X

مراقبت و نگهداری از کودک در منزل (تمام وقت و نیمه وقت)

09129611307 کارشناس امور پزشکی
مراقبت و نگهداری از کودک در منزل

به طور کلی اولین خدماتی که هر مادر شاغل ترجیح می دهد، خدمات پرستار کودک است. پرستار بچه ها کارگران بسیار با تجربه و شبانه روزی هستند. پرستاران کودک مسئولیت کامل کودک شما را در طول روز بر عهده دارند. آنها مسئول اصلی تغذیه کودک شما هستند. همچنین مسئول ساعات خواب نوزادان شماست. پرستار کودک افرادی با تجربه هستند.پرستاران کودک این پتانسیل را دارند که در سطح وسیعی کار کنند. پرستار بچه افرادی هستند که تمام مسئولیت های نوزادان شما را بر عهده دارند. پرستار بچه وقت خواب کودک شما را تنظیم می کند. علاوه بر این، پرستاران کودک مسئول تمام فعالیت های تغذیه کودک شما هستند. پرستار کودک حتی زمانی که والدین در خانه نیستند، خدمات حرفه ای در سطح بالایی ارائه می دهند.

مهرگان نو
مهرگان نو

نگهداری از کودک در منزل کرج و تهران

بسیاری از والدین می‌خواهند فرزندانشان توسط مراقبی که حرفه ای و مورد اعتماد است نگهداری شوند. پرستاران آموزش دیده در مورد فرآیندهای رشد و نیازهای روحی نوزادان و کودکان آگاه هستند. یک مراقب قابل اعتماد و دوستدار کار با این ویژگی نه تنها نیازهای جسمانی کودک شما را برآورده می کند، بلکه به رشد مناسب او با فعالیت های متناسب با سن کمک می کند. پرستار کودک نیز در مورد مسائلی مانند سلامت و بیماری کودک آگاهی بیشتری دارند. پرستار بچه افرادی هستند که در زمانی که خانواده ها در خانه نیستند به شما کمک می کنند تا نظافت، تغذیه و نیازهای اولیه کودکان را برآورده کنید. رفع نیازهای فرزندانتان تا خدمات پرستار کودک در طول روز و زمانی که از سر کار می آیید بسیار مهم است. مهمترین چیزی که بر حرفه ای بودن پرستار نوزاد تأثیر می گذارد ویژگی های فردی مراقبین است، یک پرستار خوب باید آرام، صبور، دلسوز، صلح طلب، خندان، صادق، دوست داشتنی، صمیمی، قابل اعتماد و کاملاً باز باشد. یک پرستار کودک حرفه ای و باتجربه باید در مواقع اضطراری آرامش خود را حفظ کند و بهترین راه حل ها را برای کودک شما ارائه دهد. علاوه بر این، در این مرحله، پرستاران حرفه ای کودک باید آموزش ببینند و در مورد رشد کودک دانش داشته باشند. ما با ارائه بهترین قیمت ها افراد کاملا تحصیل کرده و خوش قلب را برای شما به ارمغان می آوریم. وقتی می گویید به دنبال پرستار کودک هستید، افرادی را به شما می آوریم که صلاحیت کاملی برای انجام وظیفه خود در زمینه مراقبت و نگهداری از کودک در منزل که شغل مهمی است را داشته باشند.

مراقب کودک در منزل کیست؟

قیمت نگهداری کودک در منزل

پرستار نوزاد و کودک، کارکنان بهداشتی متخصصی هستند که از نوزادان تازه متولد شده مراقبت فیزیکی می کنند، آموزش نوزادان را به خانواده ارائه می دهند و از گروه های مامایی یا پرستاری دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند. افرادی که نگهداری کودک در منزل را بر عهده می گیردند، پرستارانی هستند که برای فرزند شما، مراقبت های روزانه (24 ساعته) / هفتگی / ماهانه را به خانواده ارائه می کنند. از این روی می توان گفت شما می توانید به صورت نیمه وقت وتمام وقت از خدمات نگهداری و مراقبت از کودک در منزل بهره مند شوید، پرستاران کودک در بخش مراقبت در منزل و خدمات بهداشتی در منزل کار می کنند و مطابق با خواسته های خانواده ها به مراکز پشتیبانی خانگی مراجعه می کنند.

نگهداری کودک در منزل شامل چه وظایفی می شود؟

بزرگترین دستیار مادران در فرآیند نوزادی و کودکی، خدمات مراقبت حمایتی ارائه شده توسط پرستاران کودک و نوزاد است. مراقب کودک مناسب ترین روش ها، ترفندها و اطلاعات دقیق در مراقبت از نوزاد یا کودک را با مادر و بستگان خانواده به اشتراک می گذارد.

  • تغذیه کافی و مناسب را فراهم می کند.
  • خواب و استراحت کافی در طول روز فراهم می کند.
  • پوشک را عوض می کند، مراقب مراقبت شخصی است.
  • در صورت لزوم آموزش توالت می دهد، اطمینان حاصل می کند که پس از ورود به توالت به درستی تمیز می شود.
  • در صورت موافقت خانواده، نوزاد را در شرایط آب و هوایی مناسب بیرون می برند و به پیاده روی می برند.
  • بازی های مناسب سن با کودک انجام می دهد.

چرا یک مراقب کودک در منزل را انتخاب کنیم؟

نگهداری از کودک در منزل کرج

موقعیت هایی که شما را ملزم به انتخاب خدمات نگهداری کودک در منزل می کند شامل موارد زیراست:

بچه اول بودن و در نتیجه بی تجربه بودن
با هدف تطبیق کودک با شیردهی، مراقبت، خواب و نظم در خانه به راحتی با روند نوزاد
خدمات پشتیبانی حرفه ای را می توان از پرستاران کودک در خانه دریافت کرد تا به مادر پس از زایمان کمک کند تا این روند خسته کننده 40 روزه را راحت تر طی کند.
پس از خدمات پرستار نگهداری کودک در منزل که در فرآیند نوزادی قابل دریافت است، حمایت خانواده از یک پرستار کودک آگاه و با تجربه در زمینه مراقبت از نوزاد در این روند در حال انجام، خانواده را در تربیت ایمن نوزاد خود حمایت خواهد کرد.

نگهداری از کودک شبانه روزی در منزل کرج

برخی از والدین می خواهند که مراقب شب ها در خانه بماند و در کنار فرزندشان باشد. در این صورت باید با یک مراقب کودک شبانه روزی که به غیر از مرخصی هفتگی و مرخصی سالانه، به صورت شبانه روزی در منزل خانواده حضور داشته باشد، توافق کرد.

مراقبت و نگهداری کودک در منزل کرج و تهران

قیمت مراقبت و نگهداری از کودک در منزل

همانگونه که ذکر شد نگهداری از کودک در منزل به صورت ساعتی، شبانه روزی و هفتگی برای شما توسط موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو فراهم شده است. شما می توانید تنها با تماس با مرکز پرستاری ما در خواست پرستار کودک در منزل را داشته باشید، ما بهترین و حرفه ای ترین مراقبین کودک در سراسر کرج از جمله مهرشهر، گلشهر، گوهردشت، عظیمیه و فردیس را برای شما به ارمغان آورده ایم. قیمت نگهداری از کودک در منزل با توجه به ویژگی های پرستار کودک و آنچه شما از پرستار کودک خود می خواهید تعیین می شود. قیمت پرستار کودک سال به سال تفاوت چندانی ندارد، قیمت پرستار کودک در سال 1401 تفاوت چندانی با سال قبل ندارد. ما به عنوان مشاور مرکز پرستاری، مفتخریم که در خدمت شما هستیم اگر می خواهید برای یک خدمات مشاوره ای مطمئن در مورد قیمت یا جستجوی یک مراقب خود درخواست دهید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید:امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید