X

ویزیت پزشک متخصص سالمندان در منزل کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
ویزیت سالمندان در منزل کرج

ویزیت پزشک سالمندان در منزل سبب نظارت دقیق بر سلامت و بیماری های مزمن از طریق معاینه منظم پزشک و تشخیص زودهنگام بیماری ها و خطرات احتمالی با رویکرد پزشکی پیشگیرانه و انجام اقدامات احتیاطی، کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد. در این مقاله قصد داریم به ویزیت پزشک متخصص سالمند در منزل بپردازیم.

مهرگان نو
مهرگان نو

ویزیت سالمندان در منزل یک مدل مراقبت های روانی و پزشکی است که به منظور افزایش کیفیت زندگی با حمایت از درمان سالمندانی که دارای معلولیت، بیماری های مزمن و یا در دوران نقاهت پس از هر عمل جراحی و کمک به این افراد برای سازگاری با شرایط اجتماعی ارائه می شود. با توجه به هدف خدمات ارائه شده، دامنه نیز تغییر می کند. از خدمات ویزیت پزشک در منزل می توان برای محافظت از فرد در برابر عوامل خارجی، تشخیص بیماری خاص، درمان بیماری یا توانبخشی بیمار استفاده کرد. در عین حال در برخی از بیماری های مزمن، ناتوانی یا کهولت سن می توان از خدمات طولانی مدت مراقبت در منزل استفاده کرد. علاوه بر درمان، افراد بیمار ممکن است به خدمات مراقبتی تحت عنوان پرستار سالمند در منزل نیاز داشته باشند که در برخی موارد کیفیت زندگی آنها را افزایش می دهد. شیوه‌های مراقبت در منزل که از درمان حمایت می‌کنند و توانبخشی بیماران را فراهم می‌کنند از این نظر همه کاره هستند. امروزه عدم نیاز به بستری شدن بیمار پس از اکثر اعمال جراحی و ارائه خدمات بهداشتی در خارج از موسسات، اهمیت خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل را افزایش داده است با سایت دفتر پرستاری مهرگان نو همراه باشید.

نگهداری از سالمندان در منزل

هزینه ویزیت پزشک سالمندان در منزل کرج

از آنجایی که علاوه بر کمک های بدنی، تامین نیازهای روانی و اجتماعی سالمندان نیز بسیار مهم است، می‌توانیم مسائلی را که باید در مراقبت از سالمندان در اولویت قرار می گیرند را در نظر گرفته سپس برای راحتی زندگی وی اقدامات لازم را بررسی نموده و برنامه ریزی کرده و در نهایت توسط پرستاران حرفه ای و دلسوز انجام شود.

در ابتدا باید در نظر گرفت که پیر بودن به معنای بریده شدن از زندگی نیست. باید اطمینان حاصل شود که برای امور زندگی روزمره تلاش می کند و مجلات، روزنامه ها و کتاب ها را مطالعه می کند. زنده نگه داشتن خاطره بسیار مهم است. حل پازل، تماشای آزمون ها و یادداشت برداری حافظه او را تیز نگه می دارد. باید در این زمینه حساس بود، زیرا وادار کردن او به یادگیری چیزی به دلیل کاهش توانایی یادگیری یا درخواست از او برای یادآوری چیزهایی که به زور فراموش کرده است باعث ایجاد احساس بی کفایتی در سالمند می شود.همچنین باید در مورد هر موضوعی از نظرات او مشورت کرد و احساس کرد که نظرات او گرفته شده است. استقلال سالمندان باید تا حد امکان مورد حمایت قرار گیرد و در صورت امکان لباس پوشیدن، درآوردن لباس، توالت، خوردن و آشامیدن توسط خودش انجام شود. نشستن، دراز کشیدن، خلاصه بی حرکت بودن در تمام مدت، بی تحرکی را تداعی می کند. بنابراین، باید اطمینان حاصل شود که او به گونه ای عمل می کند که او را مجبور نمی کند. پیاده روی کوتاه یا تمرینات پا باید انجام شود. با این حال، به دلیل سن، بدن نمی تواند مانند یک نوجوان حرکت کند. این وضعیت باید در نظر گرفته شود و از فرد خواسته شود که مطابق آن عمل کند. عادات تغذیه ای نیز باید با افزایش سن بازنگری شود. با توجه به غذاهایی که نباید مصرف شوند و غذاهایی که باید به طور خاص مصرف شوند، باید یک منو از تغذیه مناسب سالمندان تهیه کرد. در صورت بروز هر گونه وضعیت غیرمنتظره مرتبط با سلامت وی، مشورت با پزشکان مربوطه کاملاً ضروری است.

معاینه پزشک و خدمات سالمندان در منزل

خدمات مراقبت در منزل، معاینه پزشک را در خانه شما به روشی راحت و آسان ارائه می دهد، بیماران ما که نمی توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند، در حمل و نقل مشکل دارند یا به هر دلیلی می خواهند در منزل معاینه و پیگیری شوند. پزشکان  و پرستاران ما برای ارائه خدمات معاینه، تشخیص، معاینه و درمان به خانه شما می آیند. هنگامی که بیمار یا بستگان وی که نیاز به خدمات پزشک در منزل دارند با مرکز پرستاری مهرگان نو تماس بگیرند تا از خدمات اطلاع پیدا کنند و درخواست خدمات را دریافت کنند، اطلاعات لازم در مورد بیمار توسط فرد مجاز اخذ می شود و در کوتاه ترین زمان پزشک و پرستار متخصص برای شما در محل زندگیتان اعزام می شود. 

پزشکان حرفه ای ما در منزل شما، سالمندتان را ویزیت می‌کنند و برنامه‌ها و درمان‌های لازم را با معاینه تعیین می‌کنند، مگر در مواردی که نیاز به مداخله اورژانسی ویا آمبولانس باشد، سریعا اقدام به آمبولانس می کنند. در مواردی که نیاز به تخصص باشد، پزشک متخصص ما می تواند خدمات مشاوره ای را در محل زندگیتان مورد نظر شما انجام دهدکه شامل موارد  زیر است:

 1. پیگیری بیماری های حاد و مزمن
 2. مشاوره و هماهنگی پزشکی
 3. ویزیت پزشک متخصص در منزل
 4. مشاوره
 5. درمان و تجویز دارویی لازم
 6. کنترل و پیگیری منظم بیمار

پزشکان ما در ارائه مدرن ترین پیشرفت های پزشکی، منحصراً برای مراقبت در منزل از سالمندان تخصص دارند. فرآیند تشخیص و درمان در گرمای خانه شما به روزترین، مدرن ترین، جامع ترین و دلسوزانه ترین روش ارائه می شود. خدمات پزشک در منزل از بستری شدن غیر ضروری در بیمارستان، درخواست خدمات اورژانسی، انتقال با آمبولانس جلوگیری می کند و به افراد اجازه می دهد در صورت عدم نیاز به شرایط پزشکی خود در خانه بمانند. این به آنها اجازه می دهد تا سلامت خود را در گرما و امنیت خانه خود به دست آورند.

ویزیت پزشک در منزل چه خدماتی را برای شما ارائه می دهند؟

خدمات پزشک در منزل یک نیاز جدی است. به ویژه سالمندان مبتلا به بیماری های مزمن، کسانی که در بستر هستند یا تحرک خود را از دست داده اند و در مواردی که نگران تشدید بیماری در هنگام بیرون رفتن از منزل هستند، تشخیص و درمان در منزل توسط پزشک ضروری است. در عین حال، این گروه های بیمار برای خدمات تشخیصی و درمانی به بیمارستان مراجعه می کنند. می تواند باعث عذاب، هزینه و اتلاف وقت شود. خدمات پزشک در منزل یک نیاز جدی برای سالمندان است. به ویژه بیماران مبتلا به بیماری های مزمن، کسانی که در بستر هستند یا تحرک خود را از دست داده اند و در مواردی که نگران تشدید بیماری در هنگام بیرون رفتن از منزل هستند، تشخیص و درمان در منزل توسط پزشک ضروری است. در عین حال، این گروه های بیمار برای خدمات تشخیصی و درمانی به بیمارستان مراجعه می کنند. می تواند باعث عذاب، هزینه و اتلاف وقت شود.

ویزیت متخصص سالمندان در منزل

مزایای خدمات ویزیت پزشک سالمندان در منزل چیست؟

برخی از مزایای خدمات مراقبت از بیمار در منزل را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

 • یک برنامه مراقبت شخصی در محدوده خدمات مراقبت از بیمار در منزل اعمال می شود. در این مفهوم، عادات و نیازهای زندگی روزمره فرد در نظر گرفته می شود.
 • بیماران می توانند در محل آسایش خود در خانه مراقبت دریافت کنند
 • خانواده و دوستان بیمار بخش مهمی از خدمات مراقبت از بیمار در منزل را تشکیل می دهند. به این ترتیب می توان گفت که روند درمان و مراقبت برای بیمار راحت تر است
 • می توان گفت خدمات مراقبت در منزل تاثیر مثبتی بر کیفیت زندگی دارد
 • استفاده از خدمات مراقبت در منزل به خصوص بعد از عمل جراحی ، خطر عفونت را کاهش می دهد.
 • مردم را قادر می سازد تا خدمات بهداشتی را در محیطی که در آن زندگی می کنند دریافت کنند.
 • باعث صرفه جویی در زمان می شود زیرا مردم زمان رفتن به بیمارستان را ندارند
 • خطر عفونت را کاهش می دهد
 • این احساس حریم خصوصی را در حداکثر سطح فراهم می کند،
 • کیفیت زندگی فرد را افزایش می دهد
 • به بیمار این امکان را می دهد که با عزیزان خود وقت بگذراند،
 • کیفیت زندگی بیمار و بستگان او را بهبود می بخشد،
 • فکر دسترسی به مراقبت های بهداشتی بلافاصله باعث ایجاد اعتماد به نفس در فرد و کاهش ترس و نگرانی او می شود.

ویزیت پزشک در منزل کرج

پزشک در منزل معاینه و کنترل های بیمار را در منزل انجام می دهد و با درخواست آزمایشات لازم، درمان را برنامه ریزی و انجام می دهد.
آزمایشات درخواستی پزشک در منزل شما توسط پرستاران مجرب انجام می شود.
هنگامی که نتایج آزمایش بیرون آمد، وضعیت پزشکی شما با جزئیات بررسی می شود، وضعیت حاد پزشکی شما در اسرع وقت برطرف می شود و شرایط لازم برای بیماری های مزمن و پیگیری سلامت با شما در میان گذاشته می شود.

درمان در منزل سالمندی امداد

هزینه ویزیت پزشک در منزل کرج

چنانچه شما یا هریک از عزیزانتان بنا به دلایلی متاسفانه نیاز به ویزیت پزشک در منزل شدید، می توانید از طریق تماس باما درخواست استخدام پرستار در منزل را داشته باشید، اگر فرد بیمار سالمند است، با  داشتن یک پرستار بیمار و اگر شخص بیمار کودک است با داشتن پرستار کودک در منزل می توانید از خدمات پرستاری و پزشکی موسسه مهرگان نو برخور دار شوید تا هر چه سریع تر بهبودی فرد دلبندتان را بدست آورید. این مجموعه با اعزام پرستارخانم و آقا طبق درخواست شما در تمامی نقاط کرج اعم از مهرشهر، گلشهر، گوهردشت، عظیمیه، فردیس و... در کمک شایانی برای درمان بیمار انجام میدهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید