X

پرستار خصوصی در منزل برای کودک و سالمند در کرج

09129611307 کارشناس امور پزشکی

ویژگی های پرستار خصوصی

 • مسئولیت پذیر بودن و تعهد کاری

 • انجام درست کارهایی که در روند بهبود حال بیمار موثر است.

 • داشتن هماهنگی لازم با والدینِ شخصی که مورد پرستاری قرار گرفته است.

 • داشتن و مهارت کافی در امر پرستاری درمنزل

 • توانایی برقراری ارتباط قوی با مددجو درمنزل

 • ارزیابی سلامت عمومی و هماهنگی مراقبت

ویژگی های پرستار خصوصی

خدمات پرستار خصوصی در منزل

 • پرستاری و مراقبت از کودکان سالم و بیمار در منزل

 • پرستاری از سالمندان سالم و بیمار در منزل

 • پرستاری و نگهداری از نوزادان از بدو تولد

 • پرستاری از بیماران آلزایمری و مشکلات ذهنی

 • پرستاری و مراقبت از عزیزان ضایع نخاعی در منزل

 • پرستاری و مراقبت از بیماران زخم بستری در منزل

 • ارائه کلیه خدمات پرستاری و تزریقات در منزل

 • ارائه کلیه خدمات فیزیوتراپی و حرکات اصلاحی در منزل

خدمات پرستار خصوصی در منزل

قیمت (هزینه، حقوق) پرستار خصوصی در منزل کرج

قیمت پرستار خصوصی در منزل وابسته بهنوع خدمات وی و وضعیت بیمار دارد. در صورتی که به دنبال پرستاری هستید که بتواند از عزیزان شما مراقبت کند، می توانید از موسسه پرستاری مهرگان نو که یک موسسه خدمات پرستاری در منزل می باشد کمک بگیرید.این موسسه علاوه بر پرستاری از سالمند ، خدمات دیگری همچون پرستاری از سالمند پوشکی ، پرستاری از سالمند وابسته به تخت ، اعزام پرستار خانم یا آقا، پرستار شبانه روزی در منزل و پرستار ساعتی را نیز انجام می دهد.  کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگوی به شما عزیزان می باشند شما می توانید برای مشاوره گرفتن با همکاران ما از طریق صفحه تماس با ما ارتباط بگیرید و پرستار متخصص خود را با قیمت مناسب استخدام کنید.

قیمت (هزینه، حقوق) پرستار خصوصی در منزل کرج

پرستار خصوصی نیمه وقت و تمام وقت در منزل در شهر کرج

پرستار خصوصی در منزل یکی از بهترین گزینه ها برای نگهداری کودک، سالمند و فرد بیمار در منزل شما می باشد، این پرستار خانگی با داشتن تجربه، دانش به همراه دلسوزی و داشتن برنامه ریزی درمانی و سرگرمی برای بهبودی فرد مورد نظر کمک شایانی برای زندگی بهتر و سالم تر دلبند شما می کند، شما می توانید این پرستار در منزل را به صورت نیمه وقت (پرستار ساعتی در منزل) و به صورت تمام وقت پرستار شبانه روزی در منزل و یا حتی هفتگی از موسسه پرستاری و پزشکی مهرگان نو داشته باشید که به صورت کاملا حرفه ای می توانید از طریق ویزیت پزشک در منزل از میزان سلامت خود و یا اعضای خانواده تان مطلع شده و برای سلامتی و بهبودی قدم های مثبت خود را بردارید.

 

 

پرستار خصوصی نیمه وقت و تمام وقت در منزل در شهر کرج

پرستار خصوصی سالمند در منزل

خدمات پرستاری در منزل کرج توسط موسسه پرستاری مهرگان نو برای سالمندان خدمات فراوانی را ارائه می دهد در حالت ابتدا با استخدام پرستار سالمند در منزل یا همان پرستار سالمند خصوصی با انجام چکاب سالمندان سپس بررسی تمامی آزمایشات و میزان سلامتی و بیماری وی، با کمک پزشک متخصص مربوطه برای بهبودی وضعیت جسمانی و روحی فرد مسن برنامه ریزی های دقیق را انجام می دهد لازم به ذکر است که در صورت لزوم شما می توانید از خدمات دیگر این مجموعه در منزل استفاده کنید که شرح زیر است:

پرستار خصوصی سالمند در منزل

پرستار خصوصی در بیمارستان

چنانچه شما و هریک از عزیزانتان در بیمارستان بستری بستری شدید نیازی به نگرانی نیست این مجموعه با ارائه خدماتی ویژه به عنوان همراه بیمار در بیمارستان به شما کمک شایانی می کند و با داشتن تجربه و دانش لازم به بیمار برای خوردن دارو و مراقبت های مورد نیاز کمک می کند از دیگ خدمات این موسسه می توان به گچ گیری در منزل و زدن و کشیدن بخیه در منزل اشاره نمود

پرستار خصوصی در بیمارستان

انواع خدمات پرستاری و مراقبتی خصوصی در کرج

امروزه بسیاری از خانواده ها به دنبال پرستار خصوصی در منزل با عنوان پرستار کودک، پرستار سالمند و پرستار بیمار می باشند تا بتوانند از عزیزان خود در شرایط بهتری مراقبت کنند بدون اینک نیاز باشد با بیمارستان مراجعه کنند، موسسه پرستاری مهرگان نو بااستخدام بهترین و حرفه ای ترین مربی خصوصی در منزل این امکان را برای شما فراهم ساخته است.

پرستار و مربی خصوصی کودک در منزل

پرستار و مربی خصوصی کودک در منزل

یکی از مزایای داشتن مراقب و پرستار خصوصی در منزل این است که پرستار به صورت خصوصی و فقط برای فرزندان دلبند شما برنامه های تربیتی و آموزشی خود را اجرا می کند در مقایسه با مهد کودک ها که تعداد کودکان بسیار زیاد است و برنامه های آموزشی برای تعداد زیادی از کودکان اجرا می شود. اگر کودک شما دچار بیمار جسمی و روحی است است پرستار خصوصی کودک تمام نگهداری و مراقبت های لازم و ضروری را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

پرستار خصوصی سالمند در منزل

پرستار خصوصی سالمند در منزل

بهتر است خانواده ها از یک پرستار خصوصی برای مراقبت از سالمندشان کمک بگیرند. پرستار سالمند در منزل به صورت خصوصی از سالمند شما مراقبت می کند و هم چنین سبب افزایش روحیه و عزت نفس فرد سالمند می شود که با انگیزه بیشتری روزهای زندگی خود را سپری کند. این موسسه از پرستاران متخصص برای نگهداری از سالمند شما بهره مند است و به روند درمانی بیمار کمک شایانی می کند.

پرستار خصوصی بیمار در منزل

پرستار خصوصی بیمار در منزل

با استخدام یک مراقب یا پرستار به صورت خصوصی می توانید از بهترین خدمات پرستاری در منزل برای نگهداری از بیمار خود استفاده کنید. این امر در مقایسه با محیط بیمارستان و اینکه یک پرستار نمی تواند تمام وقت خود را صرف بیمار شما کند جلوه گر می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه مهرگان نو تماس بگیرید، این مجموعه با پرسش های شما پاسخ های حرفه ای و دقیق می دهند.

مزایای استخدام و اعزام پرستار خصوصی در منزل

خدمات مراقبت های بهداشتی در منزل
مهرگان نو خدمات بهداشتی خانگی را در تمامی نقاط کرج ارائه می دهد. این مجموعه به سالمندان، کودکان و افراد دارای مشکلات جسمی و روحی این امکان را می دهد که در محیط زندگی فعلی خود باقی بمانند و در عین حال از کمک های تخصصی از متخصصان مراقبت های بهداشتی دوستانه و دلسوز برخوردار شوند. علاوه بر خدمات سنتی مراقبت در منزل، مانند پرستاران و دستیاران بهداشتی در منزل،  این موسسه پرستاری همچنین از یک تیم توانبخشی متشکل از فیزیوتراپیست ها و کاردرمانگران استفاده می کند که برنامه مراقبتی را به طور خاص برای نیازهای شخصی شما تنظیم می کنند.

 

 

 

عدم مراجعه افراد معلول و بیمار به بیمارستان

عدم مراجعه افراد معلول و بیمار به بیمارستان

اغلب افرادی که از نقض عضو یا عارضه هایی در بدن خود رنج میبرند از رفتن به بیمارستان و کلینک های درمانی اجتناب می کند، از این روی بهره بری از خدمات پرستاری موسسه پرستاری بهترین گزینه برای دور نماندن از روند درمان فرد بیمار است.

تزریق داروهای بیمار در منزل

تزریق داروهای بیمار در منزل

برخی از بیماران برای طی روند درمانی مرتب نیاز به تزریق داروهای خود هستند، ممکن است این تزریقات به صورت دوره ای باشد از این جهت باید مرتب به درمانگاه مراجعه کنند و در صف و نوبت های طولانی معطل شوند، داشتن یک پرستار خصوصی در منزل شما را ازاین کارها بی نیاز می کند.

پرستاری از بیماران آلزایمری و سابقه بیماری ذهنی

پرستاری از بیماران آلزایمری و سابقه بیماری ذهنی

نگهداری و مراقبت از یک فرد آلزایمری به مراتب سخت است، بزرگ ترین نگرانی افراد شاغلی که یک فرد آلزایرمی در خانه دارند، ایمن بودن فرد است با داشتن یک پرستار نگرانی شما برطرف می شود، لازم به ذکر است که بیماری های ذهنی از دستگاه های برای درمان خود استفاده می کنند، دستگاه‌های تنفسی از جمله دستگاه‌های پرمصرف در افراد بیمار به حساب می‌آیند. این مجموعه با کادر حرفه ای و متخصص خود مشکل شما را برطرف می کنند

تماس بگیرید