X

هزینه متخصص اطفال در منزل کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی
متخصص اطفال در منزل
برای تشخیص و درمان بیماری های کودک خود دیگر نیازی به رفتن به مطب های دکتران و انتظار های طولانی نیست لازم است از خدمات استخدام متخصص اطفال در منزل کرج از موسسه پرستاری مهرگان نواستفاده کنید.
مهرگان نو
مهرگان نو

استخدام متخصص اطفال در منزل یکی از خدمات ارائه شده توسط مرکز پرستاری مهرگان نو می باشد که می توانید از طریق تماس باما درخواست استخدام پرستار در منزل را به صورت هفتگی، نیمه وقت، ساعتی و شبانه روزی را در تمامی نقاط کرج اعم از مهرشهر، گلشهر، گوهردشت، عظیمیه، فردیس و....داشته باشید.

متخصص اطفال در منزل کرج

با وجود بیماری کرونا و همچنین منتظر ماندن در مطب دکتر برای رسیدن نوبت فرزندتان ممکن است دچار آشفتگی شوید و از طرفی کودک نیز بی قراری کند، همانطور که می دانید کلینیک های پزشکی پر از میکروب هایی است که برای فرزند دلبندتان مفید نیست، دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل یکی از بهترین گزینه ها برای درمان و واکسیناسیون هرچه سریع تر کودک و نوزاد می باشد و همچنین شما از نوبت گرفتن و منتظر ماندن های طولانی خلاص می کند کودکی در زندگی هر فردی یک سن حساس بوده که والدین باید مراقبت های بسیاری را برای فرزند خود انجام دهند تا مبادا کودک دچار بیماری شود، اگر وقت و تجربه ی کافی در این زمینه ندارید تنها لازم است از موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو پرستار کودک در منزل را استخدام کنید. اگر این پرستار موردی را در فرزند شما دید که نیاز به معاینه پزشک به فوریت درخواست ویزیت پزشک اطفال در منزل را می کند. این متخصص تمامی تجهیزات لازم را برای بهبودی و درمان کودک شما به همراه خود دارد و سلامت کودک را مورد بررسی قرار می دهد تا اگر با موردی برخورد کرد کودک را به بیمارستان برای درمان انتقال دهد اما شما میتوانیداز کودک خود در خانه نیز با کمک پرستار و پرشک به بهترین شکل ممکن نگهداری کنید.

انواع متخصص اطفال چیست؟

ویزیت پزشک متخصص در منزل کرج

 • متخصص نوزاد در منزل

برای مراقبت های قبل و بعد از بارداری و پس از به دنیا آمدن نوزاد می توان از متخصص نوزاد در منزل می توان بهره مند شد، متخصص نوزاد از کودکان تازه متولد شده که به مراقب های ویژه نیاز دارند استخدام می شود مانند درمان زردی نوزاد در منزل 

 • متخصص غدد اطفال در منزل

این متخصصین برای تشخیص انواع بیماری ها و همچنین مشکلات دستگاه غدد در بدن کودک  را بررسی می کند، در منزل استخدام می شوند که به عنوان مثال می توان به تشخیص دیابت در کودک اشاره کرد.

 • متخصص گوارش اطفال

برای درمان بیماری های گوارشی نوزاد از جمله معده درد، دل پیچه و... از خدمات متخصص گوارش در منزل می توانید استفاده کنید تا کودک شما را درمان کنند.

 • متخصص مشکلات مغزی و عصبی کودکان

از آنجایی که می دانید داشتن مشکلات عصبی و مغزی می تواند بر تمام سیستم بدن و زندگی نوزاد و والدین وی تاثیر بگذارد و همچین تا بزرگسالی وی ادامه پیدا کند ضروری است تا از متخصص مغز و اعصاب در منزل استفاده کنید.

 • متخصص نفرولوژیست کودکان در منزل

برای تشخصی و درمان بیماری های کلیوی و ادراری کودک و نوزاد لازم است تا از متخصص نفرولوژیست استفاده کنید 

 • متخصص دستگاه تنفس کودکان در منزل

متخصص دستگاه تنفس برای تشخیص و درمان انواع بیماری و مشکلات تنفسی مانند کرونا بهترین گزینه برای شما می باشد تا در منزل خود بتوانید برای درمان کودک خود قدم بردارید.

انواع متخصص اطفال در منزل

 • متخصص مشکلات قلبی، عروقی کودکان در منزل

برای شناسایی و درمان بیماری های قلب و عروقی در کودکان خود می توانید از این متخصصین استفاده کنید لازم به ذکر است که اگر کودک شما حرف نمی زند هر چه سریع تر اقدام به درمان فرزند خود از طریق این پزشکان بکنید.

 • متخصص رفتاری و تکاملی کودکان در منزل

این پزشکان متخصص برای درمان بیماری های نظیر اوتیسم مشغول هستند و می توانید از خدماتی که ارائه می دهند برای یادگیری و تکامل رفتاری استفاده کنید.

 • متخصص طب نوجوانان در منزل

برای نگهداری و مراقبت از نوجوانان 11 و 12 سال می توانید از متخصص طب نوجوانان استفاده کنید.

 • متخصص مراقبت های ویژه اطفال

متخصص مراقبت های ویژه اطفال به مراقبت و درمان کودکانی که در شرایط بهداشتی ناپایدار قرار دارند، می پردازند. بیشتر فعالیت آن ها در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان انجام می شود.

 • متخصص روماتولوژی کودکان

اگر چه کودک شما دچار به بیماری های اسکلتی ویا اختلال در ساختار عضلانی باید از متخصص روماتولوژی برای درمان  آرتریت روماتوئید بهره مند شوید تا این متخصصین با استفاده از تجربه و دانش خود اقدام به درمان کودک ونوجوان شما کنند.

 • متخصص انکولوژی کودکان

برای تشخیص و درمان سرطان در کودکان باید از متخصص انکولوژی استفاده کنید لازم است بدانید که سرطان فقط در دوران بزرگسالی رخ نمی دهد و لازم از کودکی بررسی های لازم را برای تشخیص و همینطور پیشگیری انجام دهیم.

همچنین بخوانید: پرستار سالمند در منزل کرج

قیمت متخصص اطفال در منزل کرج

همانطور که در متن بالا ذکر شد متخصصین اطفال و کودکان خدمات فراوانی را زمینه های مختلف برای شما ارائه می دهند برای بدست آوردن قیمت بروز 1401 که توسط وزرات بهداشن تعیین می شود با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

پزشک اطفال چه کارهایی را برای کودک انجام می دهد؟

هزینه متخصص اطفال در منزل کرج

 • در هر مرحله ای از رشد کودک، پزشک رفتار ها و مهارت های اون دوری زندگی فرد را مورد بررسی قرار می دهد
 • مشاوره دادن به والدین برای رشد کودک
 • بعد از معاینات، اگر کودک نیاز به پزشک دیگری داشت، اقدامات لازم را انجام می دهند
 • چک کردن معاینات بدنی کودک
 • تشخیص و درمان بیماری ها و مشکلت کودک مانند عفونت و...
 • انجام واکسیناسیون کودک 
 • مشاوره دادن در موردتناسب اندام، تغذیه و سیستم ایمنی کودک
 • اگرچه کودک دارای بیماری و مشکل جدی ای بود برای بستری شدن کودک بیمارستان شرایط را مهیا می کنند

 وظایف متخصص اطفال در منزل چیست؟

در ابتدا پزشک متخصص برای تشخیص بیماری در کودک به زندگی او با جزئیات دقیق برای کسب اطلاعات می پردازد و از والدین اطلاعات مربوط به نوزاد و یا کودک را دریافت می کنند که علاوه بر آن تغذیه و تحرک و سایر مسئله های مهم در سلامت کودک را مورد بررسی قرار می دهند.

یکی دیگر از وظایف پزشک انجام معاینه کودک می باشد که شامل، چک کردن صداهای قفسه سینه، رشد و وضعیت جسمی، روحی و اجتماعی کودک و همچنین شمارش تنفس و تحریک کودک می باشد.

پس از معاینه و اطلاعات بدست آمده از وضعیت جسمانی کودک و تشخیص بیماری پزشک اقدامات لازم را بری درمان و بهبودی نوزاد و کودک انجام می دهد اگر بیماری حاد نباشید با استخدام پرستار خصوصی در منزل می توانید برای روند درمانی خود از پرستار در منزل استفاده کنید.

حال پس از آنکه باتوجه به بیماری و نوع درمان کودک شروع به درمان وی کردند ممکن است برخی از اقدامات نظیر آزمایش خون در منزل، نوار قلب در منزل و تست قند در منزل برای وی صورت بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید