X

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و تهران

09129611307 کارشناس امور پزشکی
اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و تهران

موسسه پرستاری و اجاره انواع تجهیزات پزشکی مهرگان نو، در زمینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز با مدل های مختلف مانند دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری، دستگاه اکسیژن ساز 8 لیتری و دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری نیز فعالیت می کند. برای اجاره اکسیژن ساز به صورت 24 ساعته می توانید با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

مهرگان نو
مهرگان نو

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران و کرج

شما می توانید برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و تهران با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید. این مجموعه به صورت شبانه روزی آماده پشتیبانی و ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. در ادامه به نکات شاخص در زمینه اجاره انواع دستگاه اکسیژن ساز از این مجموعه اشاره می کنیم که اطلاع از آن می تواند هم برای بیمار و هم همراه او مفید باشد.

 • تمامی دستگاه های اکسیژن ساز قبل از ارسال به خوبی تست، سرویس، استریل و بررسی می شوند تا سالم به دست شما برسند.
 • تست میزان خلوص اکسیژن، قبل از ارسال به منزل بیمار توسط تکنسین ها انجام می شود تا عملکرد صحیح دستگاه بررسی شود.
 • مجموعه مهرگان نو بهترین برند را برای اجاره در اختیار شما قرار می دهد که دارای ویژگی های کم بودن صدا، کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد.
 • دستگاه اکسیژن ساز در صورت نیاز به منزل مشتری در کمتر از یک ساعت ارسال می شود و تکنسین های حرفه ای این مجموعه برای شما دستگاه را مونتاژ می کنند.
 • با مشاوره از کارشناسان مجموعه ما می توانید بهترین دستگاه اکسیژن ساز را در ظرفیت های 5، 8 و 10 لیتری بر اساس نیاز خود اجاره نمایید.
 • در هنگام تحویل دستگاه از مجموعه، تمامی آموزش ها و توضیحات لازم و نکات ایمنی به شما گفته خواهد شد.
 • دستگاه های اکسیژن ساز دارای پشتیبانی شبانه روزی و خدمات تعمیری هستند، یعنی در صورت خرابی سریعا تعویض یا در محل رفع عیب می شوند.

خدمات مهرگان نو در اجاره دستگاه اکسیژن ساز

در صورتی که دستگاه اکسیژن ساز دچار آسیب و خرابی شود، این مجموعه سریعا تعمیرکاران خود را به محل اعزام می کند و مشکل را برای شما برطرف می کند تا بیمار دچار مشکل نشود. هر سوالی در هر ساعت از شبانه روز در رابطه با عملکرد دستگاه داشته باشید، می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی ما استفاده کنید. در هنگام تحویل آموزش های لازم در جهت تنظیم دستگاه اکسیژن ساز به شما داده می شود. دستگاهی برای اجاره دریافت خواهید کرد که حتما قبل از تحویل تست شده و درصد خلوص اکسیژن مناسبی دارد. در صورتی که نمی دانید از چه دستگاه اکسیژن سازی با چه ظرفیتی برای بیمار خود استفاده کنید می توانید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما منتقل کنیم.

اجاره اکسیژن ساز از مجموعه مهرگان نو

مرکز تجهیزات پزشکی مهرگان نو مرکز خرید و اجاره انواع دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی، اروپایی و ایرانی می باشد که سابقه طولانی در این زمینه دارد. با توجه به افزایش قیمت ارز و گران شدن محصولات پزشکی در بازار، این مجموعه امکان اجاره دستگاه اکسیژن ساز را برای تمامی مناطق تهران و کرج مانند شهریار، اسلامشهر، قرچک، فردیس، پردیس، لواسانات و... را با مناسب ترین قیمت فراهم کرده است. مهرگان نو به عنوان یک مجموعه خدمات درمانی معتبر در اجاره دستگاه های کمک درمانی و تجهیزات پزشکی اکسیژن ساز، به صورت کاملا حرفه ای عمل کرده و به صورت هفتگی یا ماهانه این دستگاه را اجاره می دهد و شما بر حسب نیاز خود مدت زمان اجاره را تعیین می کنید و در صورت نیاز به تمدید مجدد، یک روز قبل از اتمام موعد با این مجموعه تماس بگیرید تا قرارداد به طور خودکار تمدید شود.

قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و تهران

انواع دستگاه اکسیژن ساز را به صورت شبانه روزی، هفتگی یا ماهانه با قیمت های مختلف می توانید در منزل خود اجاره کنید. دستگاه اکسیژن ساز دارای مدل های مختلفی برای بیماری های متعدد تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطلاع از قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج و تهران با قیمت دقیق می توانید با این مجموعه تماس حاصل نمایید.

نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

فرآیند اجاره دستگاه اکسیژن ساز از مجموعه مهرگان نو بسیار آسان و بدون پیچیدگی است. در ادامه توضیحات لازم درباره شیوه اجاره انواع دستگاه اکسیژن ساز گفته شده است.

شرایط اجاره دستگاه اکسیژن ساز

پس از تماس با این مجموعه هماهنگی لازم با کارشناسان انجام شده و پس از ثبت قرارداد دستگاه درب منزل تحویل داده می شود. افراد می توانند تا مدت زمان دلخواه اجاره دستگاه را تمدید کنند. دستگاه اکسیژن ساز شامل پشتیبانی است و اگر به هر دلیلی دچار مشکل شد، سریعا با مجموعه مهرگان نو تماس بگیرید تا جهت تعویض دستگاه و یا تعمیر دستگاه اکسیژن ساز در محل اقدام کنند. در صورت آسیب فیزیکی به دستگاه و شکستگی های ناشی از ضربه ملزم به پرداخت خسارت خواهید بود.

مدارک مورد نیاز برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز

پس از ارسال دستگاه اکسیژن ساز در محل مورد نظر بیمار، کارت شناسایی از همراه دریافت می شود که در زمان برگشت دستگاه مجدد بازگردانده خواهد شد.

نحوه تحویل دستگاه اکسیژن ساز به بیماران

کارشناسان مجموعه مهرگان نو بعد از ارائه پيشنهادات مناسب به جهت انتخاب نوع دستگاه، شماره تلفن و آدرس محل نصب را دریافت کرده و به پرسنل نصب دستگاه ارسال می نمایند تا بعد از سرویس و استریل شدن، دستگاه اکسیژن ساز را در محل نصب و پس از واه اندازی و توضیحات لازم جهت ایمنی بیشتر آن را به بیماران تحویل دهد.

دستگاه اکسیژن ساز

انواع دستگاه اکسیژن ساز

انواع دستگاه اکسیژن‌ ساز‌ در بازار ارائه شده است که در حالت کلی به دو دسته ثابت و قابل حمل تقسیم می‌شوند. در ادامه به بررسی ویژگی هر یک از مدل های این دستگاه می پردازیم:

دستگاه اکسیژن‌ ساز‌ ثابت

اکسیژن ساز های استفاده شده در خانه به صورت ثابت هستند و دارای چرخ هایی در قسمت زیرین می باشند که بتوان در منزل دستگاه را به راحتی جابجا کرد. این نوع اکسیژن ساز ها به صورت مقطعی در فاصله زمان مشخصی، مقدار اکسیژن معینی تولید می کنند و دستگاه اکسیژن ساز ثابت به صورت یکسره کار می کند.

 دستگاه اکسیژن‌ ساز‌ قابل حمل

دستگاه های اکسیژن ساز قابل حمل، دارای وزن سبکی می باشند و به همین دلیل به راحتی جابجا می شوند. اکسیژن ساز های قابل حمل در بازار به شکل های مختلفی وجود دارند و شما می توانید میزان اکسیژن دریافتی بیمار را از صفحه کنترلی که به روی دستگاه نصب شده، تنظیم کنید.

دستگاه های اکسیژن ساز در هر مکانیزم، ابعاد، وزن و مدلی وابسته به نیاز بیمار تولید شده اند و برخی مدل های پرتابل آن از باتری و برخی مدل های ثابت آن از برق مستقیم استفاده می کنند. دستگاه‌های اکسیژن‌ ساز پرتابل می‌توانند با برق (AC ، DC) و باتری‌ها نیز تغذیه شوند. طول عمر باتری از نکات بسیار مهم در دستگاه های اکسیژن ساز می باشد که به مصرف بیمار بستگی دارد.

بیمارانی که دارای سرطان هستند بهتر است از دستگاه های اکسیژن ساز 7 یا 10 لیتری استفاده کنند و دستگاه های اکسیژن ساز 3 یا 5 لیتری برای بیمارانی که دارای بیماری هایی از جمله آسم هستند، مناسب می باشد.

انواع ظرفیت دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری

بیماران دارای مشکلات ریوی خفیف می توانند از برندهای مختلف 5 لیتری دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنند. در موسسه مهرگان نو امکان اجاره دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری در کرج و تهران با قیمت مناسب فراهم شده است.

دستگاه اکسیژن ساز 8 لیتری

از رایج ترین انواع دستگاه اکسیژن ساز، می توان به مدل 8 لیتری آن اشاره کرد که برای بیماران دارای آسیب های ریوی در سطح متوسط مناسب است و امکان اجاره دستگاه اکسیژن ساز 8 لیتری در کرج و تهران به صورت شبانه می باشد.

دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری

تمام بیماران مبتلا به مشکلات ریوی شدید، بهتر است از دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری استفاده کنند که اغلب محصول کشور آمریکا بوده و این دستگاه به دلیل داشتن دقت بالا در آلارم های هشدار دهنده برای این دسته از بیماران مناسب می باشد.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری

خرید دستگاه اکسیژن ساز بهتر است یا اجاره؟

اگر بیمار شما به صورت کوتاه مدت می خواهد از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کند، اجاره دستگاه اکسیژن ساز امری بصرفه و اقتصادی تر است. در صورتی که بیمار به صورت طولانی مدت باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کند و نبود آن باعث بروز مشکلات متعددی می شود، بهتر است دستگاه اکسیژن ساز را از یک مرکز معتبر تهیه کنید. از مزیت های اجاره دستگاه اکسیژن ساز این است که در صورت خرابی دستگاه اکسیژن ساز سرویس و تعمیر دستگاه به دلیل داشتن ضمانت به عهده شرکت اجاره دهنده می باشد اما در صورتی که خود اقدام به خرید دستگاه اکسیژن ساز نمایید، تمامی هزینه های تعمیر و سرویس را باید خود بپردازید.

آموزش استفاده صحیح از دستگاه اکسیژن ساز

پس از این که دستگاه را از تکنسین های مجموعه مهرگان نو تحویل گرفتید، آن را به فاصله 30 سانتی متر از دیوار قرار دهید و توجه داشته باشید که دستگاه اکسیژن ساز حتما باید بر روی سرامیک قرار بگیرد. لیوان مرطوب کننده دستگاه را تا علامت مشخص شده از آب مقطر پر کنید و به درستی آن را سر جای خود ببندید. اگر لیوان درست بسته نشود، اکسیژن رسانی به طور مطلوب انجام نمی شود. حال بعد از اتصال صحیح ماسک، دکمه پاور دستگاه را روشن کنید و میزان اکسیژن خروجی دستگاه را طبق نظر پزشک تنظیم کنید.

میزان اکسیژن موجود در خون چگونه اندازه گیری می شود؟

اگر می خواهید از میزان اکسیژن موجود در خون خود مطلع شوید، باید از انواع پالس اکسیمتر استفاده کنید. افرادی که باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنند، معمولا دارای اکسیژن خون بسیار پایینی هستند. پالس اکسیمتر ها شامل مدل های انگشتی و رومیزی می شوند که با اتصال به لاله گوش، بالای بینی و انگشت دست میزان اکسیژن موجود در خون را اندازه گیری می کنند.

میزان خلوص دستگاه اکسیژن ساز

درصد خلوصی که دستگاه اکسیژن ساز برای بیماران تنفسی ارائه می دهد، بسیار حائز اهمیت است به طوری که خلوص دستگاه باید بالای 90 درصد باشد. اگر بیمار احساس کرد که میزان اکسیژن رسانی دستگاه کم شده، از صفحه نمایش روی دستگاه میازن خلوص را بررسی کنید و یا از طریق دستگاه خلوص سنج، میزان خلوص اکسیژن خروجی دستگاه را تست نمایید.

چگونه دستگاه اکسیژن ساز را باید تمیز کرد؟

قبل از تحویل دستگاه اکسیژن ساز به مجموعه مهرگان نو، مانند دیگر تجهیزات پزشکی باید دستگاه استریل شده تحویل داده شود. هنگامی که دستگاه خاموش است، با یک پارچه و مواد ضدعفونی کننده سطح آن را تمیز کنید و فیلتر خارجی آن را در صورت وجود گرد و غبار با آب ولرم و صابون بشویید. لیوان دستگاه اکسیژن ساز نی زبهتر است شسته و تمیز شود. تمیز کردن فیلترها و اجزای داخلی دستگاه اکسیژن ساز به عهده مجموعه می باشد.

بهترین دستگاه های اکسیژن ساز برای اجاره کدام اند؟

مجموعه مهرگان نو به تمامی مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه می کند. اگر می خواهید بدانید که بهترین دستگاه های اکسیژن ساز سال 2024 کدام اند با ما همراه باشید:

 • زنیت مد (Zenith Med)
 • نایدک (Nidek)
 • یوول (Yuwell)
 • لانگفیان (Longfian)
 • ایرسپ (Airsep)
 • اینوژن (Inogen)
 • فیلیپس (Philips)

تفاوت کپسول اکسیژن با دستگاه اکسیژن ساز

قابلیت دستگاه اکسیژن ساز کپسول اکسیژن
نیاز به شارژ اکسیژن ندارد دارد
برق مستقیم دارد ندارد
خطر انفجار ندارد دارد
جابجایی آسان و بی خطر خطرناک
تنظیم زمان اکسیژن دهی دارد ندارد
سیستم هشدار دهنده دارد ندارد
تنظیم غلظت اکسیژن دارد ندارد
نحوه استفاده آسان آسان

نکات مهم و دستورالعمل های ایمنی در استفاده از دستگاه اکسیژن ساز

هنگام استفاده از دستگاه اکسیژن ساز از کشیدن سیگار جدا خودداری کنید.

دستگاه اکسیژن ساز را از آتش يا شعله دور کنید چرا که اکسیژن آزاد شده و آتش سوزی اتفاق می افتد.

هرگز روی دستگاه اکسیژن ساز لباس، پتو یا پرده قرار ندهید زیرا این مواد با اکسیژن ترکیب و مشتعل می شوند.

دستگاه اکسیژن ساز را هميشه در حالت عمودی و در اتاق هایی با تهویه مناسب قرار دهید.

روغن و چریی ها را از دستگاه اکسیژن ساز و لوازم جانبی دور نگه دارید و مطمئن شوید که دستتان تمیز و خشک است.

قبل از استقاده از مخزن اکسیژن و لوازم جانبی آن، دستورالعمل استفاده آن را با دقت و کامل مطالعه کنید.

فیلتر هوای دستگاه اکسیژن ساز را مرتب تمیز کنید و برای تمیز کردن ظرف يا لوازم جانبی دستگاه فقط از پارچه های خشک، بدون روغن و بدون پرز استفاده کنید.

برای جلوگيري از خطر خفگی، شیلنگ ها باید دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگهداری شوند.

در صورت احساس خفگی یا هر گونه ناراحتی در بیمار فورا با پزشک تماس حاصل نمایید.


 • چه دستگاه اکسیژن سازی برای بیمار مناسب است؟

  پزشک متخصص بر اساس نوع و شدت بیماری فرد، لیتر و نوع دستگاه اکسیژن ساز را مشخص می کند. در صورتی که اکسیژن خون بیمار کمتر از 80 باشد بهتر است از دستگاه اکسیژن ساز 8 و 10 لیتری استفاده کند اما در صورت استیبل بودن وضعیت بیمار دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری نیز مناسب می باشد.

 • چطور باید دستگاه اکسیژن ساز را راه اندازی کرد؟

  نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز نیاز به تخصص خاصی ندارد و تکنسین های مجموعه مهرگان نو در هنگام تحویل علاوه بر نصب دستگاه، آموزش کار با آن، نکات لازم و... را به شما آموزش می دهند. همچنین در صورت وجود شک و شبهه ای می توانید با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید.

 • آیا می توان به صورت 24 ساعته و مداوم از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کرد؟

  دستگاه اکسیژن ساز به صورت نا محدود به بیمار عمل اکسیژن رسانی را انجام می دهد اما برخی مدل های دستگاه هستند که نباید بیشتر از مثلا 10 ساعت کار کنند و اواسط استفاده باید تایم استراحت به دستگاه داد. اما در هر مدل از دستگاه اکسیژن ساز بهتر است بعد از هر 4 ساعت کار، دستگاه به مدت یک ربع استراحت کند.

 • در هر ساعت از شبانه روز پشتیبانی برای دستگاه اکسیژن ساز فعال است؟

  بله در هر ساعت از شبانه روز اگر مشکلی برای دستگاه شما ایجاد شده یا به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری تکنسین های ما این مشکل را برای شما برطرف می کنند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید