خدمات پزشکی موسسه توسط دفتر مشاوره وخدمات پرستاری نوین با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز انجام خواهد شد

هزینه تزریقات بیماران کرونا در منزل کرج

02634250797 خط ثابت
تزریقات بیماران کرونا در منزل کرج

برای جلوگیری از تردد در درمانگاه و معطل شدن می توانید از خدمات تزریقات در منزل کرج موسسه پزشکی و پرستاری مهرگان نو استفاده کنید. با ادامه مطلب همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد اهمیت تزریقات بیمار کرونایی در منزل کسب کنید.

مهرگان نو
مهرگان نو

کرونا (کووید 19) چیست؟

کرونا یک ویروس مسری است که باعث ایجاد عفونت مجاری تنفسی می شود و دارای علائمی نظیر: سرفه، تنگی نفس، تب و مشکل در تنفس. در موارد شدید، عفونت ها می توانند باعث ذات الریه، نارسایی کلیه، نارسایی حاد تنفسی و حتی مرگ شوند. مانند همه انواع ویروس ها، کروناویروس ها که در طول زمان تکامل می یابند، از سال 2002 علائمی شبیه آنفولانزا نشان داده اند و شروع به ایجاد مشکلات جدی برای سلامتی کرده اند. در این مقاله از سایت پرستاری و پزشکی مهرگان نو قصد داریم به تزریقات بیماران کرونا در منزل کرج بپردازیم. 

پرستار بیمار کرونایی در منزل کرج

در طول زندگی همه افراد تجربه ی انجام تزریقات به دلیل بیماری های مختلف دارند اما با شیوع کرونا انجام تزریقات در بین همه ی مردم ترویج پیدا کرده است و به همین دلیل درمانگاه و مطب ها شلوغ شده است و از طرفی برای جلوگیری از گرفتن کرونا و یا انتقال آن بهتر است افراد در منزل خود تزریقات را انجام دهند. از همین جهت تزریقات بیمار کرونایی در منزل ترجیح مردم برای اطمینان خاطر از مبتلا شدن به کووید 19 و معطل شدن در درمانگاه ها می باشد. شما می توانید با استخدام پرستار بیمار کرونا تمامی امور بیماری را به پرستار بیمار بسپارید، از جمله خدمات وی انجام تزریقات بیماران کرونا است.

همچنین بخوانید: آزمایش کرونا در منزل

پرستار بیمار کرونایی در منزل کرج

قیمت تزریقات بیمار کرونایی در منزل کرج

پس از تشخیص و درمان بیماران، خدمات پرستاری و پزشکی در منزل به صورت 24 ساعته و یا به صورت موقت با نسخه به شما ارائه می شود. خدمات با خیال راحت توسط پرستاران و پزشکان متخصص حرفه ای ما ارائه می شود. این توسط تیم های محترم، قابل اعتماد و دوستانه ما محقق می شود. شما می توانید اطلاعات مربوط به خدمات بهداشتی را از مقاله ما دریافت کنید، می توانید برای خدماتی که می خواهید دریافت کنید و تمام سوالات خود با ما تماس بگیرید. برخی از مزایای دریافت خدمات پرستاری موسسه پرستاری مهرگان نو به شرح زیر است:

 • کم شدن رفت و آمد بیماران به درمانگاه ها و مراکز درمانی
 • دسترسی به پرستار در تمامی شبانه روز
 • افزایش وقت استراحت بیماران
 • انجام تزریقات با رعایت اصول بهداشتی در منزل
 • بیماران خدمات حرفه ای تر و با کیفیت تری دریافت می کنند

اگر نمی توانید خانه را ترک کنید، همیشه می توانید با دریافت خدمات پرستاری و پزشکی در منزل سالم بمانید. این امکان را برای دریافت خدمات بهداشتی به صورت روان و سریع فراهم می کند. می توانید از طریق تماس تلفنی قرار ملاقات بگذارید. در راستای درخواست های شما بهترین و مناسب ترین خدمات در مدت زمان کوتاهی ارائه خواهد شد. شما می توانید در مورد انواع مسائل مربوط به سلامتی خود با پزشکان متخصص ما صحبت کنید.

شماره تلفن های شرکت پرستاری

 خط ثابت 02634250797

 همراه 09199782122

قیمت تزریقات بیماران کرونا در منزل کرج

تزریقات در منزل کرج

چنانچه شما یا یکی از اعصای خانوادتان دچار بیماری کرونا شدید، می توانید از خدمات آژانس پرستاری مهرگان نو بهره مند شوید، قیمت تزریقات بیماران کرونایی در منزل با توجه به میزان و شدت بیماری و همچنین تجهیزات مورد نیاز فرد تعیین می شود برای گرفتن اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت معاینه و استخدام پرستار کرونایی در منزل با ما در ارتباط باشید.

خدمات تزریقات در منزل

از جمله خدمات ارائه شده توسط پرستار بیمار به شرح زیر است:

 • تزریق رمدسیویر در منزل
 • تزریق سرم در منزل
 • پرستار برای بیمار کرونا در منزل
 •  تزریق وریدی
 •  تزریق زیر جلدی
 •  تزریق داخل جلدی
 • تزریق عضلانی
 • داخل مفصلی
 • داخل صفاقی
 • تزریق بصورت پونکسیون مانند پونکسیون مایع نخاعی CSF
 • تزریقات در منزل کرج

وظایف پرستار بیمار کرونایی چیست؟

تزریقات بیماران کرونا

از انواع وظایف مهم پرستار بیماری کرونایی میتوان موارد زیر را فهرست کرد:

 1. چک کردن علائم بیماری فرد از جمله سر درد و تنگی نفس، تب و سرفه می باشد که اگر علائم افزایش یافت بیمار را به بیمارستان منتقل کند.
 2. انجام دادن تزریقات بیمار
 3. بررسی کردن علائم حیاتی بیمار از جمله ضربان قلب، قند خون و میزان اکسیژن خونپ
 4. پاکسازی کردن هوای داخل اتاق از طریق باز کردن پنجره ها و...
 5. سر وقت دادن داروهای بیمار که توسط پزشک تجویز شده است
 6. تهیه کردن غذاها و آبمیوه های سالم و مقوی برای تقویت و بهتر شدن بیمار
 7. دور انداختن ماسک ها و دستمال های آلوده بیمار


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید