خدمات پزشکی موسسه توسط دفتر مشاوره وخدمات پرستاری نوین با مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی البرز انجام خواهد شد

هزینه تزریق آمپول در منزل در شهر کرج

02634250797 خط ثابت
تزریق آمپول در منزل
یکی از خدمات ارائه شده توسط موسسه پرستای مهرگان نو، خدمات تزریق آمپول در منزل می باشد که به صورت شبانه روزی در همه ی نقاط کرج برای شما فراهم شده است.
مهرگان نو
مهرگان نو

تزریق آمپول در منزل یکی از انواع خدمات تزریقات در منزل توسط موسسه پرستاری مهرگان نو می باشد که می توانید در تمامی نقاط کرج اعم از مهرشهر، گوهردشت، گلشهر، فردیس، عظیمیه و...تزریق آمپول را در منزل خود را در هر ساعتی از شبانه روز دریافت کنید.

تزریق آمپول در منزل در شهر کرج

تزریق آمپول در منزل کرج

اگرچه فرآیند تزریق یک فرآیند آسان و ساده است، اما فرآیندی است که خودمان نمی توانیم انجام دهیم. برای این روش کوتاه، نیازی نیست صبح و عصر به بیمارستان بروید، و عزیزانتان را در شرایط سخت درب بیمارستان منتظر بمانند یا سعی کنید آشنایان و اقوام خود را متقاعد کنید که با پرستار تماس بگیرند. به لطف پرستاران آموزش دیده و با استعداد موسسه پرستاری مهرگان نو می توانید در آسایش و آسایش در منزل خود از "تزریق و وصل سرم در منزل" با خیالی آسوده و بدون مشکل بهره مند شوید.

خدمات تزریق آمپول در منزل چیست؟

فرآیند تزریق داروهای تجویز شده توسط پزشک بیمار از طریق عضلانی، زیر جلدی یا وریدی با توجه به شکل دارو به بدن بیمار «تزریق (سوزن)» گفته می شود، کلیه خدمات تزریق، از تزریق انسولین تا تجویز داروهای شیمی درمانی در محیط منزل شما با پرستاران مجرب و آموزش دیده ما به صورت آسان، بدون درد و بدون دردسر انجام می شود.
خدمات تزریق در منزل توسط پرستاران دارای مجوز و مجرب که مجاز به ورود به منزل هستند، مطابق رویه های مکتوب خدمات بهداشتی و درمانی در منزل ارائه می شود. در خدمات درمانی ارائه شده در کشور ما، حق ورود به منزل بیمار تنها متعلق به مراکز مراقبت در منزل دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد. 

مزایای خدمات تزریق آمپول در منزل چیست؟

تزریق آمپول به پشت در منزل

  • خدمات تزریق یک سرویس فوق العاده راحت برای بیمار است که در شرایط منزل بیمار اعمال می شود.
  • باعث صرفه جویی در وقت و انرژی
  • هر گروه سنی از 7 تا 70 سال می تواند بهره مند شود.
  • خدمات تزریق در منزل، نوعی خدمات است که نه تنها برای بیماران مسن، بستری، بلکه برای تمامی گروه های سنی 7 تا 70 سال قابل استفاده است.
  • فرآیند تزریق را آسان و بدون دردسر می کند.
  • بسیاری از مردم هنگام تزریق (تزریق) احساس بدی می کنند و وحشت می کنند. سرویس تزریق به شما این امکان را می دهد که این فرآیند را در محیط خانه خودتان در زمان کوتاهتر و با سهولت بیشتری مدیریت کنید.
  • برای برخی از افراد به صرفه است، به خصوص در بیماران مسن یا بستری، مراجعه بیمار به کلینیک بسیار مشکل است. انتقال بیمار خود به بیمارستان با وسیله نقلیه شخصی یا آمبولانس برای تزریق کوتاه مدت یک کار پرهزینه و همچنین زمان، انرژی و حجم کاری است.
  • اگر خدمات تزریق توسط خدمات مراقبت در منزل دارای مجوز سازماندهی شده است که مراقبت های بهداشتی جامع را تحت شرایط حرفه ای ارائه می دهند، می توانید با اطمینان خدمات را درخواست کنید

قیمت تزریق آمپول در منزل چقدر است؟

هزینه تزریق آمپول در منزل

قیمت تزریقات در منزل وابسته به شرایطی از جمله نوع تزریق، تعداد دفعات مراجعه متخصص به منزل، وضعیت بیمار، نوع دارو می باشد بنابراین قیمت ها نیز متغیر هستند، برای بدست آوردن هزینه تزریق آمپول در خانه با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس:

 خط ثابت 02634250797

 همراه 09199782122

 همراه 09199780874امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید