X

اجاره ویلچر کودک در کرج و تهران

09129611307 کارشناس امور پزشکی
ویلچر کودک

موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو امکان خرید و اجاره انواع ویلچرها را برای شما به ارمغان می آورد تا کودک دلبند شما بتواند به راحتی در منزل و یا خارج از خانه حرکت کند، با سایت ما همراه باشید.

مهرگان نو
مهرگان نو

اجاره ویلچر کودک در کرج برای کودکان یکی از بهترین گرینه هایی برطرف کردن نیاز کودک برای راه رفتن دارند می باشد، خانواده هایی که به دلیل ناتوانی فرزندشان در راه رفتن تصمیم به تهیه ویلچر برای سهولت زندگی می کنند اما نمی خواهند هزینه زیادی صرف خرید ویلچر کنند از همین روی موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو علاوه بر ارائه خدمات پزشکی و پرستاری امکان اجاره ویلچر را برای شما فراهم کرده است البته لازم به ذکر است که این ویلچر ها کاملا نو با عملکردی عالی می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را از دست ندهید.

ویلچر کودک در کرج

اجاره ویلچر در کرج

ویلچر دستگاهی است که برای برطرف کردن نیاز افرادی که دچار آسیب شده اند و معلول هستند مورد استفاده قرار می گیرد که در انواع گوناگونی ساخته می شود تا فرد به راحتی بتواند در منزل و یا بیرون از خانه جابه جا شود و نیاز های خود را برطرف سازد. در واقع در نتیجه آسیب، تصادف یا ناتوانی فرد برای رفت و آمد روزانه به ویلچر نیاز داشته دارد، چه در دوران نقاهت پس از آسیب دیدگی و چه برای زندگی به آن نیاز داشته باشند، ویلچر کودک بیش از هر چیز باید راحت باشد.

ویژگی های ویلچر برای کودکان چست؟

قیمت اجاره ویلچر کودک در تهران

کودکی که از معلولیت رنج می برد یا به دلایلی نمی تواند برای مدت معینی مستقل حرکت کند، باید ویلچر بسیار خاصی داشته باشد. در واقع، مهم است که تجهیزات پزشکی او با اندازه و قد او مطابقت داشته باشد. مدل های موجود در بازار برای بزرگسالان بسیار سنگین، بیش از حد بزرگ هستند و به هیچ وجه با نیازهای آنها مطابقت ندارند. برای یک کودک، مدل های برقی یا دستی وجود دارد که به آنها اجازه می دهد راحت تر حرکت کنند. این تجهیزات حتی در انواع مختلفی موجود است تا هر کودک بتواند مدلی را که با شرایط خود سازگار است پیدا کند.

قبل از خرید یا اجاره ویلچر برای فرزندتان، قبل از هر چیز به حال او فکر کنید. هدف نهایی استفاده از این نوع تجهیزات، جدا از این که به کودک امکان حرکت می دهد، ساده سازی زندگی روزمره کاربر آن است. بنابراین، ویلچر انتخابی باید رشد شخصی کودک را تحریک کند و به او استقلال بیشتری در فعالیت های روزانه بدهد. بسته به ماهیت ناتوانی کودکتان، می توانید یک مدل دستی یا یک مدل برقی انتخاب کنید. این وسایل و کالای پزشکی مختلف همگی برای کودکان مناسب هستند و به طور کلی مانور دادن آنها آسان است تا کودک بتواند آزادی حرکت خود را حفظ کند.

هنگام خرید ویلچر کودک و صندلی برقی کودکان به نکات زیر توجه کنید

 • از آنجایی که سلامت ستون فقرات برای کودکان در حال رشد حائز اهمیت است. در هنگام خرید ویلچر کودک، والدین باید به اندازه صندلی که می خرند توجه کنند تا با اندازه های بدن کودک مطابقت داشته باشد نکته دیگر این است که وقتی کودک روی صندلی می نشیند عرض نشستن باید متناسب با اندام کودک باشد و در کناره ها هیچ شکافی وجود نداشته باشد. از همین روی، زیرپایی باید متناسب با طول پای کودک باشد. به ویژه، تکیه‌گاه‌ها باید با بدن کودک سازگار باشند تا ساختار ستون فقرات سالم حفظ شود.
 • داشتن کمربند ایمنی روی صندلی هم برای ویلچر کودک و هم برای ویلچر برقی ضروری  است. به دلیل آگاهی ناکافی از دوران کودکی، کودکان می توانند حرکاتی را انجام دهند که نباید در حین استفاده از هر دو محصول انجام شود که ممکن است باعث سقوط آنها از ویلچر برقی شود. برای جلوگیری از این امر باید از کمربند ایمنی محصول خریداری شده اطمینان حاصل شود.

اجاره ویلچر کودکان در کرج و تهران

اگر میخواهید از ویلچر کودک فقط برای چند ماه استفاده کنید، بهتر است ویلچر اجاره ای را انتخاب کنید. اما چه برای خرید و چه برای اجاره، همیشه قبل از انتخاب، نیازهای فرزندتان را در نظر بگیرید همانطور که در متن بالا اشاره کردیم، لازم است موقعیت و محیط قرار گیری ویلچر را در نظر بگیرید. برای انجام این کار، باید تعیین کنید که آیا فرزندتان می‌تواند بدون کمک حرکت کند یا به کسی نیاز دارد که او را هل دهد البته می توانید از پرستار کودک برای نگهداری و مراقبت از فرزندتان بهره مند شوید. ویلچر به گونه ای ساخته شده است که که همیشه باید توسط شخص دیگری هل داده شود. ویلچر را می توانید به راحتی در ماشین قرار دهید. خود ویلچر به کودک اجازه می دهد تا استقلال بیشتری به دست آورد.

خرید ویلچر کودک در کرج

شما میتوانید دستگاه ویلچر برقی و دستی کودک را اجاره کنید و از مزیت های آن برای برطرف سازی مشکل و بیماری کودک خود استفاده کنید. لازم است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اقدام به خرید و اجاره ویلچر کودک کنید و همچنین می توانید از خدمات پرستاری این موسسه نظیر پرستار بیمار استفاده کنید.

شماره تلفن های شرکت پرستاری

 خط ثابت 02634250797

 همراه 09199782122


 • آیا می توان ویلچر کودک را به صورت روزانه و موقت اجاره کرد؟

  بله شما می توانید به صورت روزانه و ساعتی ویلچر کودک را اجاره کنید.

 • قیمت اجاره ویلچر کودک چقدر است؟

  قیمت اجاره بستگی به مدت زمان اجاره دستگاه دارد برای بدست آوردن قیمت دقیق با شماره های زیر تماس بگیرید.

 • اجاره ویلچر در تهران چگونه است؟

  شما می توانید پس از تماس با موسسه درخواست اجاره ویلچر در جنوب تهران، غرب تهران و... را داشته باشید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید