خدمات پزشکی موسسه توسط دفتر مشاوره وخدمات پرستاری نوین با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز انجام خواهد شد

خرید و اجاره تشک مواج در کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
تشک مواج

تشک مواج بیمارستانی نوعی تخت است که از ایجاد زخم بستر در بیمارانی که مجبورند بیش از 15 ساعت در روز در رختخواب بمانند، جلوگیری می کند. تشک های مواج برای جلوگیری از زخم های فشاری، بهبود گردش خون و کمک به تنظیم دما استفاده می شوند. محدود شدن جریان خون در بیماران بستری یا ناتوان می تواند باعث زوال پوست و زخم شود. به همین دلیل پزشکان استفاده از تشک های بادی را برای کاهش احتمال ایجاد زخم بستر در بیماران توصیه می کنند.

مهرگان نو
مهرگان نو

استفاده از این مدل تشک مواج بسیار ساده است. این مدل از نوع لوله محصولی با ظرفیت حمل تا صد و چهل کیلوگرم می باشد. این تشک مواج ایرانی در بهبود زخم ها و جلوگیری از تعریق بسیار موثر است. به لطف این تشک بادی که فشار و گردش خون بیمار را نیز تنظیم می کند، بیمار شما روند درمانی بهتری دارد. اگر بیمار شما بستری دائمی است، توصیه می کنیم از این مدل های تشک بادی استفاده کنید. خرید این تشک مواج برای بیمارانی که قادر به راه رفتن و حرکت کردن نیستند توصیه می شود. برای بیمار شما استفاده از این تشک های مواج برای درمان سریعتر و بهتر بسیار مهم است. این تشک ییمارستانی که احساس ماساژ را بر روی بدن بیمار دراز کشیده به طور مداوم می دهد، باعث می شود که بیمار در دوره استراحت بهتر باشد. به لطف ویژگی تهویه، کنترل تنفس بیمار نیز فراهم شده است. این مدل تخت بیمار به عنوان یک محصول با کیفیت برای شما عرضه می کنیم شایان به ذکر است که این محصول باکیفیت ترین محصول موجود در بازار بوده و به بهبودی سریعتر بیمار در طول مراحل درمان کمک می کند. برای اطلاع از قیمت محصول می توانید با مرکز پرستاری مهرگان نو تماس بگیرید و درخواست تشک مواج را داشته باشید.

ویژگی ها و مزایای تخت بیمارستان مواج چیست؟

تشک‌های بیمارستانی از لوله‌های هوای متورم زیادی تشکیل شده‌اند که به طور متناوب باد و باد می‌شوند و راحتی را افزایش می‌دهند و اطمینان می‌دهند که در هیچ نقطه فشاری فشار بیش از حد وجود ندارد. بیمارانی که برای مدت طولانی در رختخواب می مانند، بیشتر در معرض زخم بستر هستند. این در نتیجه فشار مداوم بر روی ناحیه خاصی از پوست رخ می دهد. با این حال، با این تشک که برای بیماران مبتلا به زخم بستر طراحی شده است، می توان از این مشکل تا حد بسیاری پیشگیری کرد. هنگامی که فشار بیش از حد به بدن فرد وارد می شود، خون رسانی به پوست قطع می شود. این باعث می شود پوست آسیب ببیند و زخم ها شروع به ایجاد کنند. از دیگر ویژگی های این تشک های بادی طبی با افزایش جریان خون و گردش خون به پیشگیری و درمان زخم ها کمک می کنند.

اجاره و خرید تخت مواج

قیمت تشک مواج

تشک مواج از دو قسمت تشکیل شده است تشک و پمپ. برای بی صدا بودن و صرفه جویی در مصرف انرژی از یک موتور کوچک در پمپ استفاده شده است. کنترل پنل ساده و کاربر پسند است. سلول های بستر به ترتیب در عرض 12 دقیقه متورم و تخلیه می شوند. فشار سطحی ثابت در تماس با بدن در طول اقامت طولانی، عامل اصلی زوال پوست در نظر گرفته می شود. حرکت مداوم ارائه شده توسط سلول های واحد باعث کاهش سطح فشار ثابت و افزایش گردش خون می شود. موسسه پرستاری مهرگان نو این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید از این خدمات این مرکز پرستاری نیز بهره مند شوید از دیگر خدمات این موسسه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

مزایای استفاده از تشک مواج

 • درمان زخم بستر
 • تورم موج
 • شیر رهاسازی سریع هوا
 • کیس ضد آب قابل تنفس با دوام
 • پمپ فوق العاده بی صدا و کم لرزش
 • خروجی هوای بزرگ برای باد کردن سریع 7-8 دقیقه
 • موتور بادوام با پوشش آلومینیوم
 • حداکثر تحمل وزن 150 کیلوگرم
 • به راحتی روی تخت نصب می شود

نکات مهم برای خرید تشک بیمارستانی

تشک مواج بادی ظرفیت حمل متفاوتی دارد. به همین دلیل هنگام خرید تشک باید با توجه به وزن بیمار خود انتخاب کنید. نشت هوا یکی از مشکلات رایج برندهای بی کیفیت است. اتصالات، سوپاپ و پمپ هوای نزدیک از مناطق معمولی هستند که در آن نشت هوا رخ می دهد. حتماً نشت هوا در این مناطق را بررسی کنید سپس بررسی کنید که روکش های تشک ضد آب و مقاوم در برابر لکه باشند. دانستن فرکانس تمیز کردن مورد نیاز بسیار مهم است. برای بیماران مبتلا به بی اختیاری، سیستم تخت با پوشش های ضد میکروبی و بخیه ها برای بیمار و مراقب مفیدتر است.

قیمت تخت تشک مواج در کرج

قیمت تخت بیمارستان هوایی بسته به کیفیت مواد استفاده شده در تشک، ابعاد و برند تشک متفاوت باشد. با توجه به مزایایی که ارائه می دهد، قیمت تخت مواج کاملا مقرون به صرفه است. برای بدست آوردن قیمت اجازه تشک مواج با شماره های درج شده در متن زیر تماس بگیرید.

قیمت تشک مواج بادی

طریقه ی استفاده از تشک مواج

ابتدا تشک بادی را که از دو قسمت اصلی تشک و موتور تشکیل شده است به درستی روی تشک قرار دهید. سپس شروع به باد کردن کنید. در زمان تورم گهگاه بررسی کنید. در حین باد کردن، با توجه به وزن بیمار باد کنید. در دفترچه راهنمای هر تخت بیمار نوشته شده است که چند کیلو و تا چه حد باد می شود.

چه کسانی می توانند از تشک مواج بهره مند شوند؟

 • افزادی که از آسیب های نخاعی رنج می برند
 • بیماران  فلج مغزی
 • بیماران مبتلا به آلزایمر
 • بیماران زخم بستر
 • بیماران آسیب های مغزی
 • بیماران مبتلا به پارکینسون


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید