از بیمارستان به منزل منتقل می کند و همچنین از منزل بیمار را به بیمارستان انتقال می دهد، با توجه به شرایط بیمار نوع آمبولانس متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که خدمات آمبولانس خصوصی کرج به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمامی مناطق کرج انجام می شود. خدمات این آمبولانس ها بدون در نظر گرفتن اینکه بیمار بد حال باشد نیز انجام می شود به این صورت که ممکن است شخصی نیاز به رسیدگی ها و بررسی پزشکی داشته باشد از این جهت در هر زمان و هر شرایطی بدون اولیت بندی می توانید از خدمات این خودروها استفاده کنید و همینطور امکان درخواست ویزیت پزشک نیز برای شما فراهم است.

انواع خدمات اعزام آمبولانس به شرح زیر می باشد:

  1. انتقال بیمار به بیمارستان در سریع ترین زمان 
  2. در اماکن ورزشی آمبولانس به همراه کادر درمانی مستقر می شود.
  3. برای انتقال بیماران خاص اعزام آمبولانس های ICU ,NICU ,PICU و CCU انجام می شود.
  4. در پروژه های ساختمانی، کارخانه ها و اماکن صنعتی اعزام آمبولانس انجام می شود.
  5. در اماکن دولتی و سفارت خانه ها نیز اعزام آمبولانس به همراه کادر پزشکی اعزام می شود.
  6.  آمبولانس به همراه کادر پزشکی در نمایشگاه ها و کنفرانس ها مستقر می شود.

تمامی خدمات این مرکز به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته بوده و به منظور دریافت خدمات اورژانس خصوصی کرج کافیست با شماره اختصاصی مهرگان نو تماس حاصل نمایید.

ویزیت پزشک در منزل

خدمات آمبولانس خصوصی در کرج

استقرار آمبولانس خصوصی در اماکن مختلف کرج

از دیگر خدمات آمبولانس خصوصی کرج می‌توان به استقرار آمبولانس در اماکن مختلف خصوصی و عمومی در کرج اشاره کرد. در برخی شرایط نیاز است در اماکن مختلف که نیاز به تدابیر پیشگیرانه پزشکی و حفظ جان افراد می باشد، اقدام به استقرار دادن آمبولانس خصوصی کرد. اماکن برگزار کننده همایشات،  نمایشگاه های پر بازدید، سالن های کنسرت، مراسم افتتاحیه و نمایشگاه هایی که سالانه برای کتاب و صنعت برگزار می‌شود؛ باید از آمبولانس های خصوصی برای موقعیت های حساس استفاده کنند.

مرکز آمبولانس خصوصی مهرگان نو به منظور ایجاد امنیت بیشتر، امکان مستقر کردن یک یا چند آمبولانس در محل را فراهم نموده است. در اماکن ورزشی که در حال برگزاری مسابقات و یا تمرینات ورزشی هستند برای در نظر گرفتن احتمال بروز حادثه بهتر است از چندین آمبولانس خصوصی برای خدمت رسانی سریع استفاده شود.

تعرفه خدمات آمبولانس خصوصی کرج چقدر است؟

چند نکته درباره نحوه تعیین قیمت آمبولانس خصوصی باید در نظر داشت زیرا هزینه آمبولانس 115 با هزینه آمبولانس خصوصی دارای تفاوت هایی می‌باشد. اولین مورد در تعیین قیمت آمبولانس خصوصی در کرج، مسافتی است که آمبولانس باید برای رسیدن به منزل یا مراکز درمانی طی کند. منظور از مسافت طی شده، میزان فاصله مبدأ بیمار تا مراکز درمانی یا از مراکز درمانی به منزل می‌باشد. به مراتب هر چه این فاصله بیشتر باشد هزینه آمبولانس شخصی نیز بیشتر خواهد شد. 

نکته مهم دیگر در تعرفه های آمبولانس خصوصی کرج، تیم پزشکی همراه در آمبولانس می‌باشد. بنا به درخواست نزدیکان بیمارمی‌توان از پزشک متخصص و یا پزشک عمومی برای همراهی تیم پزشکی استفاده نمود، که همین امر نیز دارای تعرفه ای جداگانه می‌باشد.

نوع آمبولانس از دیگر مواردی است که در تعرفه نهایی لیست قیمت آمبولانس خصوصی کرج نقش تعیین کننده ای دارد. با توجه به شرایط بیمار از آمبولانس های ساده و یا آمبولانس هایی با شرایط ICU ، NICU یا CCU استفاده می‌شود که بسته به میزان امکانات خودرو هزینه های آن نیز متفاوت خواهد بود.

اعزام آمبولانس خصوصی کرج به صورت شبانه روزی

اجاره آمبولانس خصوصی در کرج

در تمام مناطق شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز کرج می‌توانید از خدمات اجاره آمبولانس شخصی در کرج مجموعه مهرگان نو استفاده کنید. این مجموعه به تمامی مناطق کرج که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم خدمات اجاره آمبولانس خصوصی کرج ارائه می‌دهد.

سرحد آباد شهر صنعتی
شهرک شیخ سعدی نوروز آباد
بلوار چمران شهرک رسالت عظیمیه
حصار بالا سر جوی
بلوار جمهوری شمالی کوی کارمندان شمالی
کوی اتحاد همت آباد
ویلا کوی بنفشه
خلج آباد اکبر آباد
کوی شقایق حسین آباد
شهرک ذوب آهن قلمستان
فردوسی شکر آباد
بلوار هفت تیر شهرک ناز
شهرک شهید رستمی فردیس
حافظیه نجف آباد
شهرک پاسدار کمالشهر

آمبولانس خصوصی کرج راهی مطمئن برای آن دسته از بیمارانی می باشد که می خواهند به دلایل متعدد از خانه به یک مرکز درمانی منتقل شوند. همینطور برای بیمارانی گزینه ی مناسبی می باشد که می خواهند از یک بیمارستان که یک تخصص ویژه را ندارد، به بیمارستان مجهزتری نقل مکان کنند. ولی به علت بدحالی و ناتوانی جسمی‌شان نمی توانند بدون همراه داشتن آمبولانس و تیم پزشکی این کار را انجام دهند. برای دریافت آمبولانس خصوصی در کرج  با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید