X

هزینه ویزیت متخصص ریه در منزل کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
ویزیت متخصص ریه در منزل کرج

متخصصان پزشکی ریه خدمات مدیریت، درمان و مراقبت‌های ویژه را برای طیف وسیعی از بیماری‌های ریوی، از جمله مشکلات تنفسی مرتبط با خواب، عفونت‌های ریوی، اختلالات ریوی ناشی از سایر بیماری‌ها و مشکلات مرتبط با رگ‌های خونی در ریه‌ها ارائه می‌کنند.

مهرگان نو
مهرگان نو

ریه بدون شک یکی از حیاتی‌ترین اندام‌های ماست که در طول تنفس به خون اکسیژن می‌دهد، دی اکسید کربن را از خون دفع می‌کند، دمای بدن را متعادل می‌کند و اجازه می‌دهد هوای بیرون در گردش خون قرار گیرد. با این حال، سموم می‌توانند به دلایل مختلف در ریه‌های ما که دائماً کار می‌کنند جمع شوند، که می‌تواند باعث شود ریه عملکرد خود را انجام ندهد. این در دست ماست که ریه هایی را که به دلیل استعمال دخانیات، آلودگی هوا و عوارض داروهای مختلف به درستی کار نمی کنند، دوباره کار کرده و آن را تمیز و درخشان کنیم. متخصص ریه برای تشخیص و درمان بیماری های ریوی توصیه های لازم ر ا به بیماران میدهد که در وهله ی اول نیاز است تا پزشک متخصص اسکن ریه را انجام دهد تا با دانستن این موضوع که بیمار مبتلا چه میزان بیماری تنفسی و ریوی دارد درمان را آغاز کند. با سایت دفتر پرستاری مهرگان نو همراه باشید تا به هزینه ویزیت پزشک متخصص ریه در منزل مطلع شوید.

موسسه پرستاری مهرگان نو خدمات تشخیصی و مداخله ای را برای تشخیص و درمان بیماری های حاد و مزمن ریوی ارائه می دهد. درمان های بیماری های قفسه سینه علاوه بر تشخیص و درمان انواع بیماری ریوی خدمات و امکاناتی مانند تصویربرداری رادیولوژیک، آزمایشگاه تست های عملکرد تنفسی، مراقبت های ویژه و پشتیبانی تنفسی در منزل کرج ارائه می شود.

هزینه ویزیت پزشک متخصص ریه در منزل

متخصص ریه در منزل کرج

متخصص ریه یک پزشک متخصص در سیستم تنفسی است. از نای گرفته تا ریه ها، اگر مشکل شما شامل ریه ها یا هر بخشی از سیستم تنفسی می شود، پزشک متخصص ریه دکتری است که می خواهید مشکل را حل کند. متخصص ریه با بیمارانی که با مشکلات تنفسی جدی یا مزمن روبرو هستند کار می کند. در حالی که پزشکان مراقبت های اولیه می توانند شرایط خفیف یا کوتاه مدت، مانند موارد ناشی از سرماخوردگی یا عفونت تنفسی را کنترل کنند، شما باید برای تشخیص، درمان و مدیریت بیماری های پیچیده تری که بر ریه ها تأثیر می گذارند، به یک متخصص ریه مراجعه کنید و اگر به هر دلیلی توانایی رفتن به بیمارستان و مراز درمانی را ندارید می توانید از خدمات پزشکی موسسه پرستاری مهرگان نو بهره مند شوید لازم است تنها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چنانچه شما با یک بیماری تنفسی دست و پنجه نرم می کنید، تشخیص دقیق اولین قدم است. متخصص ریه از روش هایی مانند اسپیرومتری، آزمایش خون، سی تی ایکس قفسه سینه برای تشخیص بیماری مزمن ریوی استفاده می کند. متخصص ریه شما ممکن است از شما بخواهد که این آزمایشات را تکرار کنید حتی اگر قبلاً آنها را برای تأیید نتایج تکمیل کرده باشید. پس از تشخیص، متخصص ریه یک برنامه درمانی را برای شما برنامه ریزی می کند. اگر به جراحی نیاز دارید این عمل توسط یک جراح متخصص در قلب و ریه انجام می شود و هچنین متخصص ریه از داروها، درمان ها و توانبخشی ریوی برای درمان بیماری شما استفاده می کند. از آنجایی که بیماری‌های ریوی اغلب ناتوان‌کننده هستند و نیاز به مراقبت طولانی‌مدت دارند، متخصصان ریه در کار با شما و خانواده و تیم مراقبت‌های بهداشتی‌تان به خوبی مهارت دارند و می توانند در منزل شما تمامی خد مات پزشکی و پرستاری را بهترین شکل ممکن برای درمان و بهبودی شما انجام دهند.

در همین راستا مقاله بیماری ذات الریه در سالمندان را مطالعه کنید.

چه زمانی باید به متخصص ریه مراجعه کرد؟

برای یک سرفه ساده همراه با آلرژی یا سرماخوردگی نیازی به مراجعه کردن به متخصص ریه نیست. مراقبت های فوری یا پزشک مراقبت های اولیه باید اولین توقف شما باشد و سپس به متخصص آلرژی یا متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید. لازم است در نظر بگیرید که اگر این سرفه بیش از 3 هفته ادامه داشت یا شدید شد، باید به متخصص ریه مراجعه کنید.

متخصص ریه در منزل کرج

علائم بیماری ریوی

 • خستگی
 • خس خس سینه
 • برونشیت مکرر یا مزمن یا سرماخوردگی که بر سیستم تنفسی شما تأثیر می گذارد
 • آسمی که به خوبی کنترل نشده است یا محرک های ناشناخته دارد
 • درد یا سفتی قفسه سینه
 • سرگیجه، سبکی سر یا غش
 • دشواری در تنفس به خصوص در حین ورزش

هزینه ویزیت متخصص ریه در منزل کرج

برخی از بیمارهای ریوی

 •  آسم

آسم یک بیماری مزمن تنفسی است که با سفتی قفسه سینه، خس خس دوره ای، تنگی نفس و سرفه مشخص می شود. حملات آسم معمولاً زمانی اتفاق می‌افتند که راه هوایی ملتهب می‌شود و باعث محدودیت در جریان هوا به ریه‌ها می‌شود

 • بیماری مزمن انسدادی ریه

بیماری انسدادی مزمن ریه یا COPD گروهی از بیماری های ریوی است که شامل آسیب بافت ریه و التهاب راه های هوایی می شود. دو مورد از رایج ترین اشکال COPD آمفیزم و برونشیت مزمن هستند. در موارد COPD، لوله های راه هوایی اندکی مسدود می شوند که تنفس را دشوار می کند.

 • فیبروز ریوی

فیبروز ریوی معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که ضخیم شدن و اسکار در ریه‌ها ایجاد می‌شود که منجر به کاهش توانایی ریه‌ها برای دریافت اکسیژن می‌شود.

 • سارکوئیدوز

سارکوئیدوز یک بیماری التهابی است که با گرانولوم مشخص می شود که بر عملکرد اندام ها تأثیر می گذارد. گرانولوم ها توده های کوچکی از سلول های ایمنی هستند که در اندام ها رشد می کنند و معمولاً در ریه ها و غدد لنفاوی ایجاد می شوند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • اصغر مهرپور
  سلام پسرم هشت سال است زیاد صرفه میکنه خیلی شدید
  • مدیر سایت

   سلام دوست گرامی برای گرفتن مشاوره با شماره های زیر تمای بگیرید

تماس بگیرید