X

اجاره و فروش انواع شیر دوش برقی و دستی در کرج و تهران

09129611307 کارشناس امور پزشکی
اجاره انواع شیر دوش

از جمله کالای پزشکی هایی که در موسسه پرستاری مهرگان نو برای شما آماده خرید و اجاره می باشد انواع شیر دوش است که در این مقاله قصد داریم به شیر دوش های برقی و دستی بپردازیم.

مهرگان نو
مهرگان نو

شیر دوش برای استفاده از شیر مادر در زمانی که وی سرکار رفته و یا در استراحت می باشد کاربردی می باشد، از همین جهت نوزاد بدون حضور مادر می تواند از مزایای شیر مادر بهره مند شود. شیر دوش  برای مادرانی که برای اول باردار شده مناسب است زیرا سینه های آن ها به اندازه لازم شیر ندارد. با استفاده از این دستگاه مادر می تواند برای سیر کردن کودک خود شیر تازه بدست آورد. البته مادران شاغل نیز می توانند با استفاده شیر دوش زمانی که از خانه و کودک خود دور است شیر را آماده برای مصرف فرزند خود کند.

شیر دوش دستی

شیر دوش ها در مدل های مختلفی تولید شده و به فروش می رسد که شامل شیر دوش برقی ( باتری دار ) و شیر دوش دستی می باشد. این دستگاه ها را می توانید از موسسه مهرگان نو خریداری کرده و یا اجاره کنید. با ادامه مطلب همراه باشید، به خصوصیات هر یک از دستگاه ها به همراه معایب و مزایای انواع شیر دوش ها پرداخته ایم.

شیر دوش برقی

از محبوب ترین انواع شیر دوش می شود به شیر دوش برقی اشاره کرد که در بین مادران شاغل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد که این دستگاه دارای مکش بسیار قوی بوده که در کوتاه ترین زمان مادر می تواند شیر خود را از طریق این محصول بدوشد. این محصول به دلیل ویژگی های خارق العاده ای که دارد مورد توجه زنان شاغل قرار گرفته است که می شود به این موضوع اشاره کرد برای مادرانی که در طول روز چندین بار شیر خود را میدوشند مناسب است زیرا مادر درد کمتری را احساس می کند این محصول به دو صورت تک پمپی و دو پمپی تولید می شود، در نوع تک پمپی مادر باید هر پستان را به صورت جداگانه بدوشد و در نوع دو پمپی مادر قادر به دوشیدن شیر خود از هر دو پستان می باشد و قاعدتا قیمت این شیردوش بیشتر از تک پمپی است همراه با این شیردوش‌ها دستمال‌های مخصوص و کیسه‌های بخار عرضه می‌شود تا برای تمیز کردن آن‌ها نیز مشکلی نداشته باشید.

قیمت شیر دوش برقی

لوازم جانبی شیردوش برقی به شرح زیر است:

  • یک لوله ی بلند
  • یک عدد کیف حمل
  • یک آداپتور برق با کابل شارژ USB
  • پمپ سینه با باتری های لیتیوم یونی قابل شارژ
  • چهار محافظ پستان (21 میلی متر و 24 میلی متر)
  • مجموعه های 2 کانکتور
  • بطری های درب دار ( ۱۵۰ میلی لیتری )
  • 2 پایه بطری

شیر دوش دستی

مادرانی که سینه‌های پرشیری دارند از شیر دوش دستی استفاده می شود. این شیر دوش برای افرادی که نمی خواهند هزینه ی زیادی را برای خرید شیر دوش صرف کنند گزینه ی بسیار مناسبی می باشد این دستگاه دارای سری سیلیکونی بوده که روی سینه مادر قرار گرفته و از طریق مکش حباب زیرین شیردوش می توان شیر را دوشید. این شیردوش دستی مجهز به یک شیشه مدرج بوده که شیر بعد از دوشیدن در داخل شیشه ریخته می‌شود و بعد از جدا کردن سری می‌توانید به‌راحتی شیر را به کودک خود بدهید.

قیمت شیر دوش دستی

فروش و اجاره شیر دوش برقی و دستی

قیمت شیردوش برقی و شیر  دوش دستی با توجه به جنس برند، کارایی و کیفیت میزان عملکرد آنها با یکدیگر بسیار متغیر است، شما می توانید برای خرید شیر دوش ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اقدام به خرید کنید لازم به ذکر است که اگر به دنبال اجاره این دستگاه هستید، موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو امکان اجاره را برای شما فراهم آورده است.

بهترین شیر دوش برقی

شیر دوش برقی

شیردوش انسان

قیمت شیر دوشامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید