X

راه اندازی تجهیزات icu و ccu در منزل

09129611307 کارشناس امور پزشکی
اجاره تجهیزات icu و ccu در منزل کرج

تیم ما برای انجام طیف وسیعی از خدماتی که نیاز به تخصص بالینی دارند، از جمله مراقبت‌های پرستاری و پزشکی تخصصی از بیمارانی که به نظارت و مراقبت های ویژه دارند را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را از دست ندهید.

مهرگان نو
مهرگان نو

چتر فیروزه ای

استخدام پرستار ICU و CCU در منزل یکی از خدمات پزشکی و پرستاری مرکز پرستاری مهرگان نو می باشد که با استفاده از بهترین و حرفه ای ترین پرستاران و پزشکان برای ارتقا پیداکردن سلامتی شما و هر یک از اعضای خانودتان در تمامی نقاط کرج اعم از مهرشهر، گلشهر، عظیمیه، فردیس، گوهردشت و... به صورت ساعتی (نیمه وقت)، تمام وقت و هفتگی ارائه می دهد و شما می توانید با تماس با موسسه ما درخواست استخدام پرستار در منزل را با قیمت مناسب داشته باشید، همینطور این مجموعه انواع تجهیزات ICU و CCU را برای اجاره در تمامی مناطق کرج برای شما به ارمغان می آورد. تمامی تجهیزات درمانی و پزشکی برای بیماران بستری در منزل مد نظر پزشک و اطرافیان بیمار باشد از طریق این مجموعه برای شما ارائه می شود، در ادامه ی مطلب به این تجهیزات میپردازیم، با ما همراه باشید.

هزینه پرستار آی سی یو و سی سی یو در منزل کرج

اجاره انواع تجهیزات اتاق ICU و CCU در منزل کرج

وجود تجهیزات پزشکی برای تشخیص و درمان انواع بیماری ها چه در بیمارستان چه در منزل نقش مهم و بسازایی دارد از همین روی موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو به روز ترین تجهیزات و کامل ترین تجهیزات ICU و CCU را برای شما فراهم کرده است، برخی از افراد به دلیل های مختلف ترجیح می دهند به جای بستری شدن در بیمارستان ها در منزل خود درمان شوند، شما می توانید انواع تجهیزات پزشکی که نیاز دارید در منزل خود بدون داشته باشید و برای بهبودی خود قدم بردارید، موسسه مهرگان نو امکانی را برای شما اجاره تجهیزات ICU و CCU در منزل را فراهم کرده است.
انواع تجهیزات پزشکی در مرکز خدمات پرستاری مهرگان نو جهت استفاده بیماران و سالمندان و کودکان موجود می باشد. از طریق تماس با مشاورین و کارشناسان موسسه می توانید بعد از دریافت مشاوره درخواست این تجهیزات آی سی یو و سی سی یو را در خانه داشته باشید، مهم است بدانید که در سریع ترین زمان تمامی این وسایل پزشکی برای شما در تمامی مناطق کرج و شهرستان ها ارسال می شود، از انواع این تجهیزات می شود موارد زیر را فهرست کرد:

اجاره تجهیزات ICU و ccu در منزل کرج

تجهیزات اتاق عمل ICU _ CCU چیست؟

ونتیلاتور، بای پپ، سی پپ، اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن، مانومتر، مانیتورینگ، پالس اکسیمتری، تخت بیمارستانی برقی و دستی، دستگاه فشارخون دستی و دیجیتالی، دستگاه قند خون و گلوکومتر، ایزی گلوکو، ساکشن، ترمومتر، تب سنج، دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه زردی نوازد و...

پالس اکسیمتری دستگاهی است که میزان مولکول‌های هموگلوبینی را که با اکسیژن آمیخته شده‌اند، اندازه‌گیری و به درصد نمایش می دهد. میزان نرمال آن ۹۵–۹۷٪ می باشد و اگر این میزان در بیماران کمتر از ۹۰٪ شود زنگ هشدار به صدا درمی‌آید. شایان به ذکر است که اغلب دستگاه‌های پالس اکسی متر تعداد و آهنگ ضربان قلب را نیز نمایش می‌دهند از انواع آن می توان به پالس اکسیمتر بیمارستانی و رومیزی اشاره کرد. پالس اکسی متر با توجه به ویژگی های آنها متفاوت است. انواعی وجود دارد که می توان از موبایل با باتری یا باتری استفاده کرد. برخی از دستگاه ها دارای ویژگی هشدار هستند. حدود پارامترهای حیاتی که برای بیمار حیاتی است بر روی دستگاه ثبت می شود و هنگامی که دستگاه خارج از این محدوده اندازه گیری می کند، یک آلارم صوتی و تصویری می دهد. این ویژگی یک سیستم هشدار برای مواقع اضطراری است. پالس اکسیمترها با توجه به کاربردشان به 4 تقسیم می شوند:

 1. پالس اکسیمتر نوع انگشتی
 2. پالس اکسیمتر دستی
 3. پالس اکسیمتر از نوع مچ دست
 4. پالس اکسیمتر نوع کنسول

هولتر فشار خون آزمایشی است که ممکن است در پایش فشار خون مورد نیاز باشد. فشار خون بالا (فشار خون) یا بسیار پایین (هیپوتانسیون) که دارای حد پایین و بالایی مشخصی است، با اندازه گیری آن با دستگاه های فشار خون قابل درک است. در برخی موارد علاوه بر اندازه گیری هایی که در بیمارستان انجام می شود، لازم است از اندازه گیری های فرد در محیط خود در زندگی روزمره و حتی هنگام خواب نیز اطلاع داشته باشیم.

ترومبوز عمیق (DVT)؛ آمبولی ریه (PE) یک عارضه تهدید کننده زندگی است که اغلب در بیمارانی که برای مدت طولانی بی حرکت بوده اند یا تحت عمل جراحی قرار گرفته اند دیده می شود که عواقب جدی دارد. پمپ DVT یک دستگاه فشرده سازی است که به کاهش اثر DVT و PE به صورت غیر تهاجمی کمک می کند. دستگاه با چرخه خاصی لباس را باد کرده و گشاد می کند. این چرخه شامل 12 ثانیه تورم و 48 ثانیه آرامش است. به این ترتیب، فشرده سازی هوا و کاهش باد جریان خون وریدی را تسریع می کند و به جلوگیری از لخته شدن خون خطرناک و علائم دردناک آن کمک می کند.

پزشکان متخصصان دستگاه‌ BiPAP را برای بیمارانی که نمی‌توانند بطور کامل نفس بکشند توصیه می‌کنند، زیرا این دستگاه کمک می‌کند اکسیژن بیشتری وارد خون آنها شود. این همچنین به عنوان یک درمان منظم برای کسانی که مشکلات آپنه شدید دارند. همانطور که می دانید تنفس از طریق سیستم ماهیچه انجام می شود که پس از فشارهای مثبت و منفی ایجاد می شود و این فشارها موجب داخل و خارج شدن  هوا از ششها می شود عضله دﯾﺎﻓﺮاﮔﻢ مهم ترین ماهیچه ای می باشد که درگیر تنفس می شود. افرادی که از بیماریهای ریوی که موجب نارسایی تنفسی در شخص شده رنج میبرد ممکن است پزشک متخصص ریه دستگاه bi-level فشار مثبت راه هوایی را تجویز کند. این دستگاه به نام های دیگر bpap یا bipap که نوعی دستگاه تهویه مکانیکی می باشد جهت کمک به تنفس بیمار می باشد شناخته می شود.

از ضروری ترین تجهیزات و وسایل پزشکی خانگی می شود به دستگاه اکسیژن ساز اشاره کرد که به نام تغلیظ کننده (غلیظ کننده) اکسیژن نیز شناخته می شود. این دستگاه اکسیژن ساز خانگی برای بیمارانی که سطح اکسیژن آن ها پایین است کاربردی بوده و مورد استفاده قرار می گیرد به این صورت که با غلیظ کردن اکسیژن هوای محیط، اکسیژن مورد نیاز فرد را مهیا می کند، مهم است بدانید که طرز استفاده از دستگاه اکسیژن تنفسی بسیار راحت و آسان می باشد. معمولا پزشکان مقدار اکسیژن مورد نیاز بیماران را با واحد لیتر در دقیقه (L/m (Liter Per Minute در نسخه بیماران تجویز می کنند.

دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزادن مورد استفاده قرار می گیرد و اکثر نوزادان پس از استفاده از این دستگاه به سرعت آرام می شوند. مدت زمانی که کودک شما نیاز به درمان دارد متفاوت است. یک نوزاد معمولاً به مدت دو تا سه روز نیاز به درمان دارد، اما گاهی اوقات به درمان بیشتری نیاز دارد البته لازم به ذکر است که زردی نوزاد وضعیتی است که می تواند خود به خود از بین برود، اما گذراندن این دوره تحت کنترل منظم پزشک کودک و اطفال حائز اهمیت است.

اجاره تجهیزات اتاق ICU و CCU

پرستار ICU در منزل کرج

ICU مخفف کلمه Intensive Care Unit به معنی ” بخش مراقبت های ویژه ”می باشد وبرای افرادی که دچار بیماری و جراحت بسیاری شده اند و برای زندگی و بهبودی نیازمند به داروها و دستگاه های تخصصی دارند کاربردی می باشد، با جدیدترین علم پزشکی و فناوری پیشرفته، راه اندازی بخش مراقبت های ویژه در خانه برای افراد ساده شده است. خدمات ICU در منزل بهترین راه حل برای بیمارانی است که در مدت زمان طولانی نیاز مراقبت های ویژه نیاز دارند.پرستار ICU در منزل، تمامی خدمات پرستاری و پزشکی را در آسایش خانه ارائه می دهند و به شما و خانواده تان کمک شایانی می کند. پرستار بخش مراقبت های ویژه نقش مهمی در درمان یک بیماری طولانی برای فرد دارند. این پرستار مراقبت های مورد نیاز و مناسبی را به بیمار ارائه می دهد تا سلامتی خود را در محیط امن و راحت خانه خود بدست آورد. 

همچنان بخوانید: پرستار سالمند در منزل کرج

پرستار CCU در منزل کرج

CCU مخفف کلمه Coronary Care Unit به معنی واحد مراقبت عروق کرونی (قلبی) می باشد و برای افردای که دچار سکته قلبی، آنژین ناپایدار،  اختلالات ریتم قلب و سایر بیماری های قلبی می باشد، پرستار CCU در منزل موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو توسط یک تیم کاملا حرفه ای متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران با تجربه می باشد که آنها در رسیدگی به بیماران مبتلا به بیماری هایی که در متن بالا ذکر شد مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به نظارت مستمر دقیق و مراقبت های پرستاری و پزشکی دارند، با استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته در منزل شما دیگر جای نگرانی نیست.

مراقبت های ویژه در منزل موسسه مهرگان نو

خدمات پرستاری ICU و CCU

خدمات مراقبت ویژه برای سالمندان و کودکان در محیطی که این افراد آرامش و آسایش بیشتری دارند توسط مرکز پرستاری مهرگان نو برای شما فراهم شده است، از ارائه راه اندازی گسترده ICU در خانه که به معنای فراهم کردن انواع تجهیزات پزشکی ضروری در منزل فرد است تا اعزام پرستاران مجرب مراقبت های ویژه در خانه شما، این مجموعه خدمات مراقبت های ویژه در منزل را برای سالمندان و تمامی سنین ارائه می دهد. مراقبت های ویژه همانطور که از نامش قابل حدس است یک جنبه ضروری در روند درمان بیماری ها است و انتظار می رود افراد برای دریافت آن در بیمارستان ها بمانند. اما اکنون می توانید از این خدمات را در خانه خود بااعزام پرستار خانم و آقا در منزل استفاده کنید ماندن بیشتر در بیمارستان می تواند برای سالمندان مشکل ساز بوده و فرد دچار افسردگی شوند البته گاهی اوقات مسائل مالی نیز وجود دارد که طبیعتا کم اهمیت نیست! 

همچنین بخوانید: پرستار کودک در منزل کرج

مزایای استخدام پرستار ICU و CCU در منزل

 • صرفه جویی نسبت به بیمارستان ها تا 50 درصد
 • پرستاران، پزشکان و فیزیوتراپیست های متخصص
 • استفاده  از دستگاه های قدرتمند
 • دسترسی راحت به وسایل بیمار مانند موبایل، لپ تاپ، کتاب و غیره.
 • داشتن پرستار و پزشک اختصاصی
 • کم خطر بودن برای ابتلا به عفونت و کاهش صدا
 • داشتن خواب بهتر
 • بهبود ارتباط بین پزشک معالج، بیمار، اعضای خانواده و تیم مراقبت
 • نظارت مستمر
 • نظارت بالینی شبانه روزی
 • تهیه گزارش برای پزشکان
 • بیماران در خانه خود سریعتر بهبود می یابند.
 • بر اساس شدت وضعیت بیمار، خدمات طبق برنامه مراقبتی که توسط متخصص توصیه می شود سفارشی می شود.

مراقبت از بیمار ای سی یو و سی سی یو توسط موسسه پرستاری مهرگان نو

پرستار آی سی یو در منزل

مراقبت های ویژه در خانه راه حل مناسبی برای بیمارانی است که نیاز به معاینه منظم دارند و کاملاً به دستگاه های پزشکی وابسته هستند. این روش ها باید توسط متخصصان مراقبت های ویژه برنامه ریزی و انجام شود،  افراد مسن یا بیمارانی که برای ردیابی وضعیت سلامتی خود نیاز به حمایت پرستاری دارند و همچنین بیماران سرطانی نیاز به مراقبت و حمایت مستمر پرستاران و پزشکان مراقبت های ویژه دارند می توانند از خدمات مراقبت بیمار ای سی یو و سی سی یو بهره مند شوند.
خدمات مراقبت های ویژه با پشتیبانی و مراقبت تخصصی شبانه روزی فرصتی را برای مراقبت از عزیزان در منطقه آسایش خود ایجاد کرده است. خدمات ICU و CCU اطلاعاتی را برای تهویه طولانی مدت ارائه می دهد. خدمات مراقبت های ویژه خدمات جامعی را برای بیماران ارائه می دهد که به زودی بهبود می یابند.

سایر خدمات مرکز پرستاری مهرگان نو:

پرستار شبانه روزی در منزل

پرستار سالمند پوشکی در منزل

ویزیت پزشک در منزل

چتر فیروزه ای

 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید